ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    1

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

    ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ 14ΧΡΟΝΟ ΑΓΟΡΙ.ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ,ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΑΡΙΣ ΤΟΣ ΜΑΘΗΤΗΣ. ΕΙΜΑΙ 1.78 ΚΑΙ 68 ΚΙΛΑ.ΑΝ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΜΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.
    ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΞΑΝΘΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΑΡΟΥΣ ΚΟΠΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΡΟΞΕΝΟΥΝ.

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????????????????????
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ? ΝΑ ΓΙΝΩ ΞΑΝΘΟΣ,ΚΟΠΑΝΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΘΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΩ?

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2009
    Location
    athina
    Posts
    60
    oxi fysika david! mporei twra na tous aresoun aftoi allase liga xronia 8a niw8oun ili8ies pou eixan tetoies epiloges! pistepse me! parola afta min dineis kai tin psixi sou opws les amesws alla tsekare an aksizei i periptwsi i oxi!
    otan i symperifora sou einai swsti arga i grigora 8a se ektmisoun pistepse me!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    A ρε David , μακαρι να σκευτοντουσαν ολοι οι αντρες σαν και σενα ... ειλικρινα! Κι εγω στο γυμνασιο ημουν "ερωτευμενη" με εναν ξανθο κοπανο ... πολυ ωραιο παιδι ειλικρινα , και τωρα που τον βλεπω στο δρομο τραβαει τα βλεμματα οπως και να το κανεις (αυτος τωρα στα 23).... κοπανος ομως! Τωρα δεν θα κανα τιποτα μαζι του ουτε με σφαιρες .... ακομη και να θελε ... οταν τον ηθελα εγω (ηθελα τροπος του λεγειν γιατι δεν μπορεις να ξερεις πως ειναι πραγματικα να θελεις καποιον σε αυτες τις ηλικιες) αυτος με ειχε κανει ρομπα σε ολο το σχολειο επειδη ημουν γεματουλα , τοτε και δεν φαινεται να χει αλλαξει νοοτροπια ... τελος παντων αυτο που θελω να πω με ολο αυτο ειναι οτι οι ξανθοι κοπανοι ειναι προσκαιροι ερωτες ... δεν κρατανε γιατι απλα ειναι ανωριμοι και σκευτονται περισσοτερο με το κατω κεφαλι παρα με το πανω . Οχι βεβαια οτι δεν υπαρχουν κοπελες που το γουσταρουν και αυτο , δεν ειναι οτι εμεις ειμαστε αγιες , το τι θελει ο καθενας διαφερει απο ατομο σε ατομο! Το σημαντικο ειναι να σαι ο εαυτος σου , ειτε εισαι ξανδος κοπανος , ειτε καστανο "φυτο"... να ξερεις οτι οι κοπελες σε λιγα χρονια θα εκτιμουν πολυ περισσοτερο τη δικη σου σταση παρα των κοπανων...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    90
    Αχ, βρε αγοράκι μου, από μικρός στα βάσανα... Όχι δεν πρέπει ν' αλλάξεις. Μείνε αυτός που είσαι. Διάβασε, γυμνάσου, γέλα και διασκέδασε με τους φίλους σου, δείξε στους γονείς σου πόσο τους αγαπάς και φρόντισε να τα έχεις καλά με σένα. Πρόσεξε μόνο τον εαυτό σου ώστε να μη γίνεσαι αντικείμενο εκμετάλλευσης λόγω της ευαισθησίας σου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Έ;Ντόινγκ.Που αρχίζει και που τελειώνει η πραγματικότητα;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    134
    καλημερα, ναι πρεπει αν αλλαξεις κια να αποκτισεις ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ, ειμαι σιγουρη οτι αυτοι οι "ξανθοι" κοπανοι αυτο πουλανε !!! πως να πιστεψει καποιος καποια σε εσενα οταν ΕΣΥ πρωτος δεν πιστευεις οτι αξιζεις???? το κυριοτερο μην βιαζεσαι...... ολα θα ρθουν στο χρονο τους, οπως γραφει και η celeste μην τα δινεις ολα απο την αρχη, πολυ απλα γιατι μπορει τον αλλο να τον πανικοβαλεις!! επειδη εσυ νιωθεις ετσι δεν ειναι απαραιτητο να νιωθει 100% και ο αλλος ετσι, ηρεμησε, και οταν γνωρισεις μια κοπελα που σου αρεσει φλερταρε την!! εισαι ακομα μικρος αλλα οταν μπορεις ανοιξε τον κυκλο των φιλων και των γνωστων σου,ετσι θα σου δωθει η ευκαιρια να γνωρισεις νεους ανθρωπους με τα ιδια ενδιαφεροντα με εσενα, μπορεις να το κανεις βρισκοντας τι σου αρεσει να κανεις τον ελευθερο σου χρονο, οι διαφοροι δημοι εχουν πολλα σεμιναρια τα απογευματα. και το κυριοτερο υπομονη...... εχεις ολο το χρονο μπροστα σου και θα ρθει η στιγμη που θα εκτιμηθει ο χαρακτηρας σου γιατι ειναι ενας χαρακτηρας που μενει και οχι "κομητης" που ερχεται λαμπει γαι λιγο και μετα σβηνει.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •