Solgar Lipotropic Factors
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    136

    Solgar Lipotropic Factors

    Καλημέρα παιδακια εχει πάρει κανεις σας Lipotropic Factors της Solgar ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    136
    τιποτα? κανεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Θέλει μεγάλη προσοχή με τους λιποδιαλύτες.Αυτό το σκεύασμα είναι εγκεκριμένο από τον ΕΟΦ;Γνωρίζεις το μηχανισμό των λιποδιαλυτών;Δεν είναι καθόλου αθώα σκευάσματα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    136
    Να σου πω την αληθεια δεν ξερω για ΕΟΦ αλλα η Solgar νομιζω οτι ειναι πολυ σοβαρη εταιρια..ο φαρμακοποιος μου τα προτεινε και σκευτομαι μαζι με τη διαιτα μου να τα πάρω..απο την αλλη φοβαμαι και κανω μια ερευνα.Ο μηχανισμό των λιποδιαλυτών δε γνωριζω ποιος ειναι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    182
    Λοιπόν porki εγώ το παίρνω εδώ και κανα δυο βδομαδες και μπορώ να σου πω
    πως με κάνει να ιδρώνω πολύ περισσότερο όταν κανω γυμναστική.
    Η φαρμακοποιός που μου το πρότεινε μου είπε πως μια πελάτισα της που το
    έπειρνε μειώθηκε πολύ το ποσοστό λίπους της σύμφωνα με τη λιπομέτρηση που έκανε.
    Βέβαια τα λιποτροπικά λειτουργούν μόνο σε αυτούς που γυμνάζονται.
    Επειδή το έψαξα πολύ πριν το πάρω και ρώτησα φίλους αθλητές που έχουν πάρει στο παρελθόν λιποτροπικά,
    είναι πολυ αθώο και ασφαλές λιποτροπικό σε σχέση με αυτά που πωλούνται στα καταστήματα με αθλητικά είδη κλπ.
    Βεβαια εγώ λιπομέτρηση δεν έχω κάνει αλλα γενικά έχω σφίξει πολύ.... τώρα απο κιλά δεν μπορώ να σου πώ γιατί
    κάνω και διατροφή παράλληλα και δεν ξέρω που οφείλεται η απώλεια...
    Αυτά απο μένα, ελπίζω να βοήθησα... Φιλιά.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    greece
    Posts
    1
    φιλε εγω μολις σημερα αγορασα το lipotropic factros και το ειχα βρει μονος μου απο ενα περιοδικο που το προτεινε...πανω στην σθσκευασια λεει να λαμβανονται μεχρι 3 χαπακια την ημερα...ποτε ειναι καλο να γινετε αυτο? λογικα μετα αμεσωσ το φαγιτο αλλα και τα 3 μαζι η για παραδειγμα 2 το μεσημερι και 1 το βραδυ?? και για ποσο καιρο να συνεχισω να το περνω? αν φτασω στα αποτελεσματα που θελω να συνεχισω για σθντιρηση??ευχαριστω οσους απαντισουν..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    18
    Η Solgar είναι Αμερικάνικη εταιρία με πιστοποιήσεις απο FDA, τα προϊόντα τους είναι φυτικά και περνάνε από ελέγχους.

    Τα έπαιρνα για ένα διάστημα και είχα δει διαφορά, παρ' όλο που δεν έκανα έντονη γυμναστική.
    Το μόνο δύσκολο είναι να συνηθίσεις την μυρωδιά από το βαζάκι και τον ιδρώτα, όλα τα άλλα εύκολα είναι.

    Εγώ έπαιρνα 2 χάπια την ημέρα, το καθένα ενδιάμεσα στο γεύμα.
    Έτρωγα λίγο, χαπακωνόμουν και συνέχιζα το φαγητό.

    Πάντως αξίζει τα λεφτά του ως προϊόν και σίγουρα είναι μακράν ανώτερο σε σχέση με τα λιποδιαλυτικά που πουλάνε σε καταστήματα με είδη γυμναστηρίου. Εκτός των άλλων, ένα προϊόν για να μπορέσει να πωληθεί σε φαρμακεία πάει να πει πως είναι ελεγμένο.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •