η δικη μου ιστορια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    180
    Joval σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!
    Την περασα σχετικα ευκολοτερα την χθεσινη βραδια απο οτι περιμενα!
    Εφαγα ενα κομματακι τουρτα και 2 κομματακια πιτα εκανα και τον διαλογισμο της τουαλετας ....σημερα ζυγιστηκα και ειμαι τα ιδια..
    Την δευτερη τουρτα οπως ηταν πακεταρισμενη εφυγε με τον αντρα μου για να κεραστουν τα παιδια στο γραφειο και τελος με τις επικινδυνες αποστολες!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλημέρα ευτυχισμένο Ντεπονάκι!Να χαίρεσαι τον καλό σου και να σε χαίρεται κι εκείνος φυσικά!
    Συγχαρητήρια για τη μεγάλη σου απώλεια και για τη χθεσινή σου διατροφική επιβίωση!
    Έδιωξες πουρνό πουρνό και το σατανά από το σπίτι κι όλα μια χαρά!
    Αυτό μόνο με το διαλογισμό της τουαλέτας δεν κατάλαβα...
    Έχω μια ιδέα,αλλά ελπίζω να κάνω λάθος...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    180
    Ο διαλογισμος της τουαλετας.....μου τον προτεινε η jonal ...οχι μην παει το μυαλο στο κακο




    Στην αναγκη κλεισου στην τουαλετα και κανε ενα μινι διαλογισμο,αξιζει ο τοσος κοπος που εκανες για μερικες στιγμες αδυναμιας;Σιγουρα οχι αλλα το ξερω οτι ειναι δυσκολο να αντισταθεις απο τη στιγμη που θα μπεις ''στην μπριζα''.Να ξερεις οτι οι αλλοι,ειτε σ αγαπουν ειτε οχι,δε θα καταλαβουν ποτε την προσπαθεια σου.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Οκ! Αυτόν τον διαλογισμό τον επικροτώ κι εγώ! Μπράβο και στις δυό σας για την προσπάθεια!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Παιδιά τον διαλογισμό της τουαλέτας τον κάνω και γω μερικές φορές.
    Τώρα από την Δευτέρα κάνω ένα διαλογισμό όπου προσπαθώ να κάνω αυθυποβολή στον εαυτό μου ότι έχω πάρει το Reductil ενώ δεν το έχω πάρει! Σας φαίνεται τρελό? Κι όμως (φτου φτου φτου) μέχρι τώρα πιάνει.
    Η όρεξη μου έχει κοπεί μαχαίρι.....ξεχνάω να φάω, τα γλυκά με αηδιάζουν........Αφού μέχρι ότι ανεβάζω πίεση νιώθω, όπως πριν που έπαιρνα το χάπι! Τρελά πράγματα? Κι όμως.....

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    piraeus
    Posts
    85
    Μπραβο depon ειδες ποσο απλο ηταν;Kαι για να σας λυσω την απορια με την τουαλετα επειδη ειναι το μοναδικο μερος οπου ο καθενας παει-ευτυχως-μονος ειτε για αναγκη ειτε οχι το προτεινα για ησυχια και αυτοσυγκεντρωση απλα σαν χωρο.Που να παει η κοπελα με τον κοσμο στο σπιτι να σκεφτει;Και αν την εβλεπε κανεις πισω απο καμμια πορτα να παραμιλαει,''δε θα φαω,οχι δε θα φαω'' καταλαβαινετε τι θα νομιζαν!!Οποτε το πιο ασφαλες μερος για να σκεφτεις ξανα μια παρορμητικη σκεψη ειναι η τουαλετα.Κοιτιεσαι και μια στον καθρεφτη επαναλαμβανοντας τι θες να πετυχεις και βγαινεις εξω καινουργια!!Αυτα..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Αρκεί να μν έχουμε κανέναν παραμορφωτικό καθρέφτη,που αντί για κοντόχοντρες μας δείχνει ψηλόλιγνες...
    Γιατί τότε θα ορμήσουμε στις τούρτες και τα εδέσματα και θα μείνουν οι κλεσμένοι...παγωτό!

  8. #23
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    piraeus
    Posts
    85
    Οχι ισα ισα ο καθρεφτης καλα ειναι να μας δειχνει λιγο πιο χοντρουλες απ'οτι ειμαστε για να μην επαναπαυομαστε κιολας.Εγω παντως οταν περναω απο καθρεφτη που με δειχνει ψιλολιγνη κοιτιεμαι για ωρα!Αλλα οταν ψωνιζω ρουχα στα δοκιμαστηρια κλεινω και τα ματια αμα λαχει!!Και μετα βγαινω και λεω μεγαλο μου ειναι ευχαριστω!!Χι!! χι!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    180
    Αχ κοριτσια εγω δεν εχω καθρεφτη στην τουαλετα....
    Ομως ο διαλογισμος γινετε και ετσι..χαχαχα!!
    Παντως τις τελευταιες μερες δυσκολευομαι...\σημερα για να ξεχαστω εβαφα 5 ωρες τα κελαρια του σπιτιου!
    Και ζυγιστηκα ενω δεν εχει περασει το δεκαημερο μου...ειμουν 82.....πανω κατω πανω κατω
    τι κακο ειναι αυτο???

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1
    kammia kalh diaita exeis na proteineis,depon???

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    180
    fluffy μου δεν κανω τιποτα σπεσιαλ.....
    μειωσα απλα μεριδες στην μιση ποσοτητα.....ψωμι μονο μαυρο και αυτο μονο στο πρωινο μια φετα,βραδυνο κομμενο ομως αν πεινασω παααρα πολυ τρωω 150 γραμμαρια γιαουρτι .

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •