γεια σε ολους!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    γεια σε ολους!

    Γεια σε ολους! Ειμαι μια νεα κοπελα 22 ετων που εδω κ 2 χρονια εχει αφησει τον εαυτο της κ εχει παρει 10 κιλα.. Επειδη δεν το αντεχω αλλο αυτο ψαχνω καποιον διαιτολογο να μου βγαλει διατροφη. Το κακο ειναι οτι θα ειμαι 3 μηνες σε νησι για δουλεια κ ψαχνω διατροφη μονο μεσω ιντερνετ. Θα το εκτιμουσα εαν με βοηθουσατε.
    χριστινα

  2. #2
    tweetaki15
    Guest
    γεια σου φιλη μου,αν θες διατροφη πηγαινε στο θεμα [ε ναι λοιπον ειμαι νεο μελος κ εγω] στην 2η σελιδα κ θα δεις πολλα χρησιμα πραγματακια εκει...................πιστευω να βοηθησα .....καλη τυχη κ φιλακια

  3. #3
    καλησπέρα, είμαι πτυχιούχος διαιτολόγος-διατροφολόγος, μπορώ να σε βοηθήσω όσον αφορά το θέμα της διατροφής μέσω ίντερνετ.Το κόστος είναι 40 ευρώ τον μήνα και παίρνεις κάθε εβδομάδα δίαιτα ανάλογα με τις διατροφικές σου προτιμήσεις και το πρόγραμμα σου(δουλειά-εξόδους κλπ.).Στην αρχή σου στέλνω ένα ερωτηματολόγιο με ιατρικό ιστορικό,διατροφικές προτιμήσεις, ημερήσιο πρόγραμμα, μου το απαντάς και σύμφωνα με αυτό σου βγάζω δίαιτα για την πρώτη βδομάδα. Ανάλογα με την απώλεια, τα φαγητά που θέλεις εσύ διαμορφώνουμε στην συνέχεια το πρόγραμμα της 2ης βδομάδας. Αν θέλεις μπορούμε να κάνουμε δωρεάν μια εβδομάδα δοκιμαστικά χωρίς καμία δέσμευση για εσένα και αν είσαι ευχαριστημένη ξεκινάμε.Για επικοινωνία μπορείς να στείλεις στο : [email protected]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •