σεξ και μετα????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294

    σεξ και μετα????

    περυσι το σεπτεμβρη τα ειχα για 2 εβδομαδες με ενα παιδι αλλα δεν ειχαμε προλαβει να ολοκληρωσουμε σεξουλικα..χωρισαμε αλλα δεν τσακωθηκαμε..βλεπομασαν μια στο τοσο(1 φορα το τριμηνο)και παντα μας επιανε ελξη και φασωνομασταν.εντωμεταξυ εγω τα εφτιαξα με αλλον και τον ειχα ξεχασει,ημουν στα μελια με τον αλλο,αλλα αυτος μου εστελνε διαφορα μνματα επειδη ηθελε να κανουμε σοβαρη σχεση..εγω δεν του πολυεδινα σημασια.εδω και 4 μηνες εχω χωρισει και δεν ειμαι με καποιον..αλλα αρχισα τον τελευταιο καιρο να αναζητω το παιδι που λεμε..πηγα μια μερα και ειδαμε ταινια σπιτι του,την επομενη φασωθηκαμε,την επομενη καταντησαμε να κανουμε παθιασμενο σεξ(απο τα καλυτερα της ζωης μου).μετα χαθηκε ,του εστελνα μνμ δεν απανταγε.τελικα εμαφανιστηκε και ειπε οτι ηταν σε ασχημη φαση.εμενα μου αρεσε τρελα σεξουαλικα και επεδιωξα να ξαναβρεθουμε.ξαναβρεθηκαμ� � και ολα καλα.αλλα αυτο ως εκει.κατι συναισθηματικο δε γινεται,αν και θα ηθελα πολυ,γιατι ειμαι τσιμπημενη μαζι του.πως να τον κανω να με δει και συναισθηματικα παλι?σχεση ειναι σιγουρο οτι δεν εχει.απλα ειναι κλειστο ατομο και περιεργος μερικες φορες.επισης το σεξ μαζι του δεν θελω να το χασω με τιποτα!ειναι μοναδικος!

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    zouzounitsaaa, το παιδί αυτό γνωριζε οτι εσύ τα εφτιαξες με άλλον; Αν ναι, και μετά εκανε προσπαθεια για σοβαρη σχεση, δηλαδή προσπαθησε να σε κερδίσει; Ειπες όμως οτι δεν του εδινες και πολύ σημασία. Εμαθε οτι χωρισες πριν 4 μήνες και πηγες και τον βρήκες και τελικά εκανες σεξ μαζί του;

    Αν συμβαίνουν όλα αυτά, νομίζω πως δεν σε εμπιστεύεται. Ενω ησουν ελευθερη, μόνο φασωνόσουν μαζί του, και τελικα εκανες δεσμό με άλλον. Ενω προσπαθησε να ειστε μαζι, εσύ εμενες στο φλερτ και στο ψιλοφτύσιμο γενικότερα. Ε! δικαιολογημένα να νιώθει οτι τον απορρίπτεις εσυ συναισθηματικά και το μόνο που μπορεί να θελεις ειναι το παθιασμένο σεξ μαζί του. Μήπως νιώθει και παρηγορήτρα, μολις χωρισες τον θυμήθηκες και ειπες να παιξεις μαζί του μεχρι να βρεθεί ο επόμενος!! Ισως γι αυτό εξαφανιστηκε.Εχετε μιλήσει για το τι θελετε; Ο ιδιος τι ασχημη φάση περναει; Μολις χωρισε ή θελει να μεινει αδεσμευτος αυτο το διαστημα;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    δεν ξέρω αν το ήξερε ή όχι..πολύ πιθανό να το είχε μάθει..εγώ τον απέφευγα τοτε συνέχεια..έμαθε οτι χώρισα του το είπα εγώ.και βρεθήκαμε θυμάμαι ενα βράδυ στο αμάξι του και φασωθήκαμε..μετά πάλι χαθήκαμε..μετά στέλναμε μνματα και βρεθήκαμε πριν κανα μήνα,είδαμε ταινία την πρώτη μέρα,τη δεύτερη φασωθήκαμε και την τρίτη το κάναμε.μου είπε οτι δεν ξέρει τι θέλει,είναι μπερδεμένος..δεν θέλει σχέση..αν και αισθάνεται πράγματα για μενα..το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το σεξ γιατί θέλει να περνάει καλά..ως εδώ συμφωνώ κι εγώ..θέλω να περνάω καλά μαζί του..αλλά κάθε φορά που κάνουμε κάτι χάνεται για κάποιο διάστημα και μετά ξαφνικά με θυμάται..εγώ θέλω να έχουμε καθημερινή επικοινωνία , να βγαίνουμε,να κάνουμε σεξ.την έχω πατήσει μαζί του.ενα μνμ που μου έστειλε μια μέρα έλεγε δεν ξέρω τι πρέπει να γίνει και τι τελικά θα γίνει..αν του στείλω μνμ να βρεθούμε πάλι ενώ βρεθήκαμε προχτές θα φανώ λυσσάρα??

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    zouzounitsaaa, εγώ θα σου έλεγα απόλαυσε αυτό που υπάρχει, αν μπορείς. Τα καλύτερα πράγματα γίνονται χωρίς πίεση και ατέλειωτες αναλύσεις.

    Εξάλλου αφού είναι μπερδεμένος (δεν είναι ξεκάθαρος στο τι θέλει και τι όχι) και ναι μεν δεν θέλει σχέση, αλλά αισθάνεται πράγματα για εσένα, αν συνεχίσετε να περνάτε καλά μαζί χωρίς συζητήσεις του τύπου \'που πάμε, τι κάνουμε από εδώ και πέρα\', \'τι νιώθεις για εμένα\' κλπ είναι πιθανό να χαλαρώσει και να σε εμπιστευτεί.

    Αν μπορείς βέβαια να χαλαρώσεις κι εσύ και να πεις στον εαυτό σου και σε εκείνον ότι δεν χρειάζεται να μάθουμε τι πρέπει να γίνει, ας απολαύσουμε την καλή χημεία, ας γνωρίσουμε ο ένας τον άλλον και βλέπουμε...

  5. #5
    Κάποτε ο φίλος Psychoans, είχε γράψει πως όλοι οι άντρες βρίσκουν κάποια στιγμή το μάστορα τους και κολλάνε. Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω σε φράσεις του στυλ \"είμαι μπερδεμένος\", \"αυτή την εποχή θέλω να μείνω μόνος μου\" και άλλα τέτοια. Δηλαδή τι έπρεπε να της πει? Μ\' αρέσει να το κάνουμε που και που μέχρι να βρω καμία να μου κάνει κλικ?
    Από κει και πέρα είναι στο χέρι της φίλης μας να αποφασίσει, μιας και ο καθένας διαθέτει όπως θέλει τον εαυτό του.
    Αν φίλη ζουζουνίτσα σου αρέσει αυτό το στυλ \"σχέσης\", μείνε και απόλαυσε το, απλά πρόσεχε μη δεθείς γιατί δεν θα αργήσει η ώρα που θα σου πει πως βρήκε κάτι άλλο....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    δεν ξέρω τι μου συμβαίνει και θέλω να τον βλέπω συνέχεια.του έστειλα τελικά μνμ να πάμε για καφέ αλλά είπε πως θέλει να κάτσει σπίτι να χαλαρώσει.εγώ επέμεινα.και του είπα\'\'σε σκέφτομαι,σε θέλω,μ\'αρέσει που περνάμε καλά μ\'αυτόν τον τρόπο.απ\'τη μια θέλω να είμαι συνέχεια μαζί σου , απ\'την άλλη δεν θέλω να με περάσεις για λυσσάρα.μάλλον εσύ δεν με θες τόσο όσο σε θέλω εγώ\'\'.και δεν απάντησε.του έκανα αναπαντ.,του έστειλα αν πήρε το μνμ αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...δεν θέλω να χάσω επαφή μαζί του ακόμα κι αν είναι μόνο για το σεξ.αλλά δεν μπορώ να του ξαναστείλω,θα γίνω εντελώς ξεφτίλα..λέω να περιμένω να μου στείλει αυτός αλλα φοβάμαι μήπως νομίζει οτι το πάω για σχέση και δεν έρθει αυτή η μέρα που θα μου στείλει..καμιά ιδέα ??

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    9
    vasika pistevw oti ton exei volepsei h katastash. se exei opote 8elei.
    kalo 8a htan na tou kseka8ariseis akrivws ti niw8eis kai na epileksei anamesa sthn zouzounitsa mias oloklhrwmnehs sxesh afou auto einai pou 8es sthn ousia kai sto apolyto tpt. oso vgaineis mazi tou kai kaneis sex toso perisotero kolas. kai auto 8a se plhgwsei para poly an ekeinos den niw8ei telika ta idia sena.

  8. #8
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    Αφου ειναι ετσι τα πραγματα και απο οτι βλεπω απο την συμπεριφορα του να μην θελει πολλα, αποφασισε εσυ τι ακριβως θελεις και αν μπορεις να αρκεστεις σε αυτα που σου δινει.
    Σιγουρα δεν σε καλυπτει μονο το σεξ οποτε αυτός θελει και μετα να χανεται και να μην απανταει ουτε στις κλησεις σου, αλλα μου φαινεται πως ο τυπος -για οποιους λογους -δεν γουσταρει και πολλα πολλα. Τωρα αυτό εσυ μπορεις να το μαθεις αν συνεχίσεις ετσι μαζί του. Αλλα νομίζω πως δεν αξίζει να ξεροσταλιάζεις πανω απο το κινητό σου, μηπως και σε θυμηθεί και εχει κεφια!! Κατα την γνωμη μου εξαφανισου και συ, οτι εκανες εκανες, του εδειξες τι θελεις, απο δω και περα δεν εχει νοημα να τον \"παρακαλας\".Αν θελει ξερει που θα σε βρει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    ζουζουνιτσα
    δεδομενης της συμπεριφορας του τυπου, το οτι δεν νοιωθει ετοιμος για σχεσεις κλπ, εσυ πως ειχες βγαλει το συμπερασμα οτι αυτο που ηθελε απο σενα ηταν να κανετε μια σοβαρη σχεση?ποτε το ειπε αυτο?
    παντως, οσον αφορα τα προσφατα που μας περιεγραψες, μου δινει την εντυπωση ενος νεαρου που τον ελκει το κυνηγι της κατακτησης και μονο...ανωριμοτητα δλδ...ενδιαφεροταν και σε κυνηγουσε οσο ησουν αλλου, και τωρα που κανατε σεξ και ειδε οτι ενδιαφερεσαι να ειστε μαζι, σου γυρναει την πλατη.
    αν ετσι εχουν τα πραγματα, η κινηση σου να του πεις τοσο εντονα ποσο τον θελεις και μαλιστα να του πεις οτι ανησυχουσες πως θα του φανεις που του το λες και ολα αυτα, ηταν λαθος....τον επιβεβαιωσες 100% κι αν αυτο ηθελε απο σενα δεν εχει αλλο ζορι πλεον....η μονη κινηση που θα τον κινητοποιουσε θα ηταν να εισαι πιο εξαφανισμενη και μυστηριωδης απο αυτον...
    αλλα απο την αλλη, αυτο σε ενδιαφερει?ποιο παιχνιδι θα \"πιασει\"? η να εχεις μια ομορφη και ειλικρινη σχεση με καποιον?
    η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις παρακατω... κι αν σε προλαβει οσο εισαι ακομα στην στροφη, τοτε, βλεπεις αν θα ξανασχοληθεις...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Ζουζουνίτσα όπως το καταλαβαίνω εγώ είναι ότι το παιδί αυτό θέλει να βρίσκεστε μόνο για το να απολαμβάνετε το σεξ και κατά αραιά χρονικά διαστήματα.
    Το ότι δε σου απαντάει είναι ότι ίσως φοβάται να είναι σαφής για να μην το χάσει ούτε αυτό μαζί σου.

    Εσύ νιώθεις ξετρελαμένη μαζί του αλλά σκέψου. Νιώθεις ξετρελαμένη εξαιτίας της τέλειας σεξουαλικής χημείας ή της συναισθηματικής επαφής μεταξύ σας; Το ιδανικότερο είναι να συμβαίνουν και τα δύο. Αλλά μήπως και σε σένα συμβαίνει το πρώτο; Πρόλαβες να τον γνωρίσεις; Να σε ελκύουν κι άλλα πράγματα σε αυτόν; Πρόλαβε να σε γνωρίσει για να τον ελκύουν κι άλλα πράγματα σε σένα; Αν όχι, τότε λογικό και αναμενόμενο είναι να σας συνδέει μόνο η σωματική επαφή.
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    συμφωνώ σχεδόν σε όλα όσα λέτε..remedy,μου είχε εξομολογηθεί πριν λίγο καιρό οτι στο παρελθόν ήθελε να έχουμε σοβαρή σχέση αλλά εγώ ήμουν αλλού.anwnimi,τον ξέρω σχετικά καλά γιατί τα είχαμε πριν κανα χρόνο για κανα μήνα.δεν ξέρω τι είναι αυτό που αισθάνομαι..ίσως είναι ενθουσιασμός αλλά κι εμένα με ενδιαφέρει να έχω σεξουαλική σχέση μαζί του..πώς όμως να του μιλήσω??πάλι εγώ να κάνω την πρώτη κίνηση??δεν θέλω γιατί μέσα μου ξέρω οτι πάλι δεν θα μου απαντήσει .. απ\'την άλλη αν περιμένω να δω πότε θα μου στείλει μου φαίνεται πως σώθηκα....!!πάλι καλά που το έχω πάρει λίγο στη πλάκα και δεν αφήνω να με επηρεάσει!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    η μαρίνα παραπάνω λέει κάτι πολύ σωστό που δεν πρέπει να πάει χαμένο.

    \" απόλαυσέ αυτό που υπάρχει ΑΝ μπορείς \"

    συμφωνώ κατά τα άλλα και στα υπόλοιπα που είπε.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    8
    Χαρείτε την κάθε στιγμή που περνάτε και κάντε αυτο που λέει η καρδία σας! :)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    παλι σεξ ? :p

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    παλι σεξ ? :p
    ROFL
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •