LAST CALL: 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581

    LAST CALL: 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

    Καλά όχι για να σας αγχώσω κιόλας... Αλλά μου μένουν 6 εβδομάδες από αύριο μέχρι και την στιγμή που θα φύγω για διακοπές Χαλκιδικούλα....
    Γι' αυτό το λόγο ξεκινάω διατροφή (μαζί με την βοήθεια του μαγικού χαπιού...βοήθειά μας) 6 εβδομάδων. Είναι ένα ισορροπημένο πρόγραμμα από διαιτολόγο (το είχα ακολουθήσει παλιότερα το 2003 πάλι για το ίδιο χρονικό διάστημα και είχα χάσει 7 κιλά!!!!!).
    Με αυτήν την ελπίδα λοιπόν το ξεκινάω από αύριο με στόχο από τα 83 να φτάσω στα 76 και φυσικά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Θα σας ενημερώνω για τα αποτελέσματα μου κάθε Τετάρτη.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλά,εμείς γιατί να αγχωθούμε; Εσύ έβαλες το χρονικό όριο δίπλα με αριθμό ζυγαριάς!
    Εμείς τι ζόρι να τραβήξουμε; Εκτός αν μας πάρεις μαζί σου Χαλκιδική...Έτσι,αλλάζει το πράγμα!
    Δε συμφωνώ με αυτά-το ξέρεις-αλλά σέβομαι το δικαίωμα αυτοδιάθεσης σου και σου εύχομαι καλή επιτυχία!
    Έλα...πάρε και λίγη έμπνευση για τις δύσκολες ώρες από τις Καβουρότρυπες Χαλκιδικής...Φιλάκιααααααα


  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Μα είπα να βάλω τα δυνατά μου, το παίρνω που το παίρνω το χάπι γιατί να μην το εκμεταλευτώ?

  4. #4
    Καλή επιτυχία Lidal (αλλά μην αγχωθείς!).
    Ότι καταφέρεις θα είναι πολύ πολύ καλό


  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Ευχαριστώ παλιοπαιδάκι.
    Ευχαριστώ Ναταλάκι για την φωτογραφία............

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Επαναφέρω το θέμα για να σας πω ότι όποτε έβαλα χρονοδιαγράμματα μόνο σαν τρικλοποδιές λειτουργούσαν στον σκοπό μου.
    Επιβεβαιώνω και την Ναντίν....
    Έβαλα αυτό το ποστ και από κείνη την ημέρα δεν έχω χάσει δράμι (άσε τις ατασθαλείες που έκανα). Σαν να λυσσάει ο οργανισμός μου ενάντια στο πρόγραμμα!
    Πάλι καλά που δεν πήρα κιόλας!
    Anyway τώρα το χώνεψα για άλλη μια φορά και συνεχίζω τις 22 μέρες που μου μένουν μέχρι τις διακοπούλες, χαλαρά.
    Με πρόγραμμα μεν αλλά χωρίς στόχο, ότι χάσω καλό θα είναι!
    Τι να κάνουμε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Η Ναντίν να δεις πόσες φορές έχει επιβεβαιώσει στα νιάτα της την Ναντίν!
    Ακόμα έχω κρατημένα τετράδια με δεκάδες σελίδες προγραμματισμένης απώλειας...
    Κι όχι μόνο έμειναν στα χαρτιά...Μακάρι να είχα μείνει κι εγώ σ'εκείνα τα νούμερα...
    Τουλάχιστον τώρα να μη διαιωνίζουμε τους φαύλους κύκλους μας όσο μπορούμε...
    Κάνουμε ό,τι μπορούμε τη δεδομένη στιγμή και δε στερούμαστε απολαύσεων!
    Λέω εγώ τώρα και παρακαλώ καμία έξυπνη να μη με διαψεύσει...Κάτι πέννες αλ γκρίνια πχ...
    Έλα,πάμε γερά,Λινταλένια μου,κι όπου μας βγάλει!Κουάξ!Κουάξ!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    και να ηταν μονο η ναντιν που εχει χρονοδιαγραμματα ανολοκληρωτα...ποσες αλλες ειμαστε με τα ημερολογια της ζωης μας -γραμμενα ή αγγραφα- γεματα βαρη, προγραμματα, μετρησεις, τι-εφαγα-σημερα, τι-θα-φαω-αυριο, τι-θα-φαω-την επομενη-εβδομαδα, μηνα.....
    αχ, τροπο ζωης πρεπει να αλλαξουμε αλλά ποτε θα το καταλαβουμε δεν ξερω.
    οσο μπορουμε λοιπον φιλεναδες. κοβουμε οτι μπορουμε και καμια ατασθαλια δεν πειραζει-μια ζωη την εχουμε, αρκει να μην την κανουμε καθημερινα και σε απαεριοριστες ποσοτητες

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Γιατί μήπως ήταν η πρώτη μου φορά?
    Αυτό το θέμα όμως του φαγητού όλη μέρα στο μυαλό μου?
    Πως ξεκολάει ο εγκέφαλος?
    Λοβοτομή είχε πει κάποτε η Ναντίν!
    Μήπως ένας σοβαρός ψυχίατρος μόνο θα μπορούσε να βοηθήσει? Αλλά σοβαρός όχι σαν τον άλλο που πήγα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Λινταλένια μου,σαν πολύ καιρό δε λείπεις;
    Το καλό που σου θέλω να περνάς υπέροχα,
    ανεξάρτητα από αριθμούς και αιρέσεις...
    Περιμένουμε νέα σου,φωτογραφίες κλπ...
    Φιλιά παρά το αδιάφορο πέρασμα σου δίπλα μου.

  11. #11
    Ναι Ναι lidal εμφανίσου!!!

    Είχαμε επί πως θα πηγαίναμε και curves από Σεπτέμβριο. Που είσαι? Χρειάζομαι ψυχολογική υποστήριξη (για τα curves).


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •