ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 176
  1. #16
    tweetaki15
    Guest
    οριστε να κ απο μενα κατι...............

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    εκτός εποχής..

  3. #18
    tweetaki15
    Guest
    να κ αλλη μια επισης.........αλλα ασχετο λιγο αλλα εμενα μαρεσει πολυυυυυυυυυ

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    ΘΕΛΩ ΝΑ εκφρασω τα παραπονακια μου,δημοσιωs,σαs εκανα μια απλη ερωτηση και δεν πηρα απαντηση.Πωs ανεβαζουμε foto εδω?Γιατι ανεβασα αλλα λεει συνημμενο,σαν αρχειο ανεβαινει!Γιατιιιι?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    πεννουλα μου.. χιιιιιιλια ευχαριστώ! το εχω αφησει αρκετά το άθλημα, αλλα ειναι μια απο τις αγαπες μου που δεν ξεχναω.. ειναι λιγο περιεργη η σχεση μου με τη φωτογραφια. σαν γνησια λιονταρινα ειμαι παλιοεγωιστρια κ θελω να ειμαι καλη μ' ότι καταπιάνομαι.. αυτη η τελειομανια μου βγαινει στη μουσικη, στη σχολή μου κλπ.. η φωτογραφια ειναι απο τις ασχολιες απο τις οποιες δεν εχω απαιτησεις, δεν αποβλεπω κάπου κ γι αυτο δεν με κουράζει ποτε.. μακαρι μονο να χα περισσοτερο χρονο να ξεσκουριαζω!

    τετα μου, σ ευχαριστω πολύ για τα καλα σου λογια! δεν εχω κανει μαθηματα φωτογραφιας, απλα ειμαι σε μια ακρως "καλλιτεχνικη" σχολη, που εμαθε τα ματια μου να βλεπουν λιγο διαφορετικα.. νομιζω οτι εξελισσομα οσο ασχολουμαι, μαθαινω να βλεπω μεσα απο το φακο κ ειναι υπεροχο παιχνιδι αυτο..

    γλυκούλα, χιλια συγνώμη, αλλα δεν εχω ιδεα γιατι στο κανει αυτο.. εγω τις φωτο τις βαζω μεσω λινκ, αφου τις εχω σε καποια διαδικτυακη γκαλερυ κ δυστυχως δεν μπορώ να σε βοηθήσω.. κανεις τα φωτα του βρε παιδια?

    γεμιστε μας εικονες! να ξεφυγουμε λιγο απο την καθημερινοτητα

  6. #21
    tweetaki15
    Guest
    glykoyla ουτε εγω ξερω βρε αν κ εμενα το κανει αυτο κ να σ πω τι κανω ,βγαινω απο το site κ ξαναμπαινω

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    esceden για ελα απο εδω και επανελαβε,ποια μουσικη,ποια σχολη????εγω γιατι δεν ξερω τιποτα για ολα αυτα???για ενημερωσε μαs επι του θεματοs!!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    α, γλυκουλα, μην ψαρώνεις! σαν καθε ευτραφης παρουσια, ειμαι κ εγω καλλιτεχνικη φυση.. (ολες μας πανω κατω, αν προσεξατε! ευαισθητουλες μου!)

    την αρχιτεκτονική τελειώνω.. στη διπλωματική μου ειμαι δηλαδή. κ κρυφό μου μεράκι ειναι το τραγούδι.. έχω κάνει κ κάποια μαθήματα αλλα δυστυχώς το ανω κατω προγραμμα μου δεν με βοηθησε να ναι συστηματικά. θέλω να τα ξανααρχίσω..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    E αυτο το κρυφο,θελω να αναλυσειs!Tα εσωψυχα ειναι τα ουσιωδεs,ακου τραγουδαs και γιατι δεν μαs το λεs εδω?Χτυπησεs φλεβα,esceden,εχειs κανει μαθηματα φωνητικηs?τι ειδοs μουσικηs,ktl,επιτελουs να και μια συμμαχοs,εμ τι νομιζετε κυριεs των σκοτεινων θαλαμων,μονο εσειs θα εχετε συμμαχουs!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    νομιζω εχουμε ξεφυγει λιγο απο το θεματακι εδω,γι αυτο ανοιξα ενα για την μουσικη,στιχουs,τραγουδι.mari li ελα εκει να μαs γραψειs!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    ενδιαφερομαι για τζαζ,μπλουζ, εντεχνο κλπ, επειδη η χροια μου ειναι κάπως.. μπασα να το πω? το λεω!
    περισυ εκανα για μισο χρονο μαθηματα κλασσικου.. κ ειχε τρομερο ενδιαφερον..

    οι κυριες του σκοτεινου θαλαμου να με συγχωρεσουν για το διπορτο!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    esceden διπλα!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Να τες και οι υπόλοιπες καλλιτεχνικές αναζητήσεις!!! Μπράβο κορίτσια.. η έκφραση δεν είναι πολυτέλεια είναι ανάγκη και ο καθένας επιλέγει να εκφράζεται με όποιον τρόπο τον αντιπροσωπεύει!

    Γλυκούλα δεν έχω ιδέα γιατί η φωτογραφία που θέλεις να ανεβάζεις βγαίνει με τέτοια μορφή.. οπότε ας κάνω μερικές υποθετικές υποδείξεις. Αποθήκευσέ την πρώτα στον υπολογιστή σου αν αρχικά την έδινες από σύνδεσμο ως αρχείo jpg με μικρό μέγεθος και διαστάσεις το μέγιστο 800x600 .. μετά επιλέγεις "επιλογή αρχείου", και βρίσκεις το αρχείο με τον file browser που ανοίγει. Αν αυτό κάνεις και δεν δουλεύει.. το επόμενο βήμα είναι ευχέλαιο και εξορκισμό του υπολογιστή για κακό μάτι!

    Η τελευταία λύση είναι δική μου πατέντα.. δεν θα τη βρείτε σε κανένα εγχειρίδιο! Έχω τα πνευματικά δικαιώματα!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πολλή σιγή...Μάλλον οι μηχανές έχουν αφεθεί στο έλεος των...γατών...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    τι να κανουμε βρε ναντινακι? δεν μπορουμε να απουσιασουμε λιγο κ τρωμε κατσαδα, καταλαβες??

    ντεφορμε λιγο για.. φωτογραφικες εξομολογησεις.. συντομα κοντα σας!

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •