Το Μυστικο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    112
    Εγω ειδα την ταινια επειδη δεν διαβαζω και επειδη το προτεινε καποιος/-ιοι καπου εδω στο forum.

    ΔΕΝ θα γραψω τις εντυπωσεις η τις σκεψεις μου (για ημερες ομολογω) για την ολη φιλοσοφια του... The Secret γιατι 8α με κανουν ban απο το forum.

    Ευχαριστω.



    Μαριλοτο μου ---> http://www.greekbooks.gr/BookDetails.aspx?id=188826

  2. #17
    tweetaki15
    Guest
    solitude μου το ειδα σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ............ισως το παρω δεν ξερω,,,,,,,,,,,,α πηγαινε μια κ στα piercing σου απαντησα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    128
    Για οποιους εχουν δει την ταινεια the secret να ξερετε οτι εχει βγει και δευτερη παρομοια ταινεια που μιλανε παλι οι ιδιοι και λεγεται the opus αλλα εγω δεν βρισκω υποτιτλους γαμωτο.
    Οποιοσ βρει ας σφυρηξει και απο δω...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    223
    Originally posted by zwhtsa
    egw to diafasa kai to systhnw se oloys
    ka malista moy synebei na thelw kati para polu kai sto telos na to apokthsw...

    εγώ το τζόκερ όμως ακόμα να το πιάσω... και όντως το θέλω πάρα πολύ αλλά το σύμπαν όχι μονο δεν συνομωτεί αλλά με γράφει κιόλας

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    17
    ε ναι, οταν μας ερχεται κατι που θελουμε, αμεσως επικαλουμαστε το secret, τον θεο, κλπ.

    οταν δεν μας καθεται αυτο που θελουμε, σφυριζουμε αδιαφορα και τα βαζουμε με την τυχη μας....

    εν ετη 2009 το θεωρω απαραδεκτο αλλα οσο μυαλο εχει ο καθενας...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by kwstas1

    εν ετη 2009 το θεωρω απαραδεκτο αλλα οσο μυαλο εχει ο καθενας...
    Μήπως θα μπορούσα να περάσω από τη ζυγαριά μυαλών,που έχεις και κρίνεις,να δω πόσο ζυγίζει το δικό μου;
    Μην παιδευόμαστε άδικα με δίαιτες,αν αυτό ευθύνεται για το επιπλέον βάρος,μην ξοδευόμαστε σε ανούσια βιβλία
    για την περίπτωση που υπολοιπόμαστε...Να μάθουμε γενικά τι μας γίνεται και πόσο μας παίρνει...

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    17
    Αυτο που απομονωσες, συνδεεται με οτι γραφω στο ποστ. Ειναι η προσωπικη μου αποψη.
    Οσο για την ζυγαρια, δεν υπαρχει, αλλα αμα εχεις τοση αναγκη να κριθεις, κατι θα κανουμε :)
    Tα υπολοιπα που γραφεις δεν τα πιανω. Ειναι και αργα. :D

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΟΚ...Ας πούμε πως είναι αργά κι ας βάλω κι εγώ ένα πλατύ χαμόγελο... :D Κι όλα μέλι γάλα!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •