ΤΟ ΛΕΥΚΩΜΑ ΜΑΣ!!!(30HOT)ANTEXEIΣ????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252

    ΤΟ ΛΕΥΚΩΜΑ ΜΑΣ!!!(30HOT)ANTEXEIΣ????

    Ετσι για να ξεφυγουμε λιγο...θα ακουστει λιγο παιδικο,σαν αυτα που γραφαμε στο λευκωμα μαs.Σαν ιδεα μου αρεσει,τι θα πει μεγαλωσαμε???εγω νιωθω ακομα παιδι,και θα ειμαι για οσο θελησω!αυτο ειναι το λευκωμα του φορουμ,να γραφουμε ολα εκεινα που εχουμε στο μυαλο μαs.ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΨΕΙΣ-ΓΝΩΜΕΣ ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΕΣ.
    1)ΕΡΩΤΗΣΗ:Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    2)Κάνετε όνειρα; Ποια είναι τα όνειρα που δεν μπόρεσες να πραγματοποιήσεις;
    3)Αν δεν είστε αυτό που είστε, τι θα θέλατε να είστε;
    4)Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
    5)Ποιο δωρο θα θυμασαι για παντα?και ποιοs σου το εδωσε?
    6)Αν γινοταν ενα ναυαγιο και υπηρχε μια σανιδα,που χωρουσε 2 ατομα,εσενα και καποιον ακομα.Ομωs βλεπειs οτι βρισκονται διπλα σου 2 πολυ αγαπημενα σου προσωπα,ποιον θα αφηνεs να πνιγει??τον ευατο σου?το ενα αγαπημενο σου προσωπο πχ μητερα,πατεραs η τον δικο σου ανθρωπο?αντρα,συζηγο,συντρ� �φο?
    7)Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    8)Διαβάζεις; Ποια 3 βιβλία σου έρχονται στο μυαλό;
    9)Ακούς μουσική; Ποιες οι προτιμήσεις σου;
    10)Ποια η γνώμη σου για την t.v;
    11)Αγαπάς το θέατρο; Ποια παράσταση σου έχει μείνει;
    12)Σ? αρέσει ο κινηματογράφος; Ποια ταινία θα πρότεινες;
    13)Τωρα η δεκατητριτη ερωτηση(το 13)γρουσουζικο??)η ερωτηση ειναι.Εισαι προληπτικη/οs,και αν ναι γραψε τι αποφευγειs,τι προσεχειs κτλ.
    14)Γράψε 3 ευχές!
    15)Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
    16)Αναμνήσεις από τα θρανία?
    17)Εχειs βρει τον αντρα/γυναικα τηs ζωηs σου?και πωs ειναι ο ιδανικοs/η αντραs/γυναικα τηs ζωη σου?
    18)βαλτε την φωτο ενοs αντρα/γυναικα που σαs αρεσει!
    19)Ειστε γυναικα,εχετε ζηλεψει αλλη γυναικα??οταν μια γυναικα αλλη ειναι ομορφη το κρατατε μεσα σαs,`η τηs το λετε?(η αντιστοιχη ερωτηση και για οσουs αντρεs ειναι εδω)
    20)Εχετε κανει σκηνη ζηλοτοπιαs στον συντροφο/αντρα σαs?
    (αντιστοιχη για τουs αντρεs)
    21)Εχετε κανει απιστια,εστω και με το μυαλο???
    22)Eχετε ερθει σε κοντρα με μια πολυ καλη σαs φιλη για εναν αντρα?
    23)Aν ειχατε να διαλεξετε αναμεσα σε μια πλουσια ζωη,με τα παντα στα ποδια σαs,με οτι μπορειτε να φανταστειτε,το σπιτι των ονειρων σαs με πισινα,το αυτοκινητο των ονειρων σαs,ανεση,χρηματα,κοσμικη ζωη,ταξιδια σε μερη ονειρεμενα,ρουχα αθφονα,spa,maser,και οτι μπορειτε να φανταστειτε,και ξεπερναει το ορια τηs φαντασια σαs..........αλλα με εναν αντρα που δεν σαs αγαπα `η `δεν τον αγαπατε.Απο την αλλη μια ζωη χωριs οικονομικη ανεση,χωριs να μπορειs να παρειs τα ρουχα,που θελειs,μια ζωη να ζηταs χρηματα,να ζειs με δανεικα,να μην πηγαινειs διακοπεs για χρονια,να ζειs σε ενα σπιτι μικρο,χωριs ανεσειs,τα χρονια να περνανε χωριs να μπορει να ζησειs οπωs θελειs,και ολεs οι επιθυμιεs σου,να μενουν στιβαγμενεs μεσα σου,ωs αποθημενα........αλλα εχειs εναν ανθρωπο διπλα σου,που σε λατρευει!Τι απο τα δυο διαλεγειs?και γιατι?
    24)Πες ένα μυστικό σου!
    25)Λεs την ηλικια σου οταν σε ρωτανε `η την κρυβειs?αληθεια ποσο εισαι?χαχα
    26)Τι ζωδιο εισαι?
    27)Αγαπημενο σου χρωμα!
    28)Αγαπαs τα ζωα?Εχειs?Αν ναι τι ζωακι?Ποιο ειναι το αγαπημενοι σου ζωο?
    29)Τα επομενα 5 χρονια πωs θελειs να ειναι η ζωη σου?
    30)Για ποιο πραγμα στη ζωη σου μετανιωσεs,που εκανεs `η` δεν εκανεs!

    τι γνωμη εχειs για την ΚΤΗΤΩΡ!:P
    Το παιχνιδι δεν τελιωσε εδω!Ετοιμασου για νεεs ερωτησειs,τολμηρεs,επικυνδυ νεs,μυστικεs,θαρραλεεs!Ti λεs εφτασε η στιγμη τη αληθειαs και για σενα?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    13
    1) θα έκανα να έχω απόλυτες μαγικές δυνάμεις για πάντα ....πιο βολικό από το ραβδάκι!!:P
    2) κάνω άπειρα όνειρα....παλαιότερα περισσότερα τώρα που έχουν πραγματοποιηθεί πολλά λιγότερα. Όσα δεν πραγματοποιηθήκαν τελικά ήταν προς όφελός μου. Τέτοια ήταν το να μείνω κολλητή με ένα άτομο που τελικά δεν ήταν αυτό που εγώ έβλεπα , και να κάνω σχέση με ένα άτομο που αν έκανα δεν θα γνώριζα τον άντρα της ζωής μου.
    3)Γοργόνα αλλά αφού δεν γίνεται , αυτό που είμαι με ικανοποιεί απόλυτα
    4) πρώτον,το αγόρι μου ,δεύτερον σπίτι, τρίτον τα απαραίτητα για να καλύπτω τις βιολογικές μου ανάγκες, τα υπόλοιπα θα τα φτιάξουμε μόνοι μας , αυτοί στη γαλάζια λίμνη πως το κάνανε δλδ???
    5)το δώρο της ζωής....αχ μαμάκα μου!που να ξερες! χαχαχαχα
    6)τον εαυτό μου...δεν θα άντεχα να ζω χωρίς τον μεν ή το δεν
    7) βλ. απάντηση 1
    8) Διαβάζω άπειρα πολύ....τα τρία κορυφαία βιβλία για μένα είναι το εκκρεμές του φουκώ, ο μικρός πρίγκηπας και το τάδε έφη ζαρατούστρα που είναι τόσο πολύ παρεξηγημένο.
    9) ακούω πάρα πολύ μουσική, τα είδη που μου αρέσουν είναι ροκ, electro, κλασσική, jazz, blues, balands,retro,pop,έντεχνη ελληνική
    10) 1 καλό στα 10 κακά
    11) το αγαπώ πολύ και θέλω να πηγαίνω και συχνότερα, η Μήδεια του παπαϊωάννου ήταν από τα καλύτερα που χω δει
    12) Μου αρέσει πολύ και πηγαίνω 2-3 φορές την εβδομάδα. Από τις ταινίες που παίζονται τώρα θα πρότεινα το Η αδελφή μου κι εγώ , αλλά αν κάποιος θέλει κάτι πιο δραστήριο και ανάλαφρο το εντιμότατοι διαρήκτες είναι οκ. Επίσης πολύ καλό ο δημόσιος κίνδυνος, εναλλακτικό ,εκεντρικό και πολύ ιδιαίτερο με καλά νοήματα ο Μπρούνο.
    13) Δεν είμαι προλητπική από συνήθεια ένα ξύλο το χτυπάω που και που
    14) ευχή 1: να έχω άπειρες ευχές ευχή 2: να πραγματοποιούνται όλες ευχή 3 : χωρίς παγίδες ( όπως στον αλαντίν ασπούμε)
    15)οικογένεια για μένα είναι ότι σημαντικότερο αλλά με τον όρο αυτό δεν εννοώ όλους τους συγγενείς εξ αίματος αλλά τα άτομα εκείνα που με την συμπεριφορά τους στο πέρας του χρόνου μου έχουν αποδείξει πως είναι οικογένεια μου. Ευτυχώς μέσα σαυτα είναι οι γονείς μου , οι παππούδες μου, αλλά έχουν ενταχθεί το αγόρι μου και ο κολλητός μου.
    16) με τον κολλητό μου χιλιάδες στιγμές νευρικού γέλιου
    17) τον άντρα τον έχω βρει , την γυναίκα ψάχνω και θαμαι κομπλέ !!!χαχαχαχααχ πέρα απο την πλάκα ,ναι τον έχω βρει , και είμαστε ήδη 4 χρόνια μαζί. Για μένα ο ιδανικός δεν είναι ο αψεγάδιαστος σε ψυχή και σώμα. Είναι ο άνθρωπος που έχω απόλυτη επικοινωνία, που έχουμε κοινές αρχές και ευαισθησίες,που έχουμε τέλεια χημεία, πάθος για ζωή για έρωτα και πάθος ο ένας για τον άλλο.Αυτά!
    18) δεν ξέρω πως να βάλλω φωτό αλλά ένας άντρας που μου αρέσει εμφανισιακά πολύ είναι ο johny depp και ο antonio baderas
    19)δεν έχω ζηλέψει άλλη γυναίκα και όταν κάτι μαρέσει πάντα το λέω!
    20) μέχρι στιγμής όχι και μακάρι να μη μου δώσει ποτέ το δικαίωμα
    21)όχι αλλά έχω δει διάφορα όνειρα , μετράνε??
    22)όχι σε κόντρα για το πια θα τον έχει αλλά είχα έρθει σε ρίξει με μια παλιά φίλη επειδή την έπεσε σε αυτόν που γούσταρα ενώ το ήξερε
    23)το δεύτερο... γιατι όταν είστε οι δυο σας μπορείται να καταφέρεται με προσπάθεια και αλληλοστήριξη τα πάντα
    24)αμα το πω τι σόι μυστικό θαναι?
    25)είμαι 19 και δεν νιώθω ακόμη την ανάγκη να την κρύψω!
    26)καρκίνος με ωροσκόπο λέων παρακαλώ!
    27)πορφυρό, μαύρο και άσπρο
    28) τα λαρεύω , μπορώ να πεθάνω για ζώο!! έχω ένα σκυλουμπίνι την μικρή Δάφνη !!! το αγαπημένο μου ζώο είναι ο σκύλος αλλά σαν σύμβολο για τον αέρα που εμπνέει είναι το παγώνι
    29) θέλω να τελειώσω τις σπουδές μου , να έχω δουλειά και να αραβωνιαστώ εκεί κατά το 5ο -6ο έτος
    30)ευτυχώς από νωρίς τοχα σαν αρχή οτιδήποτε κάνω να το κάνω συνειδητά και να τοχω σκεφτεί πολύ καλά ώστε να μη μετανιώνω για τιποτα.

    είμαι καινούργια στο χώρο σας και θεωρώ πως αυτές οι απαντήσεις είναι μια καλή ευκαιρία να με γνωρίσετε!!!! περιμένω με αγωνία τις επόμενες !!!!

    φιλικά , Μπιζέλι
    χχχχχ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Σε γινικές γραμμές είμαι καλύτερη στο να κάνω ερωτήσεις.. αλλά θα προσπαθήσω! Μα.. 30????

    1) Το δικό μου μαγικό ραβδί δεν θα έκανε θαύματα.. θα έκανε ποιήματα! Τα θαύματα τα κάνω και μόνη μου..
    2)Όνειρα κάνω, αλλά από τότε που απέκτησα την κόρη μου έπαψα να είμαι ο πρωταγωνιστής τους.
    3) Μια μύγα σε ένα τοίχο κάπου 20.000 χιλιόμετρα μακριά
    4) Ένα βιβλίο, μια ζωγραφιά από παιδικά χεράκια, τη φαντασία μου
    5) Είμαι ευγνώμων για κάθε ζεστή και ειλικρινή αγκαλιά που έχω πάρει στη ζωή μου
    6) Θα είχα πεθάνει πριν χρειαστεί να διαλέξω..
    7) Αυτό το είπαμε στην πρώτη
    8) Όσοι με ξέρουν.. τώρα χαμογελούν! Αδύνατον να καταλήξω σε 3.. επόμενη ερώτηση
    9) Ακούω οτιδήποτε δεν ταλαιπωρεί αφόρητα τα ήδη κουρασμένα αυτιά μου
    10) Η τιβί καλή είναι.. εμείς δεν σκεφτόμαστε πια και την αφήνουμε να σκέφτεται για μας
    11) Το "φάντασμα της όπερας" στο her majesty's theatre στο Λονδίνο
    12) Αγαπώ πολλές για διαφορετικούς λόγους. Θα νιώσω τύψεις αν προτείνω μόνο μία..
    13) Προλήψεις δεν έχω! Δουλεύω τις προκαταλήψεις αυτό το διάστημα
    14) Υγεία-Αγάπη-Υπομονή
    15) Ο μικρόκοσμός μου, το σύμπαν μου, το λιμάνι μου
    16) Πολλές.. τα θρανία με θυμούνται ακόμη!
    17) Τον άντρα της ζωής μου τον βρήκα, τον έχω δίπλα μου! Τον άντρα της ψυχής μου τον βρήκα κι αυτόν και έχασε στα σημεία
    18) Δεν εκθέτουμε πρόσωπα εμείς!!
    19) Αυτό που ζηλεύω το θαυμάζω πρώτα.. και το λέω πάντα!
    20) Οι σκηνές ζηλοτυπίας και γω δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ!
    21) Για να μην το έχεις κάνει αυτό πρέπει να είσαι κλινικά νεκρός!
    22) Αν χρειαζόταν να γίνει ποτέ αυτό.. πόσο καλή φίλη θα μπορούσε να είναι;;
    23) Την επιλογή την έκανα ήδη και δεν την μετανιώνω! Και φυσικά Πόρσε ΔΕΝ έχω!
    24) Δεν αντέχεις να το ακούσεις
    25) Λέω την ηλικία μου άφοβα! Οι άνθρωποι τις ξεχνούν αυτές τις λεπτομέρειες μόλις τους πεις κάτι ενδιαφέρον
    26) Δίδυμος - μια στο καρφί και μια στο πέταλο
    27) Το χρώμα του ουρανού το χάραμα
    28) Τα ζώα τα αγαπάω.. απόδειξη ο Σκούμπι μου.. μπόξερ 2 ετών, ασχημόφατσα τρομερή αλλά τον αφήνω να με φιλάει όταν έχει πλύνει τα δόντια του
    29) Ήρεμη
    30) Μετάνιωσα που δεν έγινα αστροναύτης, δεν μετάνιωσα που έμεινα στη γη ενώ ονειρευόμουν τ'αστέρια!

    Μεγάλη η χάρη του κτήτωρος που γράφω τόση ώρα και δεν έχω πιει ούτε σωστό καφέ ακόμη!

    Φιλιά!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Καταρχήν Γλυκούλα να σου πω συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο θέμα που ανοίγεις! Ξεκινώ λοιπόν και απαντώ:

    1)Θα αφαιρούσα αυτόματα από το κορμί μου 20 κιλά!
    2)Ναι κάνω όνειρα... Αυτό που δεν κατάφερα να πραγματοποιήσω ήταν να περάσω στο πανεπιστήμιο..
    3)Μόνο αυτό που είμαι, τίποτα άλλο.
    4)Τα παιδιά μου και τον άντρα μου
    5)Ένα μεγάλο ασημένιο βραχιόλι από κάποιον....
    6)Θα άφηνα τον εαυτό μου να πνιγεί για να σώσω τα παιδιά μου
    7)Το είπαμε παραπάνω
    8)Πολύ! 3 βιβλία: α)το σπίτι των πνευμάτων, β) το φιλί του δράκου, γ) έχω πολλά στο μυαλό μου
    9)Ναι, τζαζ και ambient
    10)Βλέπω πάρα πολύ λίγο
    11)ναι αλλά έχω χρόνια να πάω λόγω παιδιών
    12)Τρελαίνομαι!
    13)Όχι δεν είμαι προληπτική
    14)α) Να είναι καλά τα παιδιά μου, β) να αδυνατίσω, γ) να κάνω μια δική μου δουλειά για να μην εξαρτώμαι από κανέναν μ.......
    15)Τα πάντα, δίνω μεγάλη βαρύτητα στην οικογένεια, την βάζω πάνω από όλα
    16)Ευχάριστες!
    17)Ναι και είναι ο άντρας μουη, δεν νομίζω ότι θα μου ταίριαζε κανείς περισσότερο
    18)Τζόνι Ντεπ
    19)Έχω ΘΑΥΜΑΣΕΙ γυναίκες πιο όμορφες ή γενικά ΠΙΟ από μένα και τους το είπα αμέσως
    20)ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
    21)ΝΑΙ
    22)ΠΟΤΈ
    23)Το δεύτερο, όχι γιατί δεν εκτιμώ το χρήμα αλλά προτιμώ καλύτερα την ψυχική μου ηρεμία
    24)Αυτό με τίποτα!
    25)Εννοείται! 36
    26)Ταύρος
    27)Κόκκινο
    28)Λατρεύω τα σκυλιά
    29)Με δικό μου σπίτι και δικό μου εξοχικό και τα παιδάκια μου 5 χρόνια μεγαλύτερα να τα καμαρώνω
    30)Τα παιδιά μου αλλά και ότι έκανα στην ζωή μου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    ΠΑΤΡΑ
    Posts
    448
    γεια σου γλυκουλα μου!!!!!! περιττο να σου πω οτι μου θυμησες τις παλιες μου κρυφες αμαρτιες........ χαχα Λοιπον σαν καλη φιλη σπευδω να απαντησω

    1) θα εξαφανιζα το χρημα για να μη κανει τις ζωες μας αφορητες....

    2)μα ποιος δε κάνει????? ονειρο απραγματοποιητο??? ηθελα να πρωταγωνιστησω στην ταινια dirty dancing αλλα δεν τα βρηκα με τον παραγωγο..(μονο και μονο για να ειμαι με τον πατρικ)

    3) παλι η ιδια!!!!δεν θα αλλαζα τιποτε απολυτως!!! σε ζωο βεβαια θα μου αρεσε να ειμαι πανθηρας!!! επιθετικός και μυστηριώδης...

    4) τα τσιγαρα μου σιγουρα... έναν αναπτήρα μη παθω οτι και ο tom hanks, και τον..... αντρούλη μου φυσικα...

    5)μια μηνιαία συνδρομή σε ένα γυμναστηριο, δώρο απο μια πραγματική μου φίλη που δεν είναι πλέον κοντα μου... και πάντοτε ήθελε να είμαι ομορφη..

    6)ο χριστος και η παναγία με έπιασε καταθλιψη... χωρις σκεψη εμένα.... πιστεψε με δεν αντέχεται ο θάνατος αγαπημένων σου προσώπων

    7)επίτηδες την έβαλες 2η φορά την ερώτηση???? εγώ δεν την πατάω..χα! και θα σου πω θα μοίραζα την αγάπη στους ανθρώπους με το κιλο..

    8) οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο... η κραταια αγάπη απο Μάρω Βαμβουνάκη και το κάμα σούτρα βεβαιως... χα!!! οχι οχι, δε θα μπορούσα να αφήσω έξω το αγαπημένο μου τον Αλχημιστή!!

    9)ακούω τα πάντα αρκει να έχω καλη και ανάλογη παρέα..

    10) εγω προσωπικα την λατρευω... ξερω είμαι πεζη αλλα μου λείπει όταν δεν είναι ανοιχτη...

    11)εμένα μου αρέσει το αρχαίο θέατρο!!! αγαπη μου ο οιδιποδας με τον .... κρατιεσαι???.... Δημητρη Παπαμιχαηλ

    12)braveheart δαγκωτο...

    13)οχι καθόλου... ειδικά τις μαυρες γατούλες τις λατρευω...

    14) υγεια, αγάπη,ευτυχία

    15) τα πάντααααααααααααααααααααα ααααααααααααααα!!!!

    16)αχ αχ σαν χτες μου φαινεται που πεταξαμε τον λυκειαρχη στις βρύσες επειδή μας απαγόρεψε το μπουγέλο...

    17) τον εχω ηδη βρει και ακούει στο όνομα Κωνσταντίνος

    18) θα σου έβαζα τον αντρούλη μου αλλα φοβάμαι πως θα τον λιγουρεψετε.... χαχα

    19)είμαι γυναίκα με τα όλα μου και όταν δω μια πραγματικά όμορφη γυναίκα φυσικα θα της το πω... και γιατι όχι?????

    20) μη σου πω καθημερινώς αλλα στο διήμερο το έχουμε σιγουρο... χα μη γελάτε είμαι λιγααααακι ζηλιαροκοτούλα

    21) ποτέ είμαι τελείως κατά. ανέκαθεν το είχα αυτό

    22) ποτε και ούτε θα έπεφτα σε αυτό το επίπεδο

    23) μα θέλει και ρώτημα??φυσικά τον μπατιράκο... δεν υπάρχει γλυκούλα μου πιο πολύτιμος χρυσός από αυτόν της καρδιας.. αν τον έχεις είσαι πλούσια αν όχι είσαι κενός

    24) Λάτρευω τον άντούλη μου και θέλω τόσο πολυ ένα παιδάκι μαζί του...

    25) είμαι 29 με δόξα και τιμή και μέσα τα καλοκαίρια !!! και φυσικα θα την λέω!! εξάλλου όσο νοιώθεις είσαι!!

    26)αιγοκεράκι (πιστό και συντηρητικό)

    27)μάυρο το λατρευω αυτό το χρώμα...

    28)τα λατρευω όλα και σκοτωνω αν δω να τα πειράζουν... εχω τον μπουμπακο μου ένα μαλτεζακι που αυτη τη στιγμή είναι στην αγκαλιτσα μου

    29) ήρεμη και χωρίς αγχος... οχι άλλο καρβουνο...

    30) για τίποτε απολύτως.. εξάλλου αν δεν παθεις, πώς θα μάθεις??????????

    χμμμ η γνωμη μου για την γλυκούλα???????? η καλύτερη !!!!!!!

    έχεις μαγεία στον τρόπο που ρωτάς... και με έπεισες σαν ανθρωπος εστω και πισω απο μια ψυχρη οθόνη...

    σε ευχαριστούμε κτητωρ αααα και για να σας θυμισω το κανονικό λεύλωμα:

    ερως είναι ενα παιδάκι με γυμνο το κωλαράκι που πετάει σαιτούλες και φουστώνουν οι καρδούλες.... καλό???

    φιλια σε όλες... (μη μου τη πείτε για τα κενα που άφησα απλά θεωρω οτι έτσι είναι πιο ευαναγνωστα)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    Μπιζελι καλωσηρθεs στην παρεα μαs,διαβαζω εισαι καινουργια εδω,καλη αρχη λοιπον ειμαστε ολεs στη διαθεση σου!
    lidal χαιρομαι που βρηκεs ενδιαφερον το ``λευκωμα``,σε ευχαριστω για τιs απαντησειs.

    πεννυ οφειλω να ομολογηγω πωs θα σε χαρακτηριζα,εναν ενδιαφερον,πολυπλερο χαρακτηρα,εχειs εναν συγκροτημενο ενθουσιασμο,αν ομωs σε παρασυρουν,και σε πεισουν για κατι,ακολουθειs,αρκει να εχειs κινητρο,πραγματα που ισωs μονη σου δεν θα εκανεs,με την παροτρυνση καποιων το ξανασκεφτεσε.Φαινετε οτι αγαπαs την οικογενεια,αν και νιωθω πωs ποολλεs φορεs αναζηταs την μοναξια,την οποια χειριζεσε δημιουργηκα θα ελεγα,διαλεγωνταs ενα απο τα παρα πολλα βιβλια που διαβαζειs.Τελοs οπωs και να εισαι,εμενα με επεισεs για αρκετα,που θετω ωs προυποθεσειs για να ανοιχτω ψυχικα σε καποιον!Σε ευχαριστω για τιs απαντησειs σου,και sorry αν σε ταλαιπωρησα με τιs 30 ερωτησειs,παρε βαθια ανασα διοτι καθε μηνα θα απανταs,θεs δεν θεs σε 30 hot ερωτησειs,οι οποιεs θα ``δυσκολευουν``ειλικρινειs απαντησειs!

    eygenia μου καταρχην σε ευχαριστω που απαντησεs και εσυ!!
    Πρεπει να εισαι ενα κοινωνικο,εξωστρεφη ατομο,με χιουμορ,χαμογελο,θετικη ωs ανθρωποs,με ευαισθησιεs,και επισηs απλη και ανθρωπινη.Πιστευω πωs εισαι αληθινη,οπωs και να εισαι,και εχειs αποδεκτη απολυτα εσενα.Σε ευχαριστω για αυτα που γραφειs για την κτητωρ,θα το θυμαται!Επισηs και για σενα ερχονται οι επομενεs 30 hot ερωτησειs,οχι αμεσωs αφου δουμε τι θα απαντησουν και οι επομενεs/οι.Οσο για το σκαφοs,και βαρκακι να γινει εσενα απλα η βολτα σε ενδιαφερει,αυτο για μενα λεει πολλα!

    φιλια!!!

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    61
    Γλυκουλα, αν θυμαμαι καλα το τελευταιο μου λευκωμα το εγραψα πριν...14 χρονια.....απο τοτε μαλλον εχουν αλλαξει πολλα!!!

    1. Αυτη τη στιγμη το ραβδακι μου θα ηθελα να ακουμπησει μια καλη φιλη και σπανιο ανθρωπο, για να γινει αμεσως καλα και να λαμψει παλι το χαμογελο της.....

    2. Απο τη στιγμη που το ονειρο μου εγινε καθημερινοτητα....τωρα χαιρομαι να κανω τη πραγματικοτητα να μοιαζει με....ονειρο!!!....Οσα ονειρα μου δεν εχουν πραγματοποιηθει ακομα.....καποιος λογος θα υπαρχει!!!

    3. Θα θελα να μπορουσα να πεταω ψηλα!!!

    4. Μια βαρκα για να μπορω να γυρισω......δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου σ'ενα ερημικο νησι....με τρομαζει η ησυχια και η μοναξια!!!

    5. Το cd της Πρωτοψαλτη...''Να σε βλεπω να γελας" Και το τραγουδι ''Ο αγγελος μου, ο θανατος μου''
    ...με ολη του τη σημασια....

    6. Ειμαστε πολυ αδυνατοι ολοι (χα!)...οποτε θα χωρουσαμε ανετα....

    7. Αυτη η ερωτηση ειναι δευτερη ευκαιρια....αν στη πρωτη απαντησες εγωιστικα....ερχεται και αυτη για να σε κανει να δειξεις ανωτερος ανθρωπος?....ωραια....

    8. Ναι διαβαζω απο πολυ μικρη...αγαπημενο βιβλιο το ''βαλς με δωδεκα θεους'', της Λενας Μαντα...

    9. Η μουσικη ηταν παντα για μενα συνδεδεμενη με τη καθε στιγμη και φαση της ζωης μου...Μ' αρεσει να ακουω τραγουδια που μου θυμιζουν χαρουμενες ή θλιβερες στιγμες απο το παρελθον....τις επαναφερω στο μυαλο μου και ειναι σαν να τις ζω ξανα και ξανα!!!

    10. Ειναι ενα μεσο για να βλεπω τις αγαπημενες μου σειρες και ταινιες...αυτη την εποχη ξαναβλεπω το ''λογω τιμης''....και μετα τη κλεινω....Αν με αφηνε το αγορι μου θα κοιμομουν καθε βραδυ με τη ΤV ανοιχτη να παιζει μουσικη....θα μου πειτε υπαρχουν και τα ραδιοφωνα....ναι αλλα μου αρεσουν και οι εικονες!!!

    11. Το θεατρο το λατρευω!!!.....Μπορω να πηγαινω καθε βδομαδα και να μη χορταινω...Δε θα πω αγαπημενο γιατι ειναι πολλα, θα πω ομως το τελευταιο που ειδα το ''Κατα φαντασιαν ασθενης'' με το Μπεζο στο Ηρωδειο και ηταν μια ελαφρια απογοητευση...ισως ηταν κακη η ακουστικη και χανονταν πολλοι διαλογοι....

    12. Θα πω μονο μια αγαπημενη ταινια...το ''Ηοliday'', Cameron Diaz, Jude Law....οχι γιατι ηταν η πιο ωραια ταινια, αλλα γιατι τρελαινομαι για την αγγλικη προφορα του Jude Law....

    13. Καθολου προληπτικη....φτου...φτου!!!

    14. Να ειμαστε ολοι καλα, χαρουμενοι και... εξυπνοι....Δε ξερω τι εμβελεια εχουν οι ευχες...το ευχομαι ομως για ολους μας!!!

    15. Ενας κυκλος που, στη τελεια μορφη του, περιεχει ολα οσα χρειαζεται καποιος για να νιωθει ασφαλεια...οι εξαιρεσεις παντα υπαρχουν...

    16. Τι να λεμε τωρα...το σχολειο το αγαπουσα παντα και δεν ηθελα ουτε καταληψεις, ουτε απεργειες...Ηθελα να πηγαινω καθε μερα και ημουν και μες τη τρελη χαρα πρωι - πρωι...Οχι δεν ημουν φυτο, αυτα ειναι καταδικασμενα καποια στιγμη να ξεραθουν....

    17. Νιωθω οτι τον εχω βρει....ελπιζω να με εχει βρει και αυτος...Για μενα ιδανικος αντρας ειναι αυτος που συμπληρωνει τη φραση μου...καταλαβαινει χωρις εξηγησεις....αντεχει και την κακη πλευρα του εαυτου μου!!!

    18. Μου αρεσει ο Jude Law, οπως ειπα πιο πανω....και οι αντρες με γυαλια και γκριζα μαλλια!!!

    19. Νομιζω οτι δε θα ζηλευα την εμφανιση οσο το στυλ καποιας/ου...Οταν κατι μ'αρεσει το λεω παντα και οταν δε μ΄αρεσει επισης...ειδικα στους δικους μου ανθρωπους...καποιοι δεν αρεσκονται στα αρνητικα σχολια....αλλα μη ρωτας ρε ανθρωπε τη γνωμη μου αν δε θες να ακουσεις....

    20. Και σκηνη και αντισκηνο μαζι....τι να κανουμε αυτο το μεσογειακο ταμπεραμεντο θα μας φαει....

    21. Μεγαλωνοντας διαπιστωσα οτι οι απιστοι ανθρωποι ειναι αδυναμοι και δυστυχεις....
    Εχω γνωρισει τετοιους αρκετους και εχω υπαρξει και εγω....
    Η μια στιγμη χαρας σου κοστιζει δεκα στιγμες λυπης!!! Το θεμα ειναι ποσο ικανος εισαι να το καταλαβεις αυτο!

    22. Ναι εχει συμβει, αλλα επειδη αυτος ηθελε και τις δυο....Μιλαμε για περιπτωση ατομου...που φυσικα δε θα μπορουσε με τιποτα να χαλασει τη σχεση μου με τη κολλητη μου...

    23. Τον ανθρωπο που με λατρευει φυσικα....αφου ολα αυτα μου τα εχει υποσχεθει ηδη....( το οτι με λεει βασιλισσα αυτο δεν εννοει? )

    24. Καποια στιγμη ειχα ερωτευθει τον κολλητο ενος πρωην μου....δε φταιω εγω ηταν πολυ ωραιος.

    25. Ειμαι 29 και ευτυχως το τρελο γονιδιο της οικογενειας με βοηθαει να δειχνω μικροτερη....για ποσο δε ξερω!

    26. Ταυρος εν υαλοπωλειο!

    27. Το λευκο και το μωβ!

    28. Αγαπω τα σκυλακια, αλλα θα παρω μονο οταν θα εχω περισσοτερο χωρο για να ζει χαρουμενο....

    29. Γεματη χρωματα, χαρουμενες φωνες, μαγικα ταξιδια και χωρις γκρινια παρακαλω!

    30. Το καλο ειναι οτι εχω κανει πολλα πραγματα στη ζωη μου, σωστα ή λαθος....το καλυτερο ειναι οτι τελικα δε το μετανιωνω...

    Για τη κτητωρ να πω οτι μου εδωσε την ευκαιρια να σκεφτω ποσο εχω αλλαξει απο τοτε...και ποσο ιδια εχω μεινει....

    Γλυκουλα μου....πολυ ωραια ιδεα!....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    90
    1)Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    Θα γύριζα πίσω τον χρόνο και θα έφερνα πίσω τη μητέρα μου.
    2)Κάνετε όνειρα; Ποια είναι τα όνειρα που δεν μπόρεσες να πραγματοποιήσεις;
    Να αποκτήσω γνώσεις νοσηλευτικής και να φύγω τουλάχιστον ένα ταξίδι με τους Γιατρούς χωρίς Σύνορα.
    3)Αν δεν είστε αυτό που είστε, τι θα θέλατε να είστε;
    Ο καλύτερος εαυτός μου.
    4)Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
    Σπίρτα, παρεό, ένα βαρέλι ουίσκι!
    5)Ποιο δωρο θα θυμασαι για παντα?και ποιοs σου το εδωσε?
    Ένα χρυσό παντατίφ, το τελευταίο δώρο της μάνας μου.
    6)Αν γινοταν ενα ναυαγιο και υπηρχε μια σανιδα,που χωρουσε 2 ατομα,εσενα και καποιον ακομα.Ομωs βλεπειs οτι βρισκονται διπλα σου 2 πολυ αγαπημενα σου προσωπα,ποιον θα αφηνεs να πνιγει??τον ευατο σου?το ενα αγαπημενο σου προσωπο πχ μητερα,πατεραs η τον δικο σου ανθρωπο?αντρα,συζηγο,συντρ� �φο?
    Θα τους φόρτωνα όλους επάνω και θα έμενα πίσω εγώ. Κάτι θα σκαρφιζόμουν για να σωθώ.
    7)Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    Το ίδιο όπως και στην πρώτη ερώτηση.
    8)Διαβάζεις; Ποια 3 βιβλία σου έρχονται στο μυαλό;
    Κάτω από το βλέμμα του Βούδα (Περλ Μπακ) - Και με το φως του λύκου επανέρχονται (Ζυράνα Ζατέλη) - Οι 7 πνευματικοί νόμοι της επιτυχίας (Deepak Chopra)
    9)Ακούς μουσική; Ποιες οι προτιμήσεις σου;
    Rock, jazz, blues, και οι ηλεκτρονικές διασκευές τους.
    10)Ποια η γνώμη σου για την t.v;
    Χάσιμο χρόνου, δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα.
    11)Αγαπάς το θέατρο; Ποια παράσταση σου έχει μείνει;
    Ντροπή μου, αλλά... το βαριέμαι το θέατρο. Ίσως δεν έχω δει τις σωστές παραστάσεις.
    12)Σ? αρέσει ο κινηματογράφος; Ποια ταινία θα πρότεινες;
    Πολύ. "Αγάπα με αν τολμάς"
    13)Τωρα η δεκατητριτη ερωτηση(το 13)γρουσουζικο??)η ερωτηση ειναι.Εισαι προληπτικη/οs,και αν ναι γραψε τι αποφευγειs,τι προσεχειs κτλ.
    Αποφεύγω τα πουλιά, τα θεωρώ "κασσάνδρες"
    14)Γράψε 3 ευχές!
    Υγεία-Ευτυχία-Ευημερία για όλους
    15)Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
    Ναι, όλα αυτά. Συν παιδιά και σύντροφος.
    16)Αναμνήσεις από τα θρανία?
    Ανεμελιά - λυμένα προβλήματα
    17)Εχειs βρει τον αντρα/γυναικα τηs ζωηs σου?και πωs ειναι ο ιδανικοs/η αντραs/γυναικα τηs ζωη σου?
    Νομίζω πως ναι. Μέχρι αποδείξεως του εναντίου.
    18)βαλτε την φωτο ενοs αντρα/γυναικα που σαs αρεσει!
    Ζαν Κλοντ βαν Νταμ χε χε!
    19)Ειστε γυναικα,εχετε ζηλεψει αλλη γυναικα??οταν μια γυναικα αλλη ειναι ομορφη το κρατατε μεσα σαs,`η τηs το λετε?(η αντιστοιχη ερωτηση και για οσουs αντρεs ειναι εδω)
    Αν δεν διακρίνω ανταγωνιστηκότητα σ' εκείνη, της το λέω.
    20)Εχετε κανει σκηνη ζηλοτοπιαs στον συντροφο/αντρα σαs?
    Ναι, όταν υπήρξε λόγος
    21)Εχετε κανει απιστια,εστω και με το μυαλο???
    Οh, well...
    22)Eχετε ερθει σε κοντρα με μια πολυ καλη σαs φιλη για εναν αντρα?
    Ουδεπόποτε! Και ούτε πρόκειται.
    23)Aν ειχατε να διαλεξετε αναμεσα σε μια πλουσια ζωη,με τα παντα στα ποδια σαs,με οτι μπορειτε να φανταστειτε,το σπιτι των ονειρων σαs με πισινα,το αυτοκινητο των ονειρων σαs,ανεση,χρηματα,κοσμικη ζωη,ταξιδια σε μερη ονειρεμενα,ρουχα αθφονα,spa,maser,και οτι μπορειτε να φανταστειτε,και ξεπερναει το ορια τηs φαντασια σαs..........αλλα με εναν αντρα που δεν σαs αγαπα `η `δεν τον αγαπατε.Απο την αλλη μια ζωη χωριs οικονομικη ανεση,χωριs να μπορειs να παρειs τα ρουχα,που θελειs,μια ζωη να ζηταs χρηματα,να ζειs με δανεικα,να μην πηγαινειs διακοπεs για χρονια,να ζειs σε ενα σπιτι μικρο,χωριs ανεσειs,τα χρονια να περνανε χωριs να μπορει να ζησειs οπωs θελειs,και ολεs οι επιθυμιεs σου,να μενουν στιβαγμενεs μεσα σου,ωs αποθημενα........αλλα εχειs εναν ανθρωπο διπλα σου,που σε λατρευει!Τι απο τα δυο διαλεγειs?και γιατι?
    Παλιότερα ήμουν πιο ρομαντική. Τώρα πια δεν θα απέρριπτα τίποτα πριν να το σκεφτώ πολύ πολύ καλά.
    24)Πες ένα μυστικό σου!
    Όχι
    25)Λεs την ηλικια σου οταν σε ρωτανε `η την κρυβειs?αληθεια ποσο εισαι?χαχα
    Ναι, τη λέω. 36αρίζω σε λίγες εβδομάδες.
    26)Τι ζωδιο εισαι?
    Λέων
    27)Αγαπημενο σου χρωμα!
    πράσινο
    28)Αγαπαs τα ζωα?Εχειs?Αν ναι τι ζωακι?Ποιο ειναι το αγαπημενοι σου ζωο?
    Πολύ, αλλά δεν έχω ζωάκι. Θα ήθελα ένα χνουδωτό αγαπησιάρικο αγκαλίτσα, ό,τι ζωάκι νά'ναι, αλλά με αυτά τα χαρακτηριστικά!
    29)Τα επομενα 5 χρονια πωs θελειs να ειναι η ζωη σου?
    Θα ήθελα ένα παιδάκι, κορίτσι κατά προτίμηση, και ένα καινούργιο, αισιόδοξο επαγγελματικό ξεκίνημα.
    30)Για ποιο πραγμα στη ζωη σου μετανιωσεs,που εκανεs `η` δεν εκανεs!
    Μετάνιωσα που ξεκίνησα επιπόλαια τη ζωή μου στα 18 μου. Αλλά βέβαια, αν είχα ξεκινήσει αλλιώς δεν θα ήμουν αυτή που είμαι τώρα...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    Naki και ginger σαs ευχαριστω πολυ που απαντησατε!Τελικα και εγω βρισκω καλη ιδεα,αυτο το θεματακι,ειναι πολυ ομορφο να βλεπειs γνωμεs ιδιεs,διαφορετικεs,θα ηταν ανουσιο αν συμφωνουσαμε ολοι σε ολα!Περιμενω με ανυπομονησια και αλλα κοριτσια και αγορια,να απαντησουν.Κανενα τρελλο αγορι δεν εχει εδω?θα μαs ενδιαφερε η αποψη του πιστευω.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    134
    Ουαου, καθε μηνα??? χτυπησε ηδη κοκκινο η θερμοκρασια!

    Γλυκουλα ξεκιναω κι εγω να απαντησω στις ερωτησεις σου.... οσο για την τελευταια ....... θα σου πω σε επομενο post .... (θελει σκεψη ;P ) A, και δεν βλεπω πουθενα τις δικες σου απαντησεις στις ερωτησεις..... χμ. χμ. )))

    1. θα εδινα υγεια σε ολο τον κοσμο, πιστευω ολα τα αλλα γινονται, η υγεια ομως ειναι το πιο σημαντικο μαζι με την αγαπη ....

    2. Κανω ονειρα και πολλα.....εχω καταφερει να πραγματοποιησω πολλα και οσα δεν μπορεσα να πραγματοποιησω προσπαθω τωρα, ποτε δεν ειναι αργα!

    3. Παλι η ιδια δεν με αλλαζω (μονο ισως σε πιο αδυνατη εκδοση και μια 10 ετια νεοτερη!!)

    4. θελει σκεψη....... τις φωτογραφιες απο δικους μου ανθρωπους και οσους αγαπαω, την φωτογραφικη μου μηχανη και μουσικη.

    5. το μεγαλυτερο δωρο μου το εκανε η μητερα μου , με εφερε στην ζωη και μου την γεμισε με αγαπη.

    6.Κανεναν....μια σανιδα 3 ανθρωποι, Ένας πανω να ξεκουραζεται και οι αλλοι δυο ισορροπια με τα χερια πανω στην σανιδα και εναλλαξ ..... και οι τρεις ενωμενοι δεν χρειαζεται να θυσιαστει κανεις.

    7. ιδια με 1 η , υγεια και αγαπη...

    8. Διαβαζω αρκετα και οποτε εχω χρονο.....τα 3 βιβλια που μου ερχονται αυτη τη στιγμη στο μυαλο ειναι :
    α. Κοντα στον Ουρανο (Αυν Ραντ - 2 τομοι)
    β. Οι Αθλιοι (Β. Ουγκω)
    γ. Ενα παιδι μετραει τ'αστρα (Μ. Λουντεμης)
    Να γραψω κι αλλα??
    δ. Η τριλογια Το αστερι του Βορρα - το κεχριμπαρενιο τηλεσκοπιο - ο αρχοντας των 2 κοσμων (φ.πουλμαν)
    ε. Αλχημιστης (Π.Κουελο)
    στ. το νησι (Β. χισλοπ)
    ζ. Καισαρ Κασκαμπελ (Ι.Βερν)
    στ. Αν ολα τα πιτσιρικια του κοσμου (πολυ παλια το ειχα διαβασει, απλα το ξαναδιαβασα προσφατα) Δημοπουλος
    στ. Oι Αγριοκυκνοι - 3 κορες της Κινας (Chang Junk)
    οσο γραφω θυμαμαι και αλλα , σταματαω εδω......

    9. Ακουω τα παντα, εκτος απο κλαρινα και αυτα οταν βρεθω σε πανυγυρια τα ακουω και το ευχαριστιεμαι....θα ακουσω και τερζη στα μεγαλια κεφια.
    Δεν ακουω πια τοσο ελληνικα οσο πιο παλια , μ'αρεσει ομως το εντεχνο ελληνικο τραγουδι, επισης rock τζαζ, κουβανεζικους ρυθμους, μπλουζ ακομα και κλασσικη μουσικη.

    10. ενα ματσο χαλια, σπανιζουν καλες σειρες, ειδησεις μονοι στο κρατικο καναλι και μισω τις διαφημισεις....εξόυ και πλεον μονο dvd βλεπω.

    11. Ναι πολυ, αν και δεν πηγαινω οσο συχνα θα ηθελα..... παραστασεις μου εμειναν παραπανω απο μια. Το σπιρτοκουτο (διασκευη της ταινιας) , Νοσφερατους Διδοντικους , η Μηδεια του Παπαιωαννου και η παρασταση Sankai Juku "Kinkan Shonen- Ο Καρπός του Κουμκουάτ".

    12. Ναι παρα πολυ, ακομα και εαν δεν πηγαινω τοσο συχνα μολις βγουν τα εργα σε dvd τα βλεπω, βλεπω σχεδον τα παντα απο το πιο χαζο μεχρι το πιο "ψαγμενο" . τελευταια ειδα το "ΤΟ ΚΥΜΑ" se dvd και το Paris Je t'aime" και την "ΠΡΟΤΑΣΗ" (με Σ. Μπουλοκ)

    13. το 13 οταν προκειται για δωματιο νοσοκομειου η ξενοδοχειου !!!

    14. ΥΓΕΙΑ - ΕΥΤΥΧΙΑ - ΕΥΗΜΕΡΙΑ

    15. ο θησαυρος της ζωης ...

    16. Κακες στο Δημοτικο, καλες στο Γυμνασιο , Φανταστικες στο Λυκειο τι να πρωτοθυμηθω...

    17. οχι ακομα τον ψαχνω.... μηπως με ψαχνει και αυτος???

    18. Μολις τον βγαλω θα σας τον βαλω ... σε α/μ μην ξεχνιομαστε ...

    19. οχι δεν εχω ζηλεψει αλλη γυναικα γαι την ομορφια της , για την εξυπναδα της ναι αλλα οχι ακριβως ζηλεια μαλλον θαυμασμο θα το ελεγα και στις δυο περιπτωσεις το λεω ΠΑΝΤΑ!!

    20. οχι αλλα εαν με φτασει στο σημειο να την κανω, θα την κανω την σκηνη και μετα θα τον χωρισω η θα φυγω μακρυα του!

    21. ναι , στο μυαλο και μονο.....

    22. οχι ποτε σε κοντρα για αντρα , κανενας αντρας δεν αξιζει οσο μια καλη φιλια....

    23. το 2ο γιατι οταν εχεις διπλα σου τον αντρα που αγαπας ολα τ'αλλα γινονται!!! με κοπο, χρονο αλλα μπορουν να γινουν. η αγαπη ομως δεν αναπληρωνεται με ΟΛΑ τα αγαθα του κοσμου.

    24. εχω ενα μυστικο κρυμενο στις καρδιας τα βαθη κανεις δεν θα το μαθει πουθενα δεν θα το πω......

    25. εννοειται 32 ωδευω προς τα ,33 και δεν μου φαινεται!!! χι, χι

    26. Ψαρι, ναι ναι αυτο που το ενα παει προς την μια πλευρα και το αλλο προς την αλλη και ολα αυτα ταυτοχρονα, ναι αυτη ειμαι εγω!

    27. Κοκκινο και Τιρκουαζ και ολες οι αποχρωσεις τους.

    28. ναι τα λατρευω (πλην των φιδιων και ποντικιων) ιδιαιτερα της γατες. Δεν εχω πλεον δικια μου αλλα ταιζω ολες της γειτονιας και ειναι σαν να ειναι δικες μου! μολις ακουνε το μηχανακι ητα κλειδια μου ρχονται, τι ωραιο καλωσορισμα στο σπιτι μου

    29. Θελω να εχω εγω και οι ανθρωποι που αγαπαω υγεια απο εκει και περα προσπαθω για το καλυτερο και οτι μου φερει η ζωη καλοδεχουμενο !!!

    30. δεν μετανιωνω για πραγματα που εκανα η δεν εκανα, καθε φορα στην ζωη μου δεδομενων των συνθηκων εκανα η επρατα αναλογα με αυτο που θεωρουσα πιο σωστο την δεδομενη χρονικη στιγμη. και εξακολουθω να το κανω.....

    31. Μια μικρη σημειωση στο τελος δεν σου αξιζει ..... χμ, χμ, για κοπιαστε κι εσεις δεσποινις μου να απαντησετε στις ερωτησεις σας!!! Πως ετσι θα απαντησουμε στα κουτουρου??


    Φιλακια πολλα πολλααα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    134
    στην ερωτηση για την μουσικη ξεχασα να πω και DISCOOOOOO την οποια λατρεω να χορευωωωω

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    Αs απαντησω και εγω,οχι τιποτα αλλα το τετακι,μου την ειπε!:P.


    1)ΕΡΩΤΗΣΗ:Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    ΘΑ ΑΦΑΝΙΖΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΘΑ ΑΦΑΝΙΖΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ,ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    2)Κάνετε όνειρα; Ποια είναι τα όνειρα που δεν μπόρεσες να πραγματοποιήσεις;
    ΠΑΝΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ,ΠΑΝΤΑ ΖΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΗ ΤΟΣΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΧΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΕΧΩ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΚΟΝΤΑΨΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

    3)Αν δεν είστε αυτό που είστε, τι θα θέλατε να είστε;
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΗ!!!

    4)Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
    ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΥΛΟ,2)ΤΟ ΑΡΜΟΝΙΟ ΜΟΥ,3)ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΑΓΜΑ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΡΑΒΔΙ(ΧΑΧΑ).

    5)Ποιο δωρο θα θυμασαι για παντα?και ποιοs σου το εδωσε?
    ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ!

    6)Αν γινοταν ενα ναυαγιο και υπηρχε μια σανιδα,που χωρουσε 2 ατομα,εσενα και καποιον ακομα.Ομωs βλεπειs οτι βρισκονται διπλα σου 2 πολυ αγαπημενα σου προσωπα,ποιον θα αφηνεs να πνιγει??τον ευατο σου?το ενα αγαπημενο σου προσωπο πχ μητερα,πατεραs η τον δικο σου ανθρωπο?αντρα,συζηγο,συντρ� �φο?
    ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ :P,ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΑΝΙΔΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΕΣΠΡΩΧΝΑ ΚΟΛΥΜΠΩΝΤΑΣ,ΜΕΤΑ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ,ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝΑΛΑΞ,Η ΜΑΜΑ `Η` ΟΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ,ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΑΝΙΔΑ!

    7)Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
    ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΑ ΑΛΛΑ 1.0000000 ΡΑΒΔΑΚΙΑ.

    8)Διαβάζεις; Ποια 3 βιβλία σου έρχονται στο μυαλό;
    ΝΑΙ ΑΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΙΒΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ,ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ,Ο ΑΛΧΗΜΙΣΤΗΣ,Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ,ΝΑ ΖΕΙΣ-ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ,ΛΕΟΦΟΡΕΙΟ 9 ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑ ΑΛΛΑ.

    9)Ακούς μουσική; Ποιες οι προτιμήσεις σου;
    ΧΩΡΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΝ ΖΩ,ΑΚΟΥΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΩ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ.
    ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΕΧΝΑ,ΕΛΑΦΡΟΛΑΙΚΟ,ΠΟΠ,ΡΟ� � ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ,ΚΑΙ ΞΕΝΕΣ,ΙΤΑΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΘΕΑΤΡΙΚΑ,ΚΛΑΣΣΙΚΑ .
    10)Ποια η γνώμη σου για την t.v;
    ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ,ΔΥΝΑΤΗ ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗ,ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ.

    11)Αγαπάς το θέατρο; Ποια παράσταση σου έχει μείνει;
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ.

    12)Σ? αρέσει ο κινηματογράφος; Ποια ταινία θα πρότεινες;
    ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ,ΠΟΥ ΘΑ ΑΔΙΚΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ.

    13)Τωρα η δεκατητριτη ερωτηση(το 13)γρουσουζικο??)η ερωτηση ειναι.Εισαι προληπτικη/οs,και αν ναι γραψε τι αποφευγειs,τι προσεχειs κτλ.
    ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΚΑΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!

    14)Γράψε 3 ευχές!
    ΥΓΕΙΑ-ΑΓΑΠΗ-ΤΑΞΙΔΙΑ

    15)Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
    ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚΑΛΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΚΑΛΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ....

    16)Αναμνήσεις από τα θρανία?
    http://www.youtube.com/watch?v=VxkFG-lQg_Q


    17)Εχειs βρει τον αντρα/γυναικα τηs ζωηs σου?και πωs ειναι ο ιδανικοs/η αντραs/γυναικα τηs ζωη σου?
    ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ,ΕΡΧΕΤΕ....

    18)βαλτε την φωτο ενοs αντρα/γυναικα που σαs αρεσει!
    ΚΑΠΟΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ........
    ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!
    19)Ειστε γυναικα,εχετε ζηλεψει αλλη γυναικα??οταν μια γυναικα αλλη ειναι ομορφη το κρατατε μεσα σαs,`η τηs το λετε?(η αντιστοιχη ερωτηση και για οσουs αντρεs ειναι εδω)
    ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΛΕΨΕΙ,ΕΧΩ ΘΑΥΜΑΣΕΙ,ΑΝ Η ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑΖΟΝΑΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΩ.
    20)Εχετε κανει σκηνη ζηλοτοπιαs στον συντροφο/αντρα σαs?
    (αντιστοιχη για τουs αντρεs)
    ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΒΡΑΔΙΑ.......

    21)Εχετε κανει απιστια,εστω και με το μυαλο???
    ΑΝ ΔΙΝΑΝΕ ΔΙΑΖΥΓΙΑ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΦΑΝΤΑΣΙΑ...

    22)Eχετε ερθει σε κοντρα με μια πολυ καλη σαs φιλη για εναν αντρα?
    ΝΑΙ ΣΤΑ 21 ΜΟΥ,ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ Μ....Σ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΛΟΓΟ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ.

    23)Aν ειχατε να διαλεξετε αναμεσα σε μια πλουσια ζωη,με τα παντα στα ποδια σαs,με οτι μπορειτε να φανταστειτε,το σπιτι των ονειρων σαs με πισινα,το αυτοκινητο των ονειρων σαs,ανεση,χρηματα,κοσμικη ζωη,ταξιδια σε μερη ονειρεμενα,ρουχα αθφονα,spa,maser,και οτι μπορειτε να φανταστειτε,και ξεπερναει το ορια τηs φαντασια σαs..........αλλα με εναν αντρα που δεν σαs αγαπα `η `δεν τον αγαπατε.Απο την αλλη μια ζωη χωριs οικονομικη ανεση,χωριs να μπορειs να παρειs τα ρουχα,που θελειs,μια ζωη να ζηταs χρηματα,να ζειs με δανεικα,να μην πηγαινειs διακοπεs για χρονια,να ζειs σε ενα σπιτι μικρο,χωριs ανεσειs,τα χρονια να περνανε χωριs να μπορει να ζησειs οπωs θελειs,και ολεs οι επιθυμιεs σου,να μενουν στιβαγμενεs μεσα σου,ωs αποθημενα........αλλα εχειs εναν ανθρωπο διπλα σου,που σε λατρευει!Τι απο τα δυο διαλεγειs?και γιατι?
    ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΙΖΕΡΙΑ,ΚΑΙ Μ`ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΑΛΗ ΖΩΗ,ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ,ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΝΑΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΖΩΗ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ.....ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΕΡΙΠΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

    24)Πες ένα μυστικό σου!
    ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΟΛΑ?

    25)Λεs την ηλικια σου οταν σε ρωτανε `η την κρυβειs?αληθεια ποσο εισαι?χαχα
    ΝΑΙ ΑΜΕ 29,ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΕΔΩ,ΣΤΟ 29,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΛΙ 29 ΘΑ ΛΕΩ,ΘΑ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΑΔΥΝΑΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ``ΣΥΝΗΘΩΣ``ΠΙΟ ΜΙΚΡΕΣ.

    26)Τι ζωδιο εισαι?
    ΤΟΞΟΤΗΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΙΧΘΥ,ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ,ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ,ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΩ ΦΩΤΙΑ ΟΜΩΣ ΑΣΕ,ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ!

    27)Αγαπημενο σου χρωμα!
    ΜΑΥΡΟ

    28)Αγαπαs τα ζωα?Εχειs?Αν ναι τι ζωακι?Ποιο ειναι το αγαπημενοι σου ζωο?
    ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΖΩΑ,ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΖΩΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΟΓΟ,ΜΙΑΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΡΜΑ,ΕΧΩ 2 ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ(ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ).

    29)Τα επομενα 5 χρονια πωs θελειs να ειναι η ζωη σου?
    ΑΑΧ (αναστεναγμοs)ΥΓΙΗΣ-ΗΡΕΜΗ-ΘΕΤΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΧΩΡΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ-ΝΑ ΕΩ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ-ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ(ΑΓΟΡΑΚΙ).

    30)Για ποιο πραγμα στη ζωη σου μετανιωσεs,που εκανεs `η` δεν εκανεs!
    ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ,ΑΓΑΠΑΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ,ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΕΙΚΟΝΑΣ(ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΝΝΩΩ)ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ!ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ,ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΡΕΝΟ??
    Η ΚΤΗΤΩΡ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΘΥΛΗΚΟ,ΜΙΑ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ,ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ,ΚΑΚΟΜ ΑΘΗΜΕΝΗ,ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΑΚΡΙΑ.........
    ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΓΟΗΤΕΥΟΥΝ.........

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    +

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ,GEORGE CLOONEY,KEANU RIVS,ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ,KEVIN COSTNER,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΩ 3-4 ΑΚΟΜΑ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    ΚΑΙ ΕΔΩ!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •