Καλήσπέρα σε όλους από ένα νέο μέλος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Athens
    Posts
    59

    Καλήσπέρα σε όλους από ένα νέο μέλος

    Γειά σας.
    Από σήμερα αρχίζω τη λήψη lipotox,με συνδυασμό ροφήματος και χαπιών.
    Είμαι 1.91 και ζυγίζω 112 κιλά.
    Εξαιτίας του ύψους τα περιττά κιλά κρύβονται κάπως,οπότε δεν είναι κάποιο ακραίο αισθητικό πρόβλημα αυτό που με απασχολεί.
    Αρχίζω τη δίαιτα γιατί σε λίγο φτάνω τα 30άντα και η φυσική μου κατάσταση είναι τραγική ενώ νεαρός υπήρξα εγχώριος πρωταθλητής σε ολυμπιακό άθλημα και απλά δεν μπορώ να δεχτώ αυτή την πραγματικότητα.Έβαλα 17κιλά σε 10 μήνες εξαιτίας κάποιων γεγονότωνκαι η αλήθεια είναι ότι άργησα να το καταλάβω.
    Ο προπονητής μου,μου έβγαλε και ένα αρκετά δυνατό πρόγραμμα αερόβιας γυμναστικής και λιτής διατροφής(μήλο/βρώμη/τσάι) που θα ακολουθήσω ταυτόχρονα.
    Θα δω αν την πρώτη εβδομάδα έχω κάποιες παρενέργειες ή πάσης φύσεως προβλήματα και θα γράψω πιο αναλυτικά.
    Καλή μου τύχη λοιπόν,καλή τύχη σε όλους μας.





  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    175
    Καλη επιτυχια!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    3
    kali arxi scorpio mou...OLOI MAZI STO AGWNA....afta ta xristougenna tha ine iperoxa gia olous mas

    kai meis kapws etsi argisame na to katalaboume oti pirame kila..kalio arga para pote...

    forzaaaaaaaaaaaaaaaa

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    128
    καλη επιτυχια να εχεις!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    6
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ 1.70 ΚΑΙ 60 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΦΤΑΣΩ ΤΑ 52. ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΦΤΑΣΩ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    223
    καλως ήρθες scorpio! καλή επιτυχία.
    καλή επιτυχία και σε εσένα lal αν και το περισσότερο σε 2 μήνες μπορείς να τα χάσεις έυκολα τα κιλά που θες

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    6
    μακαρι αν και θα προτιμουσα σε 1-1,5 μηνα.Παντως σ'ευχαριστω καλη επιτυχια και σε σενα alikaki αν και αππο οτι ειδα ακολουθεις τελεια διαιτα μαλλον πολυ γρηγορα θα δεις τα πρωτα αποτελεσματα!!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •