τα ποιο τρελλα πραγματα που θα κανατε ............
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    tweetaki15
    Guest

    τα ποιο τρελλα πραγματα που θα κανατε ............

    ποια ειναι τα ποιο τρελλα πραγματα που εχετε κανει για τον συντροφο σας κ μεχρι που θα φτανατε για εκεινον???????αλλα οχι μονο για την αγαπη αλλα και γενικοτερα τι θα κανατε?????????????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    128
    e as arxisoume prota apo esena,mia pou eixes tin idea.
    loipon esy ti th ekanes?

  3. #3
    tweetaki15
    Guest
    ε αφου δεν λετε εσεις θα κανω εγω την αρχη ...................εγω για τον συντροφο μου θα φτανα μεχρι το τελους το κοσμου θα τον ακολουθουσα παντου...................τωρα το ποιο τρελλο πραγμα που εχω κανει ειναι bungee jumping.................καλο ε τωρα σειρα σας να μου πειτε..........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Αυτά που έχω κάνει ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, είναι πολύ ακατάλληλα!! (νομίζω υπάρχουν και ανήλικοι που διαβάζουν, οπότε άστο καλύτερα.........).

  5. #5
    tweetaki15
    Guest
    ε πες μερικα να παρουμε μια μικρη ιδεα.....................

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    128
    Eγω αυτο που θα εκανα για τον συντροφο μου θα ηταν να ειμαι μαζι του στις πιο δυσκολες και κρισημες φασεις τις ζωης του και να στεκομαι διπλα του βραχος.
    Τωρα αυτο που εχω κανει για καποιον που με ενδιεφερε πολυ ηταν να φτασω μεχρι το διδυμοτοιχο για να τον συναντησω, κρυφα απο ολλους τους δικους μου.

  7. #7
    tweetaki15
    Guest
    αααααα dreamer πολυ ερωτευμενη σε βλεπω δυναμικη κ ετοιμη να κανεις πολλλα για τον συντροφο σου εεεεεεεε μπραβο............

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Είναι ... σεξουαλικού περιεχομένου "τρελά πράγματα", γι' αυτό δεν κάνει να τα περιγράψω..

  9. #9
    tweetaki15
    Guest
    ααααααα πες το ετσι........ε τοτε δεν σε πιεζω βρε οτι νομιζεις.

  10. #10
    tweetaki15
    Guest
    καλε κανεις σας δεν εχει κανει καμια τρελλα ....μν μου ντρεπεστε .....................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •