sleeve- 6 μηνες μετα η ζωη ειναι ωραια - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 234 of 234
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πλάκα έκανα,nera μου!Ξέρω πολύ καλά τι θα πει έλληνας...φίλαθλος
    και μάλιστα αναφορικά μ'αιώνιους μισητούς αντιπάλους!Ώστε έτσι η διαφήμηση,ε;
    Στη γειτονιά εκεί μένεις;Οι αυναντήσεις μας γίνονται μηνιαία σχεδόν στη Θεσσαλονίκη.
    Στην Αθήνα πολύ σπάνια.Πάντως,αν θέλεις να έρθεις παρεούλα,ρίχνε μια ματιά στο μπάνιο πού και πού.

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    χαχαχχαχχα ναταλακι αν ειναι να την κανουμε εκει να παρουμε κανενα θωρακισμενο τροχοσπιτο για να ειμαστε ανετα....αν κ πιστευω οτ ακομη κ αυτο σε περιπτωση επεισοδειων ΑΝΕΤΑ το κανουν φυλλο φτερο!!!!!!!!!
    Ναι νερα απ οτοι ξερω συναντιουνται αλλα δεν μου ετυχε ακομη ν α ειμαι σε καποια απο αυτες τις συναντησεις....κ Αθηνα κ Θεσσαλονικη!!!

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    αλκοολ ανετα αρχισα να πινω απο τον Σεπτεμβριο,

    μεχρι τοτε στις 3 γουλιες ζαλιζομουν, και αυτο γιατι το στομαχι ειναι πολυ μικρο και οι αναθυμιασεις απο το οινοπνευμα φτανουν πιο γρηγορα στην μυτη.

    τωρα εχω πιει και 2 βοτκες σε ενα βραδυ.

    με το νερο το μονοκοματο εχω θεμα ακομα, μεχρι 3 γουλιες. αλλα σιγα σιγα οσο θελεις

    θεσσαλονικη γινονται οι συναντησεις, αν εισαι απο τα μερη μας σε περιμενουμε

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    ευχαριστω για τις πληροφοριες βασια....να ρωτησω κ κατι ακομη???? που χειρουργηθηκες εσυ???

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    170
    Σαλλλονίκη είμαι κι εγώ,καλά θα 'ταν να μπορέσω να έρθω.
    Θα ρίχνω ματιά στο μπάνιο λοιπόν!!!Να 'στε καλά!

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    στην βιοκλινικη στην Θεσσαλονικη απο τον Σκρεκα

    νερακι τελεια, απο οτι βλεπω οχι αυτο το ΣΚ αλλα το επομενο σιγουρα θα βρεθουμε

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    μμμμμμαλιστα για εκει ειμαι κ γω.....με τον σκρεκα σιγουρα...αλλα οταν μπορεις κ εχεις χρονο εχω κανει ενα τοπικ για βιοκλινικη θεσσαλονικης θα ηθελα να μου πεις τις εντυπωσεις σου...η ακομη κ εδω....ΑΛΛΑ οταν εχεις χρονο μη σε βαζω σε δυσκολα... ευχαριστω

  8. #233
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2
    Συγχαρητήρια Βάσια, είσαι αστέρι!! Μακάρι να μπορώ να πω κι εγώ σε 6 μήνες (δεν πειράζει, ας πάρει και χρόνο!) ότι έφτασα σ'ένα "φυσιολογικό" βάρος. Εγώ ξεκίνησα 127.5 κιλά Τώρα, 6 βομάδες μετά είμαι 113.5 ποιος ξέρει πόσο θα κάνω να φτάσω τα 165 που είναι ο στόχος μου; Αλλά σημασία δεν έχουν τα νούμερα, για μένα σημασία έχει η υγεία.

  9. #234
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2
    ΟΥΠΣ! Τα 65 είναι ο στόχος μου, όχι τα 165!!! χαχαχα

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •