sleeve- 6 μηνες μετα η ζωη ειναι ωραια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 234
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Originally posted by sabe
    Τι καλά νέα διαβάζω!To sweetάκι έκανε επέμβαση;Καλά αποτελέσματα,σιδερένια,τα καλύτερα σου εύχομαι,ααα,great news!
    Ναι, επιτέλους την έκανα αυτή την επέμαβση! Με συμμάχους τους γονείς μου.Από απελπισία προφανώς, δέχτηκαν να την κανω και τελικά είναι φανατικοί πλέον της sleeve! Ποιοι; Οι γονεις μου!

    Βεβαια, είδαν ταχύτατη ανάρρωση σε μένα, δεν έδειξα κιολας οτι δεν πονούσα (και οντως δεν υπέφερα καθόλου) οποτε θεωρούν οτι είμαι οπως και πριν αλλά κάτι άλλαξε μέσα μου και χανω κιλά. Και το πιο σημαντικο, έπαψαν να με βλεπουν δυστυχισμένη και με νεύρα καθημερινα!

    Θυμάσαι sabe, τι κρίσεις παθαινα κάποιες φορές; Επαψα κι εγώ να μπαινω, ουτε στο φόρουμ ήθελα, μόνο με τη nadine, ειχαμε μιλήσει μερικές φορές και εκτός φορουμ, αλλά η ψυχολογία παρέμενε χαμηλά.Αλλά από μέσα καλοκαιριού και μετά, πάει, όλα άλλαξαν και 4/9/2009 γύρισα σελίδα οριστικά!

    Μακάρι οι ανασφάλειες που έχω για 1-2 χρόνια μετά να μην βγουν αληθινές, να μην πάρω δηλ κιλά και όλα θα πάνε καλά πιστεύω.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    ε ναι λοιπον η ζυγαρια εδειξε σημερα το πρωι 79,5. απωλεια 4,2 κιλα για αυτο το μηνα.
    ειμαι πολυ ευτυχισμενη, δεν περπαταω, πεταω.............
    αγορασα και κατι πραγματακια (μετα συζηγικης συνεναισης φυσικα) και ειμαι τελεια,
    η πεινα τις τελευταιες 10 μερες εχει εξαφανιστει, μετα την συναντηση απο το γιατρο μου νομιζω εχω αλλη οπτικη, σαν να με γυρισε ξανα στο σωστο δρομο την ωρα που σκεφτομουν να παραστρατησω.
    τρωω κανονικα χωρις να εχω εντονες λιγουρες ομως οπως πριν, τις 2 τελευταιες βδομαδες δεν ημουν και πολυ συνεπης με την γυμναστικη μου, αλλα απο εδω και περα που περασαμε αρρωστιες και τα διαφορα θα ξαναμπουμε στο σωστο δρομο, αλλα λιγο πιο χαλαρα βεβαια, δεν θελω να αρχισω να την βαριεμαι την γυμναστικη.
    παντως τους τελευταιους 2 μηνες εχω θεαματικα αποτελεσματα με την γυμναστικη. πολλους ποντους, πολυ περισσοτερους απο τα κιλα που εχασα, κανεις δεν πιστευει οτι ειμαι 80 κιλα, η πεθερα μου λεει "η ζυγαρια σου πρεπει να ειναι χαλασμενη",
    ναι οταν με εδειχνε 120 ηταν χαλασμενη σιγουρα, τωρα αρχιζει να φτιαχνει σιγα σιγα..........
    ο πεθερος μου μου ειπε να αρχισω να τρωω κατι γιατι φτανει τοσο, να σου πω με εκνευριζει αυτο, δηλαδη ενταξει εχασα καποια κιλα , ειμαι πολυ καλα δεν λεω, αλλα δεν πρεπει να ελπιζω και να προσπαθω να γινω αδυνατη τωρα που μπορω? δηλαδη ενταξει και ετσι καλα εισαι ε οχι δεν ειμαι καλα, εκανα ολοκληρη επεμβαση ε δεν ειμαι καλα στα 80
    οταν βλεπω φιλους μου και μου λενε πως εχω ρεψει, μου ερχεται να τους δωσω σφαλιαρα( με την καλη εννοια) δηλαδη ποια στα 80 κιλα φαινεται να εχει ρεψει?, επειδη ημουνα 120 στα 80 εχω ρεψει? να ημουν 60 να ελεγαν εχω ρεψει
    δεν τα λεω αυτα γιατι εχω προβλημα με τα πεθερικα μου η με τους φιλους μου αλοιμονο με στηριζουν και με στηριξανε τοσα χρονια που ειχα τα κιλα και ποτε δεν ειπαν κακη κουβεντα , αλλα με την νοοτροπια, απο την αλλη τους καταλαβαινω κιολας, τοσο καιρο με ειχαν συνηθισει αλλιως, τωρα αυτο τους ηρθε πολυ, σαν οντως να εχω ρεψει, γιαυτους οντως μπορει να εχω ρεψει.......
    αυτα, την ειπα και την κακια μου πρωινιατικα.....

    φιλια πολλα

    αξιζει οσο τιποτα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΒΑΣΙΑ ΓΕΙΑ
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΜΑΜΑ - ΠΕΘΕΡΑ Κ.Λ.Π ΠΩΣ ΕΓΙΝΕΣ ΕΤΣΙ? ΣΑΝ ΠΟΝΤΙΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΣΑΧΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΠΩΛΕΙΑ 5 - 6 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20
    ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΛΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΒΡΕ ΛΕΣ ? ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 80 ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΣΚΕΛΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ 95 .
    ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΤΑΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΘΕΑ
    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ TOP MODEL
    ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Originally posted by ANNEZINA
    ΒΑΣΙΑ ΓΕΙΑ
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΜΑΜΑ - ΠΕΘΕΡΑ Κ.Λ.Π ΠΩΣ ΕΓΙΝΕΣ ΕΤΣΙ? ΣΑΝ ΠΟΝΤΙΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΣΑΧΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΠΩΛΕΙΑ 5 - 6 ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20
    ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΛΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΒΡΕ ΛΕΣ ? ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 80 ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΣΚΕΛΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ 95 .
    ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΦΤΑΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΘΕΑ
    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ TOP MODEL
    ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ
    Καλή συνέχεια! Από τις ιστορίες σας παίρνω κουράγιο, για το μελλοντικό πλατώ που θα έχω κι εγώ.Ειμαι ανυπομονη σε μεγαλο βαθμό και επειδη και στον πρώτο μήνα κόλλησε η ζυγαριά, με έπιασε λαιμαργία από τα νεύρα μου.
    Αλλα διαβάζοντας τις ιστορίες σας, λέω, θα κάνω υπομονή!

    Οσο για τα σχόλια των γύρω μας, έχουν πλάκα, δεν μπορείς να πεις...Οκ, δεν νιωθεις αδύνατη στα 80, αλλά έχει σημασία ότι οι διπλανοί σου πλέον δεν σε βλέπουν παχιά!

    Εμένα πχ, η γιαγιά μου που με έκραζε γιατί τρώω πολύ, τώρα που παλεύω την αλεσμένη σούπα μου λέει, φάε καλέ, με κοροιδεύεις ότι χόρτασες; Αντε καλέ.Φάε, φάε κι άλλο.Χαχαχα έχει πολύ γέλιο.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by basia

    ε ναι λοιπον η ζυγαρια εδειξε σημερα το πρωι 79,5. απωλεια 4,2 κιλα για αυτο το μηνα.
    ειμαι πολυ ευτυχισμενη, δεν περπαταω, πεταω.............
    Είναι να μην πετάς;Μεγάλη υπόθεση το 7άρι,ειδικά αν είχαμε χρόνια να το ανταμώσουμε!
    Κι εγώ,η τυχερή,αυτό το παιδικό μουτράκι το έχω εικόνα να φωτίζεται όσο γελάει τρισευτυχισμένο!
    Πάμε για νέο ρεκόρ γάραρου γέλιου!Κάθε μέρα και πιο κοντά στον ποθητό στόχο!
    Και ναι,ξέρω...πρέπει κάτι ανάλογο να κάνω κι εγώ!Μη μου παίρνεις το αυστηρό σου!
    Καλή απλά συνέχεια,γιατί από δύναμη,έχεις και με το παραπάνω!Φιλάκια πολλά πολλά!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Βάσια,χαίρομαι τόσο να διαβάζω όμορφα συναισθήματα!Μπράβο σου,για τον αγώνα που έκανες και κάνεις!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    Originally posted by sweet_but_obese

    Εμένα πχ, η γιαγιά μου που με έκραζε γιατί τρώω πολύ, τώρα που παλεύω την αλεσμένη σούπα μου λέει, φάε καλέ, με κοροιδεύεις ότι χόρτασες; Αντε καλέ.Φάε, φάε κι άλλο.Χαχαχα έχει πολύ γέλιο.
    εμενα ακομα και ο αντρας μου, μετα απο 8 μηνες καθε φορα που σταματαω εχοντας μεσα στο πιατο μου ακομα σχεδον ολο το φαγητο που εβαλα(ακομα να συνηθισω να μην βαζω ποσοτητα) μου λεει τι τωρα εφαγες? μονο το ανακατεψες,
    δεν μπορει ουτε αυτος να το συνηθισει,

    οσο για το πλατω μην αγχωνεσαι, εγω εκτος απο τον πρωτο μηνα που κολλησα και δεν εχασα πολλα κιλα οπως προβλεπεται στον πρωτο μηνα, δεν εχω ξανακολλησει.
    καθε μηνας που ξεκιναει ειμαι προετοιμασμενη οτι αυτο το μηνα θα κολλησω αλλα τελικα δεν γινεται, εγω το αποδιδω στο οτι γυμναζομαι συστηματικα και πως δεν περναει μερα που να μεινω νηστικη η να αφησω το στομαχι μου πολλες ωρες χωρις φαγητο, δηλαδη τον μεταβολισμο μου δεν τον εχω χαλασει ετσι ωστε να κολλησει,
    ενταξει, οι 10 μερες δεν ειναι πλατω, και να δεις πως μετα απο 10 μερες θα εχεις τρελη απωλεια, δωσε στο σωμα σου χρονο να προσαρμοστει, και μολις νιωσεις ετοιμη ξεκινα γυμναστικη, εγω ξεκινησα στον δευτερο μηνα
    καλη συνεχεια

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    αννεζινα καλη δυναμη στην δυσκολη προσπαθεια που εχεις ξεκινησει, σε νιωθω οσο δεν μπορεις να φανταστεις.........

    ναταλια τι να πω, για αλλη μια φορα ευχαριστω πολυ, ξερεις οτι σε πιεζω γιατι θελω να σε δω οπως σου αξιζει και πιστευω οτι με αυτη την επεμβαση θα τα καταφερεις.........

    sabe σε ευχαριστω, εισαι και εσυ αγωνιστρια, και μαλιστα σε πολλα ταμπλω, κρατα γερα...............

    φιλια σε ολες

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΒΑΣΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ
    ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 15.00 ΜΜ
    ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ
    ΚΑΠΝΙΖΑ ΕΠΙ ΕΙΚΟΣΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΠ ΣΕ ΟΛΑ
    ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ..ΝΤΡΟΥΛΑ
    ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ANNEZINA,Συγχαρητήρια,καμάρι μου!
    Είσαι τέρας δύναμης κι αποφασιστικότητας για να κόψεις 20 χρόνια μετά το παλιοτσίγαρο!
    Σιγά μη μασήσεις στο ραντεβού με τη διαιτολόγο!Εκτός αν ξύπνησες με διάθεση γι'ανέκδοτα σήμερα
    οπότε να γελάσω για να μη σου το χαλάσω...Αν στο σπίτι δεν έχεις ίντερνετ,σίγουρα έχεις καθρέφτη.
    Ρίχνε εκεί μια ματιά για κουράγιο τις δύσκολες στιγμές που ακόμα και οι δυνατοί λυγίζουν.Φιλάκια,Τούλα!

    Εdouard Manet : Before the Mirror (1876) oil on canvas -Guggenheim Museum



  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΝΑΝΤΙΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΡΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ
    ΣΑΝ ΦΛΑΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ
    ΕΙΠΑ ΕΙΜΑΙ 43 ΧΡΟΝΩΝ ΝΕΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!
    ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ - ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ (ΕΙΜΑΣΤΕ 27 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ)
    ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ
    ΕΠΑΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ( Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΠΟΤΕ )
    ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΕΠΕΖΗΣΕ - ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ

    ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΥΨΗΛΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΚ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΕΝΑ ΠΛΑΚΩΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ
    ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ
    ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥ ΖΩΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ
    ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΝΝΑ

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    601
    ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω αυτο για την μαμα, περαστικα,
    τελικα κατι πρεπει να μας ταρακουνησει για να αλλαξουμε τροπο ζωης,
    το θετικο απο ολη αυτη την κακια στιγμη ειναι οτι εσυ αλλαζεις,
    θελουμε να μας νιωθεις φιλες σου, ειμαστε εδω καθημερινα για να υποστηριζει η μια την αλλη, να μιλαμε για θεματα που ο περιγυρος μας δεν καταλαβαινει η δεν θελει να καταλαβει..........

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΣΟ ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ <<ΣΚΑΩ>> ΑΠΟ ΤΟ OFFICE ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ
    ΦΙΛΑΚΙΑ

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΝΑΝΤΙΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΦΛΚ

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Originally posted by basia
    Originally posted by sweet_but_obese

    Εμένα πχ, η γιαγιά μου που με έκραζε γιατί τρώω πολύ, τώρα που παλεύω την αλεσμένη σούπα μου λέει, φάε καλέ, με κοροιδεύεις ότι χόρτασες; Αντε καλέ.Φάε, φάε κι άλλο.Χαχαχα έχει πολύ γέλιο.
    εμενα ακομα και ο αντρας μου, μετα απο 8 μηνες καθε φορα που σταματαω εχοντας μεσα στο πιατο μου ακομα σχεδον ολο το φαγητο που εβαλα(ακομα να συνηθισω να μην βαζω ποσοτητα) μου λεει τι τωρα εφαγες? μονο το ανακατεψες,
    δεν μπορει ουτε αυτος να το συνηθισει,

    οσο για το πλατω μην αγχωνεσαι, εγω εκτος απο τον πρωτο μηνα που κολλησα και δεν εχασα πολλα κιλα οπως προβλεπεται στον πρωτο μηνα, δεν εχω ξανακολλησει.
    καθε μηνας που ξεκιναει ειμαι προετοιμασμενη οτι αυτο το μηνα θα κολλησω αλλα τελικα δεν γινεται, εγω το αποδιδω στο οτι γυμναζομαι συστηματικα και πως δεν περναει μερα που να μεινω νηστικη η να αφησω το στομαχι μου πολλες ωρες χωρις φαγητο, δηλαδη τον μεταβολισμο μου δεν τον εχω χαλασει ετσι ωστε να κολλησει,
    ενταξει, οι 10 μερες δεν ειναι πλατω, και να δεις πως μετα απο 10 μερες θα εχεις τρελη απωλεια, δωσε στο σωμα σου χρονο να προσαρμοστει, και μολις νιωσεις ετοιμη ξεκινα γυμναστικη, εγω ξεκινησα στον δευτερο μηνα
    καλη συνεχεια
    Ξεκίνησε ο 2ος μήνας και ήδη νιώθω καλύτερα όταν περπατάω.Φοβάμαι να πάω γυμναστήριο γιατί ακομη νιώθω κάποιες στιγμές πόνο στους μύες, ίσως λογω υγρασίας, δεν ξέρω, στα σημεια των τομών και πιο βαθια.Ανεπαίσθητοι πονοι, τραβήγματα θα έλεγα, αλλά φοβάμαι.

    Θα δω το γιατρό σήμερα και θα τον ρωτήσω τα πάντα.

    Εγώ σκέφτομαι μετά τα Χριστούγεννα να αρχισω πάλι χορό (latin, jazz, samba) και Pilates. Αν βρω δηλ οικονομική σχολή χορού ή καλό πακέτο.Σίγουρα 100+ ? θα είναι.

    Ελπιζω στο 4μηνο που θα αρχίσω, να μην είναι αργά για το θέμα μεταβολισμού και χαλάρωσης

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •