πως σωθηκα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    πως σωθηκα

    Οπως μερικοιι θα ξερουν πασχω απο σχιζοφρενεια.Περασα 5 χρονια ψιλομαλακινσης με το να τυρρανιεμαι με τισ εμμονες μου.Επαθα μια κριση μεγαλη στον 6ο χρονο της ψυχωσεις και μπηκα ψυχιατρειο.Πηγα πιστευω στο καλυτερο ψυχιατρειο της σαλονικης αν οχι της Ελλαδας.Εκατσα 23 μερες.Μεσα σε 23 μερες μου περασαν ολα οσα δεν μπορεσα στα 6 χρονια.Βγηκα αλλος ανθρωπος.Η φαμρακευτικη αγωγη που πηρα δεν ηταν τοσο μεγαλη.(600 σολιαν,4 ακινετον,100 σεροκουελ).Στην ψυχιατρικη κλινικη εγινε και διαπλανθυση του χαρακτηρα.Βγηκα αλλος ανθρωπος .Εκει που οι γονεις και αδερφια με ειχαν ξεγραψει,εγω πεθανα και αναστηθηκα..Αν επερνα την σωστη φαρμεκευτικη αγωγη απο την αρχη,Θα κανα μια ενετελως διαφορετικη ζωη τα προηγουμενα χρονια.Δεν θα χανα φιλιες διακοπες, κοπελες και αλλα τοσα.....Τα χαπια σιγα σιγα θα μειωνονται και το πιστευω οτι θα τα κοψω καποτε.Βεβεα υπαρουν πολλων ειδων ψυχιατρεια.Για τα ιδωιτικα εχω ακουσει τα χειροτερα λογια.Αλλα και πολλα δημοσια δεν πανε πισω. Αυτο θελω να σας πω ολους εσας τους συμπασχοντες ειναι αν δεν νιωθεται καλα με τα ψυχωσωματικα η λυση ειναι αυξηση των φαρμακων και ως δια μαγειας θα φυγουν ολα αυτα που σασ τυραννανε.Αυτα μαχητες μου.Και θα ρθουν καλυτερες μερες για ολους μας. VENCEREMOS

  2. #2
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    40
    θετικό το μήνυμα σου...!! :) :) :)

    πολυ θετικό!! καλό ξεκίνημα λοιπόν....

    υ.γ. απλά στις περισσότερες περιπτώσεις δεν ισχύει το ίδιο προβλημα ,και η ιδια αγωγή για όλους...΄. υπάρχουν διαφορές.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    80
    συμφωνω καθης και τα μετρα του

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •