Κράτα το χέρι μου και πάμε αστέρι μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 102
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΑΡΩΝ ΑΠΩΝ...ΟΥΦ ΔΕ ΞΕΡΩ

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    το σχέδιο το ξέρεις! ήταν 1ο η απόφαση 2ο η απαρτία και 3ο το ξεκίνημα! απο εδώ κι έπειτα εγώ έκανα πρόταση κι εσύ κουνούσες το κεφάλι αρνητικά! και μετά μου πήρες και σοβαρό ύφος μα... μου... δεν... ("θέατρο αυστηρότητας" κατά μαμά) ! θα σου κρατήσω 3 πόντους λόγω αδιαφορίας σε όσα λέω! χεχεχεχεχε

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    καλη δυναμη σε ολους μας για να συνεχισουμε τις προσπαθησες μας.. ή να τις αρχισουμε ξανα για μια τελευταια φορα και επιτελους να φτασουμε το στοχο μας!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ώστε "θέατρο αυστηρότητας κατά μαμά"!Αυτά λέγατε όσο μιλούσα στο τηλέφωνο!Καλάαααα
    Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως στο πρωινό έφαγα τοστ με μαύρο ψωμί ενώ δίπλα είχε και με άσπρο!
    Αν ούτε αυτό δεν εκτιμάται,δεν είναι δείγμα καλής θέλησης και εγκλιματισμού,τότε τι να πω...
    Και μη μου κοτσάρεις τι άλλο έφαγα σ'εκείνο το πρωινό γιατί θα είναι χτύπημα κάτω από τη ζώνη!
    Αναφορικά με το τρίτο βήμα και την αφαίρεση ήδη τριών πόντων να τεκμαίρω πως θέλεις
    να μας κάνεις γουεϊτγουοτσεράκια;Να ξεσκονίσω τα μαθηματικά μου άμα είναι...Ουφ!Τι τα'θελα;

    Ζωήτσα μου,από το στόμα σου και στ'αφτιά του καθενός μας!Επιτέλους όντως!
    Ας είναι αυτή η φορά,που θα κάνει τη διαφορά για όλους μας!Καλή μας δύναμη!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    ΑΧ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΙΣΩ

    ΜΠΡΟΣΤΑΑΑΑ

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    κάθε μέρα μας περιμένει μια καινούργια αρχή! σήμερα ξανάρχισα!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλή συνέχεια σε μια ατέρμονη αρχή!
    Ευοίωνος ο άνεμος στα πετάγματα σου!


  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    Μαζί! ... με τον ζέφυρο και τον πεχλιβάνη ...



  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Δεδομένου πως ο Πεχλιβάνης είναι από καιρό καπαρωμένος από σένα,εμένα μου αναλογεί ο Ζέφυρος,
    ο οποίος ζούσε στα έγκατα της γης,εκεί στον ʼδη!Ωραίο πέταγμα κατ'επέκταση μου προμηνύεται ...
    Γιατί να μπω στον κόπο να πάρω θέση στον διάδρομο απογείωσης;Κοίτα,Μιχάλη μου,το χάλι μου!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    δεν θα καταφέρετε να με απομονώσετε κακούργες ,μπορει να μην ξέρω απο τέχνη. μπορέι να μην ξέρω να βάζω εικόνες σαν και σας... αλλά έναν άνεμο τον ξέρω... έγω θα πάρω στον ΒΑΡΔΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ κι άμα συνεχίσετε με τα ποιοτικά ακαταλαβίστικα σας θα σας πάρει και θα σας σηκώσει.. δήθεν με φωνάξατε κι εμένα..πιστεύω οτί ήδη έχετε εισηγηθεί την δυσμενή μου μετάθεση στο παραμεθώριο τόπικ΄΄τι έφαγα σήμερα΄΄... έχιδνες της εικόνας και της τέχνης... ντρόπη σας..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Εγώ το μόνο που ξέρω είναι πως το ανεμολόγιο αναφέρει μόνο τον Ζέφυρο μου ως άνεμο.
    Τώρα ποιόν θα πάρετε εσείς και τι θα τον κάνετε...κατάπτυστες!(εβδομ� �διαίο ζύγισμα,σου'ρχομαι!)




    Αχ!Αύριο είναι η τελευταία μου μέρα!Dead woman walking!Τι να ζητήσω για τελευταίο μου γεύμα;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    και μεθάυριο η 1η της υπόλοιπης ζωής σου.. δες το έτσι... ακούγεται κλισέ αλλά έχει ουσία..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kypros
    Posts
    1,341
    αχ αυτός ο ζέφυρος... είναι η καταστροφή μου!

    ελπίδα για σένα σκέφτηκα ότι θα ήθελες παράταση μέχρι και το τέλος των διακοπών σου !!!

    Καλό πέταγμα αγάπες μου!!! κι όπως ο γλάρος μου "μες στα γιγάντια του φτερά χάνει το πέταγμά του" έτσι κι εμείς τώρα θ'αφήσουμε τους στεριανούς απλώνοντας άφοβα τα φτερά μας, έτσω κι αν χάσουμε το πέταγμά μας! καιρός να απολαύσουμε μια όμορφη πτήση... δική μας με αόριστη διάρκεια!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    Κοριτσαρες μου γλεντηστε το σημερα!
    καντε ενα αποχερετιστηριο παρτυ για τα κιλα που πλεον θα διωξετε απο πανω σας..
    αποχαιρετιστηριο και ευχαριστηριο συναμμα.. ( τι να ευχαριστησω τα κιλα μου??? ) οσο παραξενο και αν σας φενεται ναι.. ενα ευχαριστω τους το αξιζουμε γιατι μας εκαναν καλυτερους ανρθωπους, μας εμαθαν να μην κρινουμε τους αλλους απο το πως ειναι εμφανισιακα αλλα με βαση την καρδια τους.. και το κυριοτερο μας εφεραν διπλα μας ανθρωπους που νοιαζονται για εμας και μας αγαπουν χωρις να τους νοιαζει το ποσοστο λιπους μας .....

    ετσι εκανα και εγω με τα κιλα μου!! ενα παρτυ μεχρι το πρωι....εξαλλου τοσα χρονια τα ειχα πανω μου.. ειναι δυσκολος ο αποχωρισμος το ξερω.. αλλα πρεπει, το αξιζουμε στον εαυτο μας!!

    καλη αρχη στην διαιτουλα σας απο αυριο!!!! και κυριως καλη δυναμη!!!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by Nefeli-

    Καλό πέταγμα αγάπες μου!!! !

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •