Ποια η γνωμη σας για αυτον τον ανθρωπο??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 95
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170

    Ποια η γνωμη σας για αυτον τον ανθρωπο??

    http://www.makeleio.gr/?p=601752

    Θα προτιμουσατε να ειστε συνεσταλμενο άτομο ή να μην ειστε αλλα να εχετε το μυαλο αυτου του ανθρωπου?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,752
    διλλημα ανευ περιεχομενου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170
    Ενταξει υποθετικο ερωτημα ειναι να γινεται κουβεντα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης (online διαγνώση)
    Last edited by Aeon; 01-09-2016 at 13:27.
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης
    Last edited by Aeon; 01-09-2016 at 13:28.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170
    Ναι ΑΛΛΑ (το μεγαλο αλλα), αυτος (φαινεται) να ζει και να απολαμβανει τη ζωη. Και ως γνωστον καποιες φορες η αγνοια-βλακεια ειναι ευτυχία, και ακομα στη ζωη δεν ειναι τι αξιζεις αλλα ποσο θρασοςς εχεις και θα παρεις τα αναλογα οφελη, οπότε αυτος ειναι μακάριος σε σχέση με εναν δυσμορφοβικο, ντροπαλο, μανιοκαταθλιπτικο και παει λεγοντας. Αν το τιμημα για τη μακαριοτητα ειναι να εισαι ψωνιο και να νομιζεις οτι κανεις χιουμορ ενω κανεις καραγκιοζιλικια δεν θα το σκεφοσασταν τουλαχιστον? Δεν θα μου κανει καμια εντυπωση αν αυτος ο τυπάς εχει μια ντουζινα γκομεναρες και κανει ζωαρα. Αυτο δεν το ζηλευει κανεις?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    Ναι ΑΛΛΑ (το μεγαλο αλλα), αυτος (φαινεται) να ζει και να απολαμβανει τη ζωη. Και ως γνωστον καποιες φορες η αγνοια-βλακεια ειναι ευτυχία, και ακομα στη ζωη δεν ειναι τι αξιζεις αλλα ποσο θρασοςς εχεις και θα παρεις τα αναλογα οφελη, οπότε αυτος ειναι μακάριος σε σχέση με εναν δυσμορφοβικο, ντροπαλο, μανιοκαταθλιπτικο και παει λεγοντας. Αν το τιμημα για τη μακαριοτητα ειναι να εισαι ψωνιο και να νομιζεις οτι κανεις χιουμορ ενω κανεις καραγκιοζιλικια δεν θα το σκεφοσασταν τουλαχιστον? Δεν θα μου κανει καμια εντυπωση αν αυτος ο τυπάς εχει μια ντουζινα γκομεναρες και κανει ζωαρα. Αυτο δεν το ζηλευει κανεις?
    η πάλι με το που σβήνουν τα φώτα να κλείνετε σε ένα δωμάτιο και να κλαίει την μοίρα του και να αναρωτιέται γιατί δεν μπορεί να είναι ο εαυτός του.....

    ότι γυαλίζει δεν είναι χρυσός.....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170
    Σιγουρα δεν θα ελεγα "χρυσο" τον συγκεκριμενο. Αλλά και τα ψευτικα κοσμηματα τα διαλεγουνε πολλές λόγω έλλειψης των πραγματικών. Είναι πολύ στη μόδα και έχουνε και πολλές θαυμαστριες στις διαφορες συγκεντρωσεις/γκαλά κτλ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    Σιγουρα δεν θα ελεγα "χρυσο" τον συγκεκριμενο. Αλλά και τα ψευτικα κοσμηματα τα διαλεγουνε πολλές λόγω έλλειψης των πραγματικών. Είναι πολύ στη μόδα και έχουνε και πολλές θαυμαστριες στις διαφορες συγκεντρωσεις/γκαλά κτλ
    άτομα σαν αυτά ίσως να είναι πολύ πιο μοναχικοί και καταθλιπτικοί....
    στην πραγματικότητα είναι ο "καραγκιόζης" της παρέας και γυρνάνε σπίτι με τα πόδια τους
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170
    καμια φορα οταν ακους αλογα να καλπάζουν ποδοβολώντας προς εσενα ειναι αλογα και οχι ζεβρες κατα πασα πιθανοτητα. Δηλαδή συνήθως αυτο που φαίνεται ειναι και αυτο που ισχύει στις περισσοτερες περιπτώσεις. Δεν αποκλειω να ισχυει αυτο που λες αλλα δεν δειχνει για τετοιο ατομο απο φωτο του που βλέπω στο νετ μαλλον για μακαριο τον κοβω μεσα στη βλακεια του.


  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    και πάλι δεν μου λέει κάτι
    αυτό που είδα ήταν ένα άρρωστο ψυχικά ατομο....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giang View Post
    η πάλι με το που σβήνουν τα φώτα να κλείνετε σε ένα δωμάτιο και να κλαίει την μοίρα του και να αναρωτιέται γιατί δεν μπορεί να είναι ο εαυτός του.....

    ότι γυαλίζει δεν είναι χρυσός.....
    Μολις διαβασα την#6 , αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω .......... εχω εναν φιλο , που δεν ειναι ακριβως σαινι , μαλλον το αντιθετο , κι ομως , χρωσταει απο δω , απο κει , η γυναικα του τον κανει οτι θελει , και ομως , ποτε δεν τον εχω δει στεναχωρημενο , τελικα η βλακεια , ειναι ευτυχια , οι ' εξυπνοι ' αντιλαμβανονται πολλα περισσοτερα απο οσα θαπρεπε , και αυτο τους κανει δυστυχεις , αναφερομαι στους ευφυεις , οχι τους απλως εξυπνους .........αλλα αμα τον δεις , δεν εχει καμμια σχεση με το ουφο της εκπομπης , αυτος σιγουρα δεν ειναι στα καλα του , απλα δεν τοχει καταλαβει ακομα .........................μανιακος μου φανηκε .....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης (online διαγνώση)
    Last edited by Aeon; 01-09-2016 at 13:29.
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    http://www.makeleio.gr/?p=601752

    Θα προτιμουσατε να ειστε συνεσταλμενο άτομο ή να μην ειστε αλλα να εχετε το μυαλο αυτου του ανθρωπου?
    το μυαλο αυτου του ανθρωπου ειναι ηλιθιο.Η απλα βγαινει φτιαγμενος απο κοκορετσια.οπιος καταλαβε καταλαβε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    170
    Κοιτα για να το πω αλλιώς. Τρελος μπορει να είναι... απλά δεν το ξερει στα σιγουρα... και περνάει ζωη και κοτα.(Αποτι ΦΑΙΝΕΤΑΙ παντα)

    Ο τυπος αυτος ηταν και στις Ειδικες δυναμεις παρακαλω πολύ!!!!!!! Την ωρα που μανιοκαταθλιπτικοι περνανε τρελοχαρτα από τον απλο στρατο ή πηδαγανε τη μαντρα στον 1 μηνα. Ενα ακομα σημαδι καλής ζωης. Μακαριοτητας μεσα στη βλακεια επακριβως. Πηγαινει γυμναστηριο κανει μπρατσα - ολα αυτα μαρτυρουνε ψωναρα του κερατα. Βαλε να δεις την εκπομπη του Σεφερλη. Ο ορισμος του ψωνιου (Ασχετα αν εσυ βλεπεις σκουπιδια αυτος θεωρει οτι εχει καβαλήσει Αραβικο άλογο. Αν κλεινοταν σε ενα δωματιο καθε βραδυ δεν θα εκανε τιποτα απο αυτα.

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποια η γνωμη σας για........
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 32
    Last Post: 22-02-2015, 10:03
  2. ποια ειναι η γνωμη σας
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 17-02-2014, 20:01
  3. Ποια είναι η γνώμη σας για τη φαρμακευτική αγωγή?
    By helenn1985 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 24-10-2013, 17:00
  4. Ποια είναι η γνώμη σας για την διακοπή της ΕΡΤ;
    By giannis94 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 56
    Last Post: 22-06-2013, 01:36
  5. ποια ειναι η γνωμη σας? σας εχει συμβει
    By elle in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 02-10-2010, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •