Καλως ήρθα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    4

    Καλως ήρθα!

    Καλησπέρα,

    Αποφάσισα κι εγώ να μπω στο φόρουμ κυρίως για να κάνω μια ερώτηση...

    Έχετε υπ' όψιν σας κάποιο νοσοκομείο ή κάποιον γιατρό από Θεσσαλονίκη που ειδικεύεται σε εγχειρήσεις παχυσαρκίας (γαστρικό μανίκι κυρίως);

    Θα ήμουν υπόχρεος σε οποιαδήποτε απάντηση...

    Σας χαιρετώ προς το παρόν και εύχομαι σε ολους καλή δύναμη...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    volter_1024,καλώς σε βρίσκουμε!
    Στο φόρουμ μας αρκετά μέλη έχουν χειρουργηθεί πρόσφατα στον Σκρέκα Γεώργιο,---> www.skrekas
    ο οποίος έχοντας τη βάση του στην Αθήνα,χειρουργεί και στη Θεσσαλονίκη(αν δεν κάνω λάθος)
    Δεν ξέρω άμα είναι δεοντολογικό αυτό που κάνω,αλλά έχω δει αρκετά άτομα εδώ μέσα
    να βρίσκουν τη λύση τους στα χέρια του ανθρώπου αυτού είτε με πτύχωση είτε με sleeve.
    Αν θέλεις,υπάρχει κι ένα άλλο φόρουμ,μέλη του οποίου είναι βαριατρικά χειρουργημένοι κυρίως,
    οι πληροφορίες και εμπειρίες των οποίων μπορεί να σου φανούν βοηθητικές--->daktylios.gr
    Ελπίζω να καταλήξεις στο καλύτερο σου!Καλή δύναμη!Περιμένουμε νέα σου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    Καλη σου μερα! εγω εκανα επεμβαση στον Σκρεκα! γαστρικη πτυχωση! και ολα μεχρι στιγμης ειναι μια χαρα!!

    ο πιο καταλληλος για να σου πει τι επεμβαση σου ταιριαζει ειναι ο γιατρος. σε εμενα τουλαχιστον ετσι εκανε.. μιλησε μαζι μου, με ρωτησε για τις διατροφικες μου συνηθειες και αλλα πολλα.. και ετσι καταληξαμε πως ιδανικη επεμβαση για εμενα ηταν η πτυχωση ( ευτυχως γιατι και εγω αυτη ηθελα)..

    μιλησε μας λιγο για εσενα.. ποσα κιλα εισαι... και τι υψος....
    καλη μερα

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    4
    Λοιπόν, είμαι 26 χρονών, 1.82 ύψος και πάνω από 180 κιλά... Όπως καταλαβαίνεται η κατάσταση είναι πολύ ζόρικη...

    Anyways ευχαριστώ για τις πληροφορίες θα το ψάξω την Δευτέρα να δω τι γίνεται... Έχω και μια ερωτησούλα ακόμα zwhtsa. Πόσο κόστισε όλο το σκηνικό, σε χρήμα αλλά και σε χρόνο?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •