ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΑ ΔΑΤΥΛΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108

    ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΑ ΔΑΤΥΛΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ?

    ΝΑΤΑΛΑΚΙ?ΑΝΤΑ ΝΕΦΕΛΗ ΚΤΛ

    ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΘΗΡΑ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΨΗΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ

    ΤΟ 2009 ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΒΡΕΕΕ

    ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ...ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΖΗΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΤΟΟΥΜΕ ΛΕΜΕ ΤΟ 2009 ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ...

    ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΒΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΕΙΔΑΝ ΤΙΠΟΤΑΑ

    ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΦΟΡΤΩ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΩ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ

    ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    ΘΕΛΩ ΝΕΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πολύ ευχάριστα τα νέα σου Ναταλάκι!
    Αλλά κι εσύ έριξες γκρι πέτρα πίσω σου...
    Τόσο που έκανες και τη Νεφέλη μας αρραβωνιασμένη
    και υποψιάζομαι πως έχασες και το topic μας που λέγαμε τα νέα μας...
    Βέβαια,όλες οι άλλες τσαπερδόνες,έριξαν μαύρη πέτρα ,οπότε πάλι καλά εσύ!
    Μακάρι να είναι όλες τους καλά,ευδιάθετες,γερές στην υγεία τους,δυνατές κι αδυνατισμένες!
    Εγώ είμαι πάνω κάτω στα ίδια(από κιλά...δε θυμάμαι από πότε έχουμε να τα πούμε...)
    Έχω δύο μήνες που παίρνω reductil και ψιλοπροσπαθώ μόνη μου...Κέφια ουδέτερα μάλλον προς καλά...
    ʼντε,μη χάνεσαι τόσο κι εσύ!Συγχαρητήρια για την απώλεια!'Αντε,πάμε σε διψήφιο σιγά σιγά(πολύ μεγάλη υπόθεση!)
    Καλή δύναμη στη δουλειά σου και σ'ό,τι αντιμετωπίζεις!Συνέχισε να σε αγαπάς,να είσαι ανεβασμένη και χαρούμενη!Φιλάκια!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    αχ ναταλακι μου εχασα τα καλυτερα

    αν μπει η νεφελιτσα με το καλο συνχαρητηρια με το καλο και στις ελευθερες παντα ευτιχυσμενη αγαπη και κατανοηση και πολυ νερο στο κρασι και απο τις δυο πλευρες και να ειστε παντα οι δυο σας ποτε να μη ακουτε κανεναν ολα να τα λυνετε οι δυο σας περισσοτερο οι τριτοι κανουν και καλο μα σιγουρα μεγαλο κεφαλαιο κακκο

    η σκεψη μου παντα ηταν διπλα σας...τρεχω τρεχω ανακαταταξεις καλες και κακκες στην δουλεια και με τρεψουν..η ζωη μου τα ιδια παλευω χωρις τεραστια συμπαρασταση παρεα με το δαχτυλιδακι μου τα παω καλα τωρα ο καλος μου αρχισε και εκεινος καθοτι με βλεπει να ανανεωνομαι και ζηλειααα

    ευχομαι να ειστε ολες καλα

    ναταλακι μου χαιρομαι που σε ακουω καλα τουλαχιστον υγιης η διαθεση ολων μας ειναι μια πανω μια κατω υγεια πανω απο ολα ολα////
    διψηφιοοο? αχ παρτυ το περιμενω πως και πως..εδω θα μαι δε ξανα φευγω να το γλεντησουμε μαζιι χιχι

    φιλιααααααα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλημέρα,Ναταλάκι μου!
    Μάλλον δεν ήπιες καφεδάκι πρωί πρωί...μπερδέψαμε τα μπούτια μας,μου φαίνεται!Λοιπόν,έχουμε και λέμε:
    Μία αποκατάσταση : Η Νεφέλη μας δεν έβαλε δαχτυλίδι ούτε στο στομάχι της(πρώτο σου ποστ)ούτε στο χέρι της(δεύτερο σου ποστ).
    Μία διευκρίνηση : Εγώ απέχω από διψήφιο έτη φωτός!Για το δικό σου που πλησιάζει μιλούσα σε πληθυντικό μεν αριθμό,έχεις δίκιο...
    Μία απορία : Ο καλός σου τι ζηλεύει ( εσένα ή το δαχτυλίδι σου;Θέλω να πω χρειάζεται να βάλει κι εκείνος και το σκέφτεται; )και τι άρχισε;
    Ευχαριστώ για την εμψύχωση!Η υγεία μου δείχνει να μην παρουσιάζει κάτι(εκτός αν σαπίζω μέσα μου και δεν το ξέρω)...
    Όσο για τη διάθεση τη σημερινή,υπό των πετρελαίων κι αυτό μια χαρά μου γίνεται αντιληπτό!Δεν πειράζει...Όλα περαστικά είναι...
    Κι όσα μας πληγώνουν,κι όσοι μας στεναχωρούν κι εμείς που στεναχωριόμαστε...Όπου όλα κι αυτά και τα επόμενα...C'est la vie!
    Καλή δύναμη σε ό,τι αντιμετωπίζεις,στη δουλειά,στην προσωπική σου ζωή,παντού...Σημασία έχει που είσαι καλά με τον εαυτό σου!
    Mη χαθείς και πάλι,ε; Ειδικά την αλλαγή να την κάνουμε παρεούλα!Δεν αλλάζει δεκάδα κανείς κάθε τρις και λίγο!ʼντε,φιλάκια!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    καλημεριτοοο

    αχ καλα οντως καφε δε ειχα πιει λιγο το πρηξιμ στη δουλεια τα κανα μια θαλασσα χιιχιι

    ουφ!!!

    τουλαχιστο το σωστο Point ειναι οτι ειμαστε καλα και οτι μας πληγωνει μας κανει πιο δυνατους ναταλακι μουυ αχ

    με τον εαυτο μου ειμαι αρκετα καλα αν και θελω πολυ δουλεια ακομα αλλα τουλαχιστον βρηκα και συνηδητοποιω την ναταλια που ειχα χασει που δε την αποδεχομουν και δε την εβλεπαα...βεβαια δε το κρυβω σε πολλα και για πολλα θεματα χρειαστηκα ψυχολογο που στην αρχη ουτ να το ακουσω αλλα μετα και με το δαχτυλιδακι τωρα την ψυχολογο μου την εχω φυλακα αγγελο μου κανε πολυ καλο !!!

    ο καλος μου ζηλευει εμενα που ανανεωθηκα που ειμαι διαφορετικη απο τι μια του αρεσει και απο την αλλη επειδη εχει και εκεινος καποια περιτα κιλα θα θελε να μπορουσε να εκανε κατι..το δαχτυλιδι δε το μπορει φοβαται και πολλες φορες μου λεει με παραπονο εσυ ειχες τη δυναμη και το κανες...εγω?

    αρχισε διαιτα δηλ σωστη διατροφη και παρεουλα θα βοηθησει ο ενας τον αλλον ειδωμεν

    φιλια θα τα ξανα πουμε και ναι την αλλγη εδω θα μαστε θα την ζησουμε μαζι ,,,η πρωτη φορα μου και δε θα την μοιραστουμε μαζι?

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34
    Γεια σας! Η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη και έτσι χάθηκα και εγώ τον τελευταίο καιρό!
    Με το δαχτυλιδάκι μου όλα super! Δεν έχω καταλάβει καθόλου πως χάθηκαν τα κιλά! Τώρα έχω αρχίσει και απολαμβάνω σιγά - σιγά τα μικρότερα ρούχα και ανυπομονώ να χαθούν και τα επόμενα!
    Φιλιά σε όλους

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    καλημερα και καλη εβδομαδα να χουμε

    mdion καλημερα...

    αχ ολους μας οι δουλειες αν και εποχη κρισεων δουλεια υπαρχειιι οχι μπολικη αλλα ολο και κατι βγαινει στη μεση , μολις παω να μπω τσουπ κατι πεταγεται αλλα τωρα το πα θα αφιερωνω μια ωρα και θα μπαινω τελος...


    ευγεε να συνεχισεις ..με τροπο χωρις κοπο χιχι ...η αισθηση του μικροτερου νουμερου οντως πρεπει να ειναι μαγιααα ...ολα θα γινουν ευγεεε

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    8
    Γεια σας ...
    Με λένε Μαρία και για λόγους ευνόητους αποφάσισα να κάνω δακτύλιο. Πείτε μου πως τα πάτε... Μια ανησυχία την έχω η γυναίκα... Τα αποτελέσματά σας τα βλέπω ... Θεαματικά ...
    Ταλαιπωρία? Σε κανά 3άρι εβδομάδες πιστεύω θα με ειδοποιήσουν ... Το έχω πάρει πολύ θετικά και το περιμένω πως και πως...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    NATALIA4 Last active: 26/3/09 at 06:59


    Μπράβο σου,μπράβο,Ναταλάκι!Μπαίνε� �ς-βγαίνεις και μία καλημέρα δε μας λες!Καλάααααααα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    δε προλαβα μπηκα με σκοπο να κατσω και να γραψω αλλα με πηραν χαμπαρι και αρχισε η ψωνισμενη συναδελφος να βγαζει απωθημενα

    συγνωμηηηηηηη

    ναταλακι μουυ καλημερα και καλημερα σε ολους καλο μηνα χαρουμενοοο και οπως ο καθενας μας θελειιι

    ολα καλα.......

    πηγα στη γαστρεντολογο μουυυ μου πε οτι ειναι ευχαριστημενηηη απλα πρεπει να αρχισω ασκηση απο δω και περα καθοτι θα χανω λεει κιλα αλλα επειδη μπορει να χανω και μυικο και δε το πολυ θελουμε θα φαινεται στη ζυγαρια οτι χανω αλλα εξωτερικα δε θα...οποτε αρχιζω σκαλιτσες τερμα το ασανσερακιιιι και διαδρομο και εχει ο θεος...

    8 του μηνου θα παω και στο γιατρο και ολα καλα....πολλες φορες στην προσευχη μου η οταν μιλαω με τον εαυτο μου λεω δοξα σοι με αγαπωω και οτι μακαρι να το κανα χρονια πριν...

    αλλος ανθρωπος ...αρχιζει και φαινεται αρχιζουν τα σχολια και μου αρεσει να αρεσωωω!!!!

    pacwoman μου καλωσορισες και με το καλο ολα καλα να πανε.....
    και θετικα να συνεχισεις μεχρι το τελος μεχρι να το αποφασισεις ειναι μετα δε ειναι τιποτααα ...για μενα ηταν σωτηριο
    ταλαιπωρεια κατα την γνωμη μου ειναι αναλογα με τον ασθενη ας πουμε εγω μετα το χειρουργειο επειδη δε αισθανομουν τιποτααα ελεγα στον εαυτο μου εγινε μου το βαλανε???
    αν εισαι που λεω εγω καλος στρατιωτης να ακους οτι σου λεει ο γιατρος ακριβως θα χασεις με τροπο χωρις κοπο ...

    μικρη ποσοτητα και σιγα σιγα....αν φας πολυ απλα θα ταλαιπωρεισαι με εμετους και ειναι το χειροτερο προσωπικα μερικες φορες απο λαιμαργια και ξεχνιεμαι και μετα,,,,,,,,,,,,

    εχω γινει πιο ευαισθητη στις μυρωδιες ανακατευομαι πιο ευκολα υπαρχουν φαγητα που δε μπορω πια να τα φαω με στουμπωνουν ας πουμε πορτοκαλι και αγγουρι απαπαπα και μακαρονι το μακρυ με τιποτα

    αυτα αν θες πες μας περισοτερα σε πιο νοσοκομειο με πιο γιατρο και οτι θες εδω ειμαστεεεεεεε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλημέρα,Ναταλάκι μου και καλό μας μήνα!
    Μου αρέσει που ζητάς και συγνώμη από πάνω!Σας έχω τρομοκρατήσει όλους μου φαίνεται...Ωραία!
    Καλά καλέ στις 6:59 είσαι στη δουλεία;Τι δουλειές είναι αυτές;Χαρά στο κουράγιο σου!Υποκλίνομαι!
    Θυμάμαι και παλιά που έλεγες για το...πολύ καλό συναδελφικό εκεί κλίμα...Τι να πω; Ψυχραιμία!
    Αν και τελευταία την ψιλοπαίρνεις την εκδικησούλα σου με την εξελικτική σου πορεία στην απώλεια βάρους!
    Πολύ χαίρομαι που πας τόσο καλά με το δαχτύλιδάκι σου τόσους μήνες τώρα,κυρίως χωρίς να έχεις προβλήματα!
    Έτσι να συνεχίσει εύχομαι!Έχουμε και πολύ καλή διάθεση,θ'αρχίσουμε και γυμναστήριο,που θα μας την ανεβάσει κι άλλο...
    Μια χαρά!Όλα να πάνε καλά και με το επερχόμενο ραντεβού σου με το γιατρό!Τουλάχιστον ενημέρωσε μας σχετικά και μετά
    θ'αντέξουμε ακόμα κάποιες αρκετές μέρες μακριά σου,ακριβοθώρητη μου!ʼντε,καλή δύναμη σε ό,τι αντιμετωπίζεις και φιλάκια πολλά!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    λείπει η γάτα χορεύει η στρομπουλή ποντικίνα ...όπου στρομπουλή ποντικίνα η αφεντιά μου χιχι δεύτερη φορά σήμερα και όχι μόνο διάβασα και άλλα post....

    καλο μηνα καλο μηνα ολα καλαααα υγεια πανω απο ολα σε ολους

    ζηταω συγνωμη και γενικά στη ζωη μου απολογουμαιιιι....

    ναταλακι εισαι η καλυτερη επι της υποδοχης μνια κουκλα εξαλου επρεπε και ενιωσα την αναγκη να το κανω δε θα ξεχασω ποτε ποσο πολυ εχετε συμβαλει και συμβαλετε στη υποστηριξη στο δρομο που κανω...μπορει εγω να πηρα μια αποφαση αλλα διαβαζωντας εδω μιλωνατε και λυνοντας αποριες και γενικα με υποστηριξη....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ ΩΩ

    πολλες φορες και το πιστευω το καλο το βρισκεις απο το πουθενα και εκει που περιμενεις τρως πορταααα

    ειμαι νωρις στην δουλεια ειδες ειδες τι υπαληλος τρομαρα μου οχι για μενα για τη φουκαριαρα την θεση που θα βαλω το αμαξακι μουυυ που ειναι και new και μετα τις επτα στο φαληρο δε παιζει θεση παιζει παραληλα με κυκλους γυρω γυρωωω και με νευρααααα οποτε μια χαρα ερχομαι κυρια ειμαι πρωινος γενικα τυπος οποτε μια χαρααα

    το κλιμα εδω δε εχει αλλαξει απλα εγω συνηθισα θα ελεγα οτι χειροτερευει απλα η πλατουλα μου εχει συνηθισει τα μαχαιρακια πλεον δε ποναει πολυυ απλα τα βγαζεει και τα πεταειιι ,,,αγαπαω πανω απο ολα και περισσοτερο εμενα

    Την εκδικησουλα την δινω και με χαρα θα ελεγα το χα απωθημενο..ετσι ετσιιι Έτσι να συνεχίσει εύχομαι!

    για γυμναστηριο ναταλακι ακομα δε ειμαι ετοιμη οφειλω να πω γιατι πλεον η ενοια του γυμναστηριου εχει γινει λιγο κατα την γνωμη μου και σορυ λιγο ψωνε ολα τα ,,,ψαγμενα τα περισσοτερα εκει πανε και μας κοιτανε με ενα ματιιι... οποτε και μιας και πηρα διαδρομο λεω να κανω κατι στο σπιτιιι .......

    λεω να σας γινω τσιμπουρι οποτε θα τα ξανα πουμε αυριοοο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ναταλάκι μου,αφιερωμένο --->Λουκιανός Κηλαηδόνης : Νωρίς

    Αν κοιμηθώ νωρίς, θα σηκωθώ νωρίς
    θα ξεκινήσω νωρίς και θα παρκάρω νωρίς
    Αν κοιμηθώ αργά, θα σηκωθώ αργά
    κι όταν θα ψάχνω για θέση, θα ?ν? αργά!


    Πισώπλατες μαχαιριές,πρόβλημα parking... Τι τραβάς και δεν το μαρτυράς!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    kalimeraaaa

    xiixi natalaki kalo kalooo

    ontos koimamai noriς σηκωνομαι νωρις
    βρισκω θεση μια χαραα........

    προσωπικα και για ολα ολα μας αφιερωνω του παζη
    το

    η ζωη ειναι ωραια χαλαρααααααααα

    φιλακιααααα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Π.ΦΑΛΗΡΟ
    Posts
    108
    KALIMERA KAI KALO MAS MINA ME LIGOTERA KILAKIA PERISOTERI XARAAAAAA

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •