ΒΟΗΘΕΙΑ...ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΧΑΜΗΛΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324

    ΒΟΗΘΕΙΑ...ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΧΑΜΗΛΑ

    Μετα το μεγαλο κολλημα της ζυγαριας αυτη την Παρασκευη λόγω προφανως αναμονης της περιοδου το Σαββατοκυριακο ΕΦΑΓΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑ λιγο οι ορμονες λιγο η απογοητευση

    ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ

    Please πεστε μου οτι δεν πειραζει πεστε μου οτι δεν τρεχει τιποτα...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΙΛΗΣΩ...

    Χρειαζομαι στηριξη σε αυτη την φαση

    καντε μου μια πλυση εγκεφαλου

    ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    δεν πειραζει, δεν τρεχει τιποτα....

    συνεχισε κανονικα την προσπαθεια σου σαν να μην συνεβει.... δεν θα σκασεις κιολας για μια ατυχη μερα....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    166
    Κουκλα μου μη σκας καθολου,αν ολοι με καθε τετοιο συμβαν τα παρατουσαν, δε θα αδυνατιζε κανεις. Κι αυτες οι μερες μεσα στο προγραμμα ειναι, μερος του αγωνα ειναι και αυτο. Απο αυριο συνεχιζεις και το επομενο ξεσπασμα θα ειναι μετα απο πολλες μερες και πολυ πιο ηπιο, ετσι να λες στον εαυτο σου! Μην πιεζεσαι υπερβολικα και χαλιεσαι με τοσες τυψεις! Δεν αξιζει! Με σταθεροτητα και ψυχραιμια απο αυριο λοιπον! Φιλια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324
    Originally posted by Euxi
    Κουκλα μου μη σκας καθολου,αν ολοι με καθε τετοιο συμβαν τα παρατουσαν, δε θα αδυνατιζε κανεις. Κι αυτες οι μερες μεσα στο προγραμμα ειναι, μερος του αγωνα ειναι και αυτο. Απο αυριο συνεχιζεις και το επομενο ξεσπασμα θα ειναι μετα απο πολλες μερες και πολυ πιο ηπιο, ετσι να λες στον εαυτο σου! Μην πιεζεσαι υπερβολικα και χαλιεσαι με τοσες τυψεις! Δεν αξιζει! Με σταθεροτητα και ψυχραιμια απο αυριο λοιπον! Φιλια
    ακριβως αυτο που ειπες ευχουλα μου νιωθω..τυψεις ...το ξερω καταβαθος οτι δεν τρεχει τιποτα αλλα δεν θελω να τα παραιτησω τωρα...
    4 μηνες που ξεκινησα ημουν στρατιωτακι..και μου ηρθε αποτομο ολο αυτο το ξεσπασμα

    δεν φανηκα δυνατη δυστυχως

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    823
    Τι δεν φάνηκες δυνατή; ʼντεξες τέσσερις μήνες και για μιαμέρα δεν είσαι δυνατή; Εγώ θα σου λεγα μπράβο σου!Λίγοι τα έχουν καταφέρει, δεν πειράζει που έφαγες, έκανες ένα διάλειμμα τώρα. Κι εγώ κάνω δίαιτα καμμιά βδομάδα τώρα με δύο(δεν έχω μετρήσει), και πήγα σε ένα γάμο τώρα και έφαγα. Είναι καλό και αν έχει κολλήσει η ζυγαριά βρε εξάλλου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πεταλουδίτσα μου,πώς είσαι σήμερα;
    Μας πέρασε καθόλου η κρίση;Νιώθουμε καλύτερα με τον εαυτό μας;
    Φαντάζομαι τώρα που ηρέμησες θα αντιλαμβάνεσαι πως τέσσερις μήνες
    είναι πάρα πολύ για να μην έχεις ξεφύγει ούτε μία φορά!Ήρθε επιτέλους
    το Σ/Κ λοιπόν που σε εκτόνωσε κι εσένα λιγάκι,για να επιστρέψεις στο ανθρώπινο είδος
    και να συνεχίσεις την πορεία σου!Εσύ όπου να'ναι θα έπινες τα λάδια της μηχανής του αυτοκινήτου σου,
    τόσο που είχες ρομποτοποιηθεί!Ηρέμησα τώρα!Όλα καλά λοιπόν και πάμε για το διψήφιο!Αν δεν είμαστε ήδη εκεί!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •