Προβλήματα με την ιστοσελίδα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Βρε παιδια βοηθήστε λίγο...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    destiny, για το 2 που είπες συμβαίνει και σε άλλα τοπικ, αρκετες φορες το εχω δει και εγω, μετα απο λιγο ή πολύ :/ διορθωνεται. δε ξερω πως ομως...
    εγω περιμενω μεχρι να διορθωθει.

    για το 1, τι ειδοποιηση? εγω παντως δε παίρνω ειδοποιηση.

  3. #33
    Είχα την εντύπωση πως υπάρχει ένα σύστημα ειδοποιήσεων αλλά μπορεί να κάνω και λάθος! Ευχαριστω πολυ!!:smilegrin:

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by Destiny
    Έχω 2 θέματα:
    1) Όταν καποιος μου απαντά σε ένα τόπικ θα πρέπει να παίρνω κάποια ειδοποίηση;
    2) Όταν η απάντηση κάποιου μόλις γράφτηκε και βρίσκεται στην κορυφή συγκεκριμένα της 3ης σελίδας δε μου εμφανίζει καθόλου την σελίδα 3 παρόλο που φαίνεται ότι κάποιος έχει απαντήσει. π.χ. απάντησα στην asi για το θέμα της τριχόπτωσης και μου εμφανίζει το τόπικ μέχρι την σελίδα 2 παρόλο που φαίνεται ότι έχω απαντήσει. HELP!!
    1) για δοκιμασε να τσεκαρεις το "receive emain on reply"

    επισης, τσεκαρε μην πηγαινουν τα μαιηλ στο "junk"

    2)το εχουμε αναφερει το προβλημα που προκυπτει οταν υπαρχει μονο 1 μηνυμα στην τελευταια σελιδα ενος τοπικ. ακομα δεν εχει λυθει.
    προσωρινα μπορουμε να παταμε "reply" ετσι ενα ασχετο ποστ για να "ελευθερωνεται" η σελιδα

  5. #35
    Τώρα το είδα!! Ευχαριστώ πολύ!!:starhit:

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by anna65
    Τελικά το κάνει σε κάθε νέα σελίδα. Όταν υπάρχει μόνο ένα ποστ, δεν μας αφήνει να το δούμε - το δείχνει μόνο με το printable version. Όταν προστεθεί και δεύτερο ποστ στη νέα σελίδα, τη δείχνει κανονικά...

    από χτες αν θυμάμαι κάνει κάτι τέτοια τρελά και ειδικά σήμερα το κάνει συνέχεια,μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό???

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by anna65
    Τελικά το κάνει σε κάθε νέα σελίδα. Όταν υπάρχει μόνο ένα ποστ, δεν μας αφήνει να το δούμε - το δείχνει μόνο με το printable version. Όταν προστεθεί και δεύτερο ποστ στη νέα σελίδα, τη δείχνει κανονικά...
    εχουμε ξανα το ιδιο προβλημα.

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2
    Ekana to test eat 26 polles fores alla h selida ths axiologisis de leitourgei. Sorry goat's greeklish

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by Eleni Eleni
    Ekana to test eat 26 polles fores alla h selida ths axiologisis de leitourgei. Sorry goat's greeklish
    Θα ηθελες να δωσεις το ακριβες link ωστε αν το δει ο Νικος να το τσεκαρει?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •