ΑΠΙΣΤΙΑ Η ΖΗΛΕΙΑ??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120

    ΑΠΙΣΤΙΑ Η ΖΗΛΕΙΑ??

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕ ΒΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΙΩΝΩ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ..ΠΛΕΟΝ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ, ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ..ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΝΩΤΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ..

    ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΕ ΤΟ LADOSE ΚΑΙ ΤAVOR ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ, ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..

    ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ MYSPACE, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ FACEBOOK, ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ, ΕΙΧΕ ΦΟΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΣ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..ΕΓΩ ΟΜΩΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ, Μ-ΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ: YOU ARE BEAUTIFUL, YOU LOOK LIKE A FLOWER KAI TETOIA.EYTYXVS TA MHNYMATA ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΟΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥΣ ΜΕ ΓΥΜΝΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΥΤΕ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΤΥΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!! ΗΤΑΝ ΝΟΡΜΑΛ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ..

    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΨΑΧΝΟΝΤΑΝ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ Η ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..

    ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΙ ΕΚΑΝΑ (ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ) ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΟΤΙ ΓΙΑΤΙ ΨΑΑΧΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑΤΟΚΑΝΩ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΥΠΟΥΛΑ..ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ..

    ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΣΤΕΛΝΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ (ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΥΝ), ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙΦΤΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΤΑΝΕ (ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΕ), ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΛΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΙΤΙΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ, ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕ ΘΑΜΕΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ (ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΤΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ, ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΧΕΣΗ)..

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ, ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ? Η ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΟ!!ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ??

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΖΙΖΑΝΙΟ..ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΑΞΙΔΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΚΑΛΙΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ, ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΣΤΛΕΝΕ : ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ, ΕΛΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΜΑ, ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΩΡΟ, ΔΕ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.. ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΞΕΙ!!ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΦΑΣΗ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΗ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ (ΚΙΝΗΤΑ) ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ ΕΝΑ (ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ) ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΟΜΙΛΙΑ 500 ΛΕΠΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ, ΕΝΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΑΔΡΕΦΟΣ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΠΕ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ Η ΟΧΙ..Η ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΑ (ΚΑΚΩΣΣ ΒΕΒΑΙΑ!!) ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ..ΟΤΑΝ ΞΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ, ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕΤΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΗΣΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΤΟΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΛΥ ΕΥΘΥΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΜΠΡΟΣ..ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΙΔΕΙΞΕΙ ΕΜΠΡΑΚΤΑ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ..

    Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΟΣ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΕΣΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ..ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑ ΤΗΣΧΕΣΗ?

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ??ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ? 3 ΣΕΝΑΡΙΑ:ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,Η ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ, Η ΟΛΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ.. ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ, ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΨΑΧΝΩΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ..

    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΡΙ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΣ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑΤΑΝ ΓΙΑΜΕΝΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ..ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ??

    Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟΣ, ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΝΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΩ, ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟΜΑΚΡΗ ΣΤΑΣΗ, ΟΤΙ ΔΗΛ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΣΑΝ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ..

    ΠΟΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Η δικια μου γνωμη ειναι οτι αν δεν εχεις χειροπιαστες αποδειξεις να μην κανεις τπτ. Ενοω μονο οταν τον δεις με αλλην η οταν του στειλει κανενα μηνυμα προστυχο σε αυτον να πραξεις. Ετσι κ αλιως αν ειναι να κανει κατι με αλλη θα το κανει δεν πα να χτυπας τον πωπω σου κατω.Και πυστευω οτι με το να ζηλευεις τον ξενερωνεις .οι αντρες ξενερωνουν οταν τους ζηλευουμε γιατι τους δινουμε μεγαλη αξια ετσι.Κανε οτι κανεις μαζι του ζησε εντονα τις ομορφες στιγμες σας και αν ειναι να γινει κατι 8α γινει δεν μπορεις να το σταματησεις ,ασε που ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι τετιος τυπος απο αυτα που λες και αν ψαχνοταν δεν θα εβαζε στο my space την φωτο σας και οτι εχει σχεση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120
    ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..
    ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΤΟΣΟ..
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ..ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΑΛΕΙ ΕΛΕΓΕ:ΥΟU ARE A TIGER! ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙΓΡΑΚΙ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΛΕΕΙ: ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑ, ΝΑ ΛΕΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ, ΑΣΧΕΤΕΣ, ΜΕ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΕ ΣΕΝΑ?ΤΟΣΟ ΧΥΔΑΙΟ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΣ??
    ΑΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΠΕΙΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕ..ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ, ΔΕ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ??
    Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ..ΔΕ ΜΙΛΙΕΤΑΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ..
    ΑΠΛΑ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΕΣ ΣΑΤΑΝΙΚΕΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΜΕ ΕΒΑΛΑΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ, ΥΠΕΦΕΡΑ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΖΙΖΑΝΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝ ΜΕΡΕΙ..
    ΤΙ ΛΕΣ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Αφού άνοιξες εδώ εκ νέου το θέμα (πράγματι σε αυτή την ενότητα ανήκει) θα σου απαντήσω εδώ σε αυτά που με ρώτησες.

    Σε ρώτησα αν σκέφτεστε να συγκατοικήσετε γιατί εκεί φαίνονται πολλές αλήθειες στις σχέσεις. Αν δεν μπορείτε ακόμα, καλό θα ήταν να απολαύσεις τη σχέση που έχετε χωρίς να βασανίζεσαι, αφού όπως λες δείχνει ότι νοιάζεται για σένα.

    Στο αν είναι άπιστος ή όχι: δεν μπορώ βέβαια να το ξέρω. Απλά έτσι όπως τα περιγράφεις μου έδωσες την εντύπωση ότι δίνεις πολλές δικαιολογίες (κάνει πλάκα, περνά η ώρα, τον \'πατάει\' ο αδερφός του) μήπως και πιστέψεις αυτό που θα ήθελες να συμβαίνει. Επίσης προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου με επιχειρήματα που δεν στέκουν: το ότι είσαι η \'μεγαλύτερή του σχέση\', το \'αν θέλει να παίζει δεν θα με κράταγε εμένα\', το \'θα μου το έλεγε ότι ήταν άπιστος τότε που είχα γυναικολογικά προβλήματα\' δεν αποδεικνύουν την πίστη του, αλλά ούτε και την απιστία.

    Αυτό που στέκει είναι ότι όπως λες ενδιαφέρεται και περνάτε καλά μαζί, αρκεί να ελέγχεις την \'απλή περιέργεια\' και να μην μπαίνεις σε τέτοιες διαδικασίες \'σκαλίσματος\' που απλά δείχνουν ότι δεν έχεις ούτε αυτοπεποίθηση, ούτε εμπιστοσύνη σε εκείνον, οπότε βλάπτουν και εσένα και την σχέση.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Εγω λεω να τον κανει αυτη να ζιλευει που και που σε λογικα πλεσια και το αν εχει αλλη κλπ να μην του το δειχνει κα8ολου.Αν εχει αλλη 8α διαλεξη αυτη που ειναι πιο προσγιωμενη και ωρημη και που δεν την νιαζει αν τον χασει.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120
    ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΗ ΑΠΙΣΤΙΑ ΔΕ ΔΙΝΩ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΔΙΝΑ!! ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΥΠΕΦΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟ..
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120
    ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΑΡΙΑ?ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ???

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Κοίτα, όταν διάβασα την πρώτη φορά το μήνυμά σου σκέφτηκα ότι είναι τουλάχιστον αφελές να πιστεύει κανείς ότι ΟΛΑ τα μηνύματα έχουν σχέση με τον αδερφό του ή με \'χαβαλέ\'. Τώρα που λες και το \'you are a tiger\', ε τι να πω, ότι και τα δύο αδέλφια χρησιμοποιούν τα ίδια υποκοριστικά;; (δεν φτάνει που έχουν τα....ίδια κινητά και χρησιμοποιούν το ίδιο προφίλ στο myspace!!) Από την άλλη είναι βέβαιο ότι δεν είχε αυτό το κινητό μαζί στο εξωτερικό;

    Επειδή βλέπω ότι σε τρελαίνει η σκέψη ότι μπορεί να υπάρχει άλλη-άλλες, ναι είναι ένα ενδεχόμενο να υπάρχει-να υπήρξε. Ξέρεις εσύ κανέναν τρόπο να το αποκλείσεις εντελώς; Ακόμα και ντετέκτιβ να προσλάβεις δεν πρόκειται να σου βρει με βεβαιότητα όλες τις συνευρέσεις που είχε στο παρελθόν. Ή σκοπεύεις να σπαταλήσεις τη ζωή σου παίζοντας εσύ η ίδια τον ντετέκτιβ;

    Οπότε αν δεν μπορείς να ξεπεράσεις / προσπεράσεις τις αμφιβολίες χωρίζεις για να μην βασανίζεσαι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    120
    ΜΑ ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ SPACE!! ΟΤΑΝ ΕΛΕΙΠΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ MYSPACE, ΑΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΑΥΤΑ!!
    ΤΟ \"ΤΙΓΡΑΚΙ\" ΜΕ ΤΟ \"TIGER\" ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΚΟΙΝΑ, ΑΛΛΑ ΑΛΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ, ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΑ-ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ, ΕΝΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ, ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟΥ! Ε??

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Πρώτον μην επιτρέπεις πλέων στον εαυτό σου να μπεις σε αυτό το τρυπάκι , δεν θα σου απαντήσω εάν ο φίλος σου σε απατάει η όχι δεν το ξέρω, ούτε καν εσύ γνωρίζεις , εάν όμως δεν σε απατάει και είναι οκ, θεωρώ ότι είναι πολύ άσχημο να τον κατηγορείς άδικα ,αλλά και αν σε απατάει καλυτέρα να το μάθεις μια ώρα νωρίτερα πάρα να τον κάνεις να προσέχει παραπάνω . Θέλεις μήπως να τον αποτρέψεις, και να έχεις δίπλας σου ένα άνθρωπο που σου είναι πιστός από φόβο ; Εάν το έχει στο χαρακτήρα του θα το κάνεις αν όχι σήμερα αργά η γρήγορα θα κάνει την κίνηση του. Δεν χριζόμαστε τέτοιους ανθρώπους δίπλα μας, ας’τον ελεύθερο, δώσε του την εμπιστοσύνη και τον χώρο που χρειάζεται και είμαι σίγουρος ότι θα διαπιστώσεις με μεγάλη ευκολία το τι πραγματικά συμβαίνει . Δεν κρύβονται αυτά τα πράγματα . Φρόντισε εσύ να είσαι εντάξει για σενα ( και μόνο για σένα ) όχι για τον φίλο σου, και προς θεού μην ξαναψάξεις τα προσωπικά του πράγματα, είναι καραμπινάτη παραβίαση της προσωπικότητας και την ελευθερίας του άλλου. Θα σου πω μια αρχή μου που με βοήθησε όχι μόνοι να μην χάνομαι σε τέτοιες αναζητήσει αλλά να αποκτήσω αυτοπεποίθηση και σιγουριά.
    Δεν μπορώ να αλλάξω κανέναν , ούτε θέλω να αποτρέψω βιαία μια κατάσταση, το μόνο που εξαρτάται από μένα είναι να προσπαθώ ασταμάτητα να γίνομαι καλύτερος καθημερινά Εάν κάποια θα θελήσει να με χρησιμοποιήσει να προδώσει την εμπιστοσύνη και τα συνθήματα μου που τρέφω για αυτήν, τότε ώρα της καλή, θα υπάρχει σίγουρα παρακατω μια ομορφότερη ψύχη που θα εκτιμήσει αυτό που με τόσο κόπο προσπαθώ να κτίσω.

    Μην μπεις σε ένα κυνήγι μαγισσών, γιατί προβλέπω να χάσεις και τον φίλο σου μα κυρίως θα χάσεις εσένα και αυτό είναι το χειρότερο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    συμφωνω με την Μαρινα..
    αν και κανεις ενεργειες που βλαπτουν κι εσενα και την σχεση σου, δινεις πολλες και ασχετες δικαιολογιες σε αυτο που φοβασαι...
    πολλοι απιστοι ανδρες δεν ειναι διατεθιμενοι να χωρισουν απο την μονιμη σχεση τους, οστοσο απιστουν...δεν λεει κατι αυτο...
    την δικαιολογια με το myspace εν θα την πιστευα ουτε γι αστειο...εβαλες ενα ερωτημα μονη σου, αλλα δεν σε ανησυχει που δεν το απαντησες..
    ΓΙΑΤΙ καποιος που παιζει να γραφει μεσα απο ξενο λογαριασμο?????δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος απο την στιγμη που μπορει να κανει σε ενα λεπτο λογαριασμο και μαλιστα ανωνυμο! βρες μου εσυ ΕΝΑΝ λογο να γραφεις απο ξενο λογαριασμο, ασε που χανει και πολλα τυχερα γραφοντας απο λογαριασμο καποιου που δηλωνει σε σχεση...
    αυτο μη το πιστεψεις ουτε για πλακα....αυτος στελνει τα μην. απο τον λογαριασμο του...μπορει να ειναι απλα φλερτ, η παιχνιδι , αλλα με τπτ δεν τα στελνει καποιος ασχετος...εμενα βεβαια, αυτο που με ανησυχει δεν ειναι τα μην, εκει, αλλα η δικαιολογια που σου εδωσε...αν ελεγε, ναι εγω ταεστειλα και σιγα τις βλακειες που λεγονται εκει μεσα.σε αυτα τα σαιτ, αντι να πεις
    καλημερα, λες εισαι ομορφη...δεν σημαινει κατι αυτο...
    αυτο που με ανησυχει λοιπον ειναι η ψεματουρα για τον αδερφο για μια τετοια βλακεια...
    για μενα σημαινει οτι λεει και γενικοτερα ψεματα οποτε και θα μπορουσε να απιστει καλλιστα..
    το οτι ελειπε στο εξωτερικο παλι, τι ειδους αποδειξη ειναι? δεν το ξερεις οτι ειναι πανευκολη η προσβαση στο ιντερνετ απο παντου?
    κι αυτο με το κινητο παλι τι ηταν? δεν ηθελε να τον ενοχλει γι αυτο πηρε απο ξενο τηλεφωνο? μα τοτε δεν θα επαιρνε καθολου! και δεν ηθελε να τον ενοχλει αλλα δεν τον ενιαζε αν ενοχλει τον αδερφο του που δεν φταιει σε τπτ κι εχει και σχεση????
    δεν νομιζεις οτι δεν κολλαει?
    οσο για την αντεπιθεση του αδικημενου, ειναι παγια τακτικη οσων απιστουν να βγαινουν κι απο πανω μεχρι να υπαρξουν χειροπιαστες αποδειξεις...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Α, μπράβο...συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τη Remedy. Αν τα μηνύματα είναι στο myspace, τόσο το χειρότερο, αφού μπορεί βέβαια να έχει πρόσβαση και από το εξωτερικό. Όσο για το \'τιγράκι\' φυσικά και καταλαβαίνω τη διαφορά με τον τόνο του \'you are a tiger\', αλλά βασίστηκα σε αυτό που έγραψες εσύ πριν ότι σου είπε: ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑ, ΝΑ ΛΕΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ, ΑΣΧΕΤΕΣ, ΜΕ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΕ ΣΕΝΑ? Sorry, αλλά είναι πολύ πιθανό να σου αραδιάζει τέτοια επιχειρήματα ενώ είναι άπιστος, ή έστω \'παίζει\'. Το γιατί το εξηγεί παραπάνω η Remedy.

    CHRPAP, όπως και νάχει ξεκάθαρες αποδείξεις δεν υπάρχουν. Οι ενδείξεις όμως και η κοινή λογική λένε ότι κάτι τρέχει, παρόλο που δεν ξέρουμε αν έχει φτάσει από τα μηνύματα στο κρεβάτι. Πάντως έχε υπόψη ότι αν του αρέσει να \'περνάει την ώρα του\' με τέτοιους τρόπους, είναι πολύ πιθανό απλά να κρύβεται καλύτερα στο μέλλον αντί να σταματήσει, όπως δεν είναι απίθανο να προχωρήσει και παραπέρα, ενώ εσύ θα συνεχίσεις να βασανίζεσαι με αμφιβολίες.

    Και κάτι ακόμα: μην μπερδεύεις την ευθύτητα και την ντομπροσύνη με την ευκολία να ξεστομίζει δικαιολογίες.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by CHRPAP
    ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΗ ΑΠΙΣΤΙΑ ΔΕ ΔΙΝΩ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΔΙΝΑ!! ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΥΠΕΦΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟ..
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ..
    Δεν σου λέω να δώσεις δικαιολογίες, αλλα να προσπαθήσεις να \"εξετάσεις\" τη σχέση σας. Δλδ, να δεις πώς απομακρυνθηκατε, πώς φτάσατε μέχρι εδω.Αν ήσασταν πράγματι τόσο κοντά ή ειχες αναγκη να δεις πώς ήσασταν τοσο κοντα...

    Εχει σημασια να το δεις (κατά τη γνώμη μου) κ για την σχέση σου κ το πώς μπορει να εξελιχθεί αλλα κ για σένα ατομικα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Εγω ειμαι της γνωμης να τον αφησει ελευ8ερο να μπορει να διαλεξει οποια θελει ΑΝ υπαρχει ομως κατι αλλο και να πραξει μονο οταν εχει χειροπιαστες αποδειξεις.Ετσι και αλλιως αν υπαρχει κατι δεν μπορει να το αλλαξει με το ζορι.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Δεν σου λέω να δώσεις δικαιολογίες, αλλα να προσπαθήσεις να \"εξετάσεις\" τη σχέση σας. Δλδ, να δεις πώς απομακρυνθήκατε, πώς φτάσατε μέχρι εδώ. Αν ήσασταν πράγματι τόσο κοντά ή ειχες αναγκη να δεις πώς ήσασταν τοσο κοντα...
    Γιατι έχει αυτο σημασία Σοφια ;
    άντε και η σχέση των παιδιών να μην ηταν καλυ να είχε τα προβλήματα της αυτό δικαιολογεί την εξαπάτηση και την προδοσία.

    Εξακολουθώ και επιμένω το μόνο που αξίζει για την ψυχική μας υγειά και ισορροπία είναι να αντιπαραβάλουμε στον άλλον/ άλλη το τι έχει να χάσει εάν θα επιλέξεις μια τέτοια συμπεριφορά. Προϋπόθεση όμως η αντικειμενική μας αξία (δεν μου αρέσει ο όρος αλλά δεν βρίσκω κάτι καλύτερο προς το παρόν ) να είναι υπολογίσιμη για τον σύντροφο μας , και να βαίνει ανοδικά.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •