Ο μικρος μου βριζει - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    έχεις ένα υγιέστατο 4 χρονο...

    Αυτή η ζωηρότητα είναι καλό σημάδι για την περεταίρω ανάπτυξη του--παρόλο που εσένα σου βγάζει το λάδι.

    Να φανταστώ αδελφάκι δεν έχει?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    oxi dioti xorisa otan htan 12 mhnon :)

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    Τον πατέρα του τον βλέπει καθόλου, έχουν καλές σχέσεις?

    Ή εσύ πρωταγωνιστείς στην ζωή του?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ego protagonisto alla molis 8elish ton patera tou ton pigeno amesos.exoume aristes sxeseis em to patera tou

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Θα σου έλεγα, να συνεχίσεις να αναζητάς στο νετ, συμβουλές για το γιό σου από τυχαία άτομα. Τα βιβλία δεν έχουν καμμιά θέση όταν αναθρέφουμε παιδιά...

    καλή τύχη

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    problima mou ti 8a kano den sou peutei logariasmos liberchild

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Φυσικά και μου πέφτει αγαπητη, για 2 λόγους. Πρώτον, έστω ότι εσύ είσαι μια ηλίθια, και σου λέω εγώ πάρτο το παιδί, κρέμασέ το ανάποδα και θα δεις θα γίνει όπως εσύ γουστάρεις, πάς εσύ και το κάνεις, και μετά κυνηγάς εμένα. Δεύτερον, αν βγώ εγώ στο άλλο ποστ σου με τα φάρμακα που είμαι ανίδεη και σου πω, ναι , κάνε το συνδυασμό χωρίς πρόβλημα, κι εσύ πας επίσης και το κάνεις και μπεις στην εντατική , ποιός θα φταίει μετά ? και μη μου πεις θα διαλέξω την απάντηση γιατί αυτό θα τόχες ήδη κάνει από πριν μπεις εδώ μέσα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    den apadao se atoma me epipedo dapedou.sto ksanaleo.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    \'Εχω την εντύπωση πως η μαρία εδω ζητά κάποιες γνώμες και συμβουλές για το παιδί της.

    Όλοι αυτό κάνουν για τα θέματα που τους απασχολούν.

    Δεν σημαίνει ότι θα ακολουθήσει ή θα δεχτεί οποιαδήποτε γνώμη \"ελαφρά την καρδία\".

    Άλλωστε μπορεί να διαβάζει βιβλία, να ρωτήσει ανθρώπους που εμπιστεύεται και να μιλά και εδώ στο φόρουμ.

    Το ένα δεν αναιρεί τα υπόλοιπα...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Ε πες το τότε ότι αυτό που ζητάς είναι μόνο να λες. Θες να παίξουμε ένα άλλο παιχνιδάκι ?
    θα σου πω εγώ το πρόβλημά μου, κι εσύ θα με συμβουλέψεις , εγώ θα το ακούσω, κι άμα πάθω κάτι θάρθω να σε βρώ. θες ?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Αντυ, επειδή σε ξέρω μιάς κι έχουμε πιεί ένα ποτάκι μαζί, θα σου πω, ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Για ένα σοβαρό μας πρόβλημα, πάμε στον ειδικό με τα ποδαράκια μας και τέλος.
    Εδώ δεν μπορείς να πάρεις απαντήσεις. Να γκρινιάξεις ναι, να χαβαλεδιάσεις ναι, να συμφωνήσεις ή να διαφωνήσεις ναι. ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ όμως ΔΕΝ παίρνεις.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    liberchild με είχάμε συναντηθεί μια φορά, θυμάσαι?

    Με κατάλαβες ότι παίζω τον ξερόλα και επιθυμώ κάποια επιβράβευση που συμμετέχω στο site.

    Φοιτητής ψυχογίας είμαι και προσπαθώ να μην περνώ τα όρια.

    Αν είπα κάτι λάθος πες το μου...

    Υ.Γ. liber μου συγνώμη εκ των προτέρων, αν το παραπάνω μήνυμα δεν αναφερόνταν σε μένα( δεν το έπιασα τελείως)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    Originally posted by liberchild
    Αντυ, επειδή σε ξέρω μιάς κι έχουμε πιεί ένα ποτάκι μαζί, θα σου πω, ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Για ένα σοβαρό μας πρόβλημα, πάμε στον ειδικό με τα ποδαράκια μας και τέλος.
    Εδώ δεν μπορείς να πάρεις απαντήσεις. Να γκρινιάξεις ναι, να χαβαλεδιάσεις ναι, να συμφωνήσεις ή να διαφωνήσεις ναι. ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ όμως ΔΕΝ παίρνεις.

    Έχεις δίκιο, βέβαια δεν φαίνεται και τόσο σπουδαίο πρόβλημα το συγκεκριμένο

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    bre liber ti problima exeis telika?eleos!davatzi sto forum se balane?katadas poli enoxlitikia telika.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ολοι ειμαστε ενηλικες...τουλαχιστον συμφωνα με το τυπικο μερος που προυποθετει την συμμετοχη μας στο φορουμ.
    Συμφωνα και με μια στατιστικη που ειχε γινει στο \"ηλικιες του φορουμ\" λιγο-πολυ ισχυει αυτο.
    Τωρα οσους ανθρωπους ρωτησεις...συνηθως τοσες γνωμες θα παρεις...αυτο ισχυει τοσο στην real life οσο και στα πλαισια ενος φορουμ.
    H κριτικη σκεψη ειναι ενα must ειτε συνομιλεις στο internet ειτε εξω.
    Μια αδυναμια μονο ειναι οτι απο οτι εχω διαβασει οι ανθρωποι τεινουν να πιστευουν περισσοτερο τον γραπτο λογο...δεν ξερω αν ισχυει...νομιζω ναι.

    Τωρα η liberchild αναφερεται πιστευω κυριως στο αλλο θεμα που αφορα το κατα ποσο θα ηταν σωστο να παιρνει αυτο το φαρμακο σε συνδυασμο με το αλλο...συμφωνω μαζι της ως προς το ατοπο του θεματος...αλλα δεν πρεπει να θεωρω τον αλλο οτι δεν θα μπορει να δεχτει με κριτικο τροπο τις τυχον απαντησεις.
    Ναι εδω που τα λεμε ειναι εντελως ατοπο το θεμα. (δεν μιλαω για το παρον θεμα επαναλαμβανω).
    Συγγνωμη που πεταγομαι αλλα θελω να γραψω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •