pws 8a ta xaswwww???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    10

    pws 8a ta xaswwww???

    hey!eimai kainourio melos kai de polu3erw to site..t provlima m eine oti eimai 1,61 kai 50kg.fainetai fusiologiko,omws exw koilitsa k topiko paxos..otan 3ekinisa t diaita hmoun 56 kg kai twra exw kollisei sta 50..3erete kamia kalh diaita bas k adunatisw pote?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Καλώς ήρθες elesa, μπράβο σου που έχασες 6 κιλά,
    νομίζω οτι τώρα είσαι καλά σχετικά με το ύψος σου.
    Δε καταλαβαίνω τι άλλη δίαιτα ζητάς και τι θέλεις να χάσεις ακόμη?

    Το τοπικό πάχος δεν έχει να κάνει μόνο με το αδυνάτισμα, είναι και
    θέμα κατασκευής, αλλά κυρίως γυμναστικής, ιδιαίτερα η κοιλίτσα.
    Προσπάθησε το έτσι για να έχεις αποτέλεσμα, διαφορετικά όσα κιλά και να χάσεις
    το πρόβλημα δε θα λυθεί.

    Νάσαι καλά , και καλώς ήρθες κοντά μας

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    24
    elesa εχεις ακουσει για την διαιτα με την σουπα αποικοδομησης λιπους που χανεις 5-6 κιλα σε μια εβδομαδα?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    καλησπερα κ απο εμενα.. κ γω νεο μελος.. κ με πολλες αποριες... ΚΟΝΥ ειπες κτ για μια διαιτα με την σουπα αποικοδομησης????? κ χανεις 5-6 κιλα σε μια εβδομαδα????? δλδ?????? πρωτη φορα τ ακουω.... αν σου ειναι ευκολο δωσε κ αλλες πληροφοριες.. :)

  5. #5

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    24
    αν την δοκιμασεις και την ολοκληρωσεις θελω να μου πεις ,,, γιατι εγω εφτασα μεχρι την 3 μερα,, και σταματησα γιατι ενιωθα τρομερη αδυναμια, με δυσκολιαν εκανα τα παντα,, αλλα μπορει αυτο να οφειλεται και στον οργανισμο και στο βαρος του καθενος

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    μεχρι τν τριτη ημερα ειχες χασει 2.5 με 3.5 κιλα?? γιατι απο οτι διαβασα ετσι λεει η διαιτα .. "Αν έχετε ακολουθήσει τρεις μέρες όπως καθορίζεται πιο πάνω και δεν έχετε ξεφύγει, θα έχετε χάσει 2,5 με 3,5 κιλά"

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    24
    αυτο ηταν που με απαγοητευσεζυγιστηκα την τριτη ημερα το πρωι και δεν ειχα χασει ακομα,,, αν και εγω ενιωθα ελαφρυτερη,, απαγοητευτηκα,, ημουν σιγουρη οτι θα εχανα κιλα,απλα την δευτρη εως την τριτη ημερα το μεσημερι ημουν τοσο αδυναμη ποθ με δυσκολια περπατουσα,, δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σαν ζωντανη νεκρη και την σταματησα,,

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Κοριτσάκια μου γλυκά (με όλη μου την αγάπη) ένα σας λέω: δεν πάτε καλά!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    10
    to provlima mou me th gumnastikh einai oti pote de sumpa8i8ikame!!xixi!opote potimw mia diaita.piga se diaitologo kai mu pe oti gia to topiko paxos k th koilitsa prepei na xasw gurw sta 4kg..8a dokimasw th diaita ths soupas(an kai mou fainetai polu epwdunh borw na omologisw) kai 8a sas enimerwsw gia ta apotelesmata.uparxei mipws kapoios pou na thn oloklirwse gia na mou pei apotelesmata?
    euxaristw polu gia to endiaferon..:) Lida giati to les auto?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    ʼμα θες να καταστραφείς,μπορείς άνετα να κάνεις τη δίαιτα της σούπας.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Originally posted by elesa
    Lida giati to les auto?
    Γιατί βρε γλυκό μου κοριτσάκι είσαι 50 κιλά και θέλεις να χάσεις και 4?
    Γιατί τα ίδια έκανα και γω στην ηλικία σου και τώρα μετά από δύο γέννες έφτασα στα 84 κιλά! Κι αυτό γιατί μια ζωή έκανα δίαιτες, μια ζωή στερούσα τον εαυτό μου και τώρα με εκδικείται!
    Γι' αυτό το είπα αυτό με όλη μου την αγάπη και χωρίς καμία ειρωνία και διάθεση να σας προσβάλω!
    Είστε κορμάρες, επιτέλους απολαύστε την ηλικία σας και την ζωή σας χωρίς να ζυγίζεστε όλη την ώρα, ασχοληθείτε με άλλα πράγματα πιο δημιουργικά, ΖΗΣΤΕ!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    24
    elesa κατω απο τις οδηγιες της διαιτας εχει σχολια ατομων που εχουν αποριες η εχουν ολοκληρωσει την διαιτα, αν δεν τα διαβασες μπορεισ να ριξεις μια ματια,

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Για απώλεια λίπους θα πρότεινα να περιοριστούν οι απλοί υδατάνθρακες (άσπρο ψωμί, ρύζι μακαρόνια) και να προτιμώνται τα προϊόντα ολικής αλέσεως, να αυξηθούν φρούτα και λαχανικά εποχής και να επιλέγονται άπαχα κρέατα και γαλακτοκομικά. Επίσης, είναι πολύ σημαντικό να τρώει κανείς κάθε 3-4 ώρες.
    Εγώ αυτά έκανα πάνω-κάτω και δεν πίστευα στα μάτια μου.
    Για τη δίαιτα της λαχανόσπουπας έχω διαβάσει άπειρες φορές ότι όταν την ολοκληρώσεις κι αρχίσεις να τρως κανονικά ξαναπαίρνεις τα χαμένα κιλά κι ίσως και παραπάνω.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Ασε δε που είναι μια αηδία! Σου κόβει κάθε διάθεση για φαγητό, γι αυτό ισως την προτείνουν !

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •