Ψυχιατροι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522

    Ψυχιατροι

    εχω μια απορια επειδη μου εγραψε καπιος εφημερευον ψυχιατρος τα φαρμακα seroxat και δεν εχω χρηματα για να βρω καποιον ιδιοτηκο να μ κανονιζει τις δωσεις (γιατι ειδη πηγενω σε μια πολυ καλη κοπελια ψυχολογο ) μηπως ξερει κανεις αν μπορω να ξαναπαω σε νοσοκομειο να βρω καποιν παλυ π εφημερευει να κανονιζει τις δωσεις μου?

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Μαρία σε έχει πιάσει υπερένταση σήμερα???????????????
    Μπορείς , δεν ξερω σε ποια περιοχή είσαι για να σε βοηθήσω..............

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ναι λιγο απλα 2 μερες το ψαχνω το 8εμα αυτο και εχω ανχω8ει.στο ηρακελιο κρητης ειμαι.περνω τα φαρμακα παραπανω απο οσο μ προτεινε ο εφημερευων.μ ειπε να περνω μισο για 4 μερες και περνω για 6 χωρις να βρικα καποιον αλλο να με συμβουλευει.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Μισό για 4 μέρες και παίρνες μισό για 6 ? σωστά κατάλαβα. ????
    Δεν έχεις δυνατότητα οικονομική να πάρεις 1 κουτί μόνη σου μέχρι να δεις τυι θα κάνεις????

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ο ψυχιατρος π εφημερευε μ ειπε να περνω μισο χαπι για 4 μερες μεχρι να βρω καποιον αλλο για να κανονιζει τις δωσεις.απλα δεν εχω οικονομικη ανεση για να πληρονω και ψυχιατρο ιδιωτικο κ ψυχολογο.αυτο ειπα.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Αυτός που σε είδε και σου το έγραψε , δεν θέλεις να σε αναλάβει?
    Σε βλέπω γενικώς στο forum σήμερα ιδιαίτερα αγχωμένη. Εμένα με βοηθούσε να κοιτάω ένα <<θέμα>> την φορά , σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί εκεί που είσαι ήμουν..............

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    και σενα σε βλεπω στο φορουμ χιχιχιχιχιχ.δεν το σκευτικα για τον εφημερευων γιατι νομιζα οτι και οι ψυχολογοι γραφουν φαρμακα και παρακολου8ουν τις δωσεις αλλα τωρα δεν ξερω τι να κανω,να παω σε καποιον εφημερευον να μ κανονιζει τις δωσεις κλπ?

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    Πήγαινε σε κάποιο νοσοκομείο και κάνε μια αρχή. Αν δεις ότι για <<χ>> λόγους ο γιατρός δεν σου κάνει πριν τον σταματήσεις βρες κάποιον άλλο ...Μαράκι βήμα - βήμα......
    Ναι κυκλοφορώ στο φορουμ διότι και εγώ πέρασα τα δικά μου και δεν είχα κανέναν να με στηρίξει και μου κάνει χαρά να βλέπω τον κόσμο να ξανα βρίσκει τον δρόμο του........

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    οκ βρε.εσυ εισαι καλα τωρα?ειχες και συ κρισεις?πια φαρμακα πενριες?

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    μια χαρά είμαι τωρα .Μια χουφτα seroxat, xanax , serequel, oasil, nevridin....και παίζει να ξέχασα μερικά !!!!χα χα χα
    Αγοραφοβία , κρισεις πανικού , φλερτ με τα μπαλκόνια της γειτονιάς - τα ψηλα -.............
    Τώρα δεν παίρνω τίποτα. Αλλά έχω την ασφάλεια που μου δίνει η σκέψη ότι αν με πιάσει κάτι υπάρχουν φάρμακα και θα ξανα βρω τον εαυτό μου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    τασεις αυτοκτονιας?καλα το παιδι σου δεν το σκευτοσουνα?αφου εισαι καλα τωρα αυτο μετραει.πολλα φαρμακα ομως λες να παρω κ γω τοσα αν χριαστει?μονο ανχος εχω και ψυλοαγοραφοβια π με τις κρισεις μ περασε κ αυτη γιατι νιο8ω ασφαλια σε μερη με πολλα ατομα χιχιχ.απο τα φαρμακα αυτα τι κανει το κα8ενα εκτος τα σεροξατ?ειναι υσχιροτερα τα αλλα?

  12. #12
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    το κάθε ένα είναι για διαφορετικό σκοπό.
    Στην κατάσταση που ήμουν ούτε παιδι ούτε τίποτα δεν μέτραγε.......

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    οκ αφου εισαι καλα τωρα αυτο μετραει.αν εισαι εσυ καλα 8α ειναι κ το παιδι σου εξαλου.ευχομαι τα δικα μ να μην με εμποδιζουν στην οδηγηση γιατι ολη μερα στους δρομους ειμαστε αλλα αυτο τον καιρο 8α αποφυγω να πολυ οδηγαω μ ε τον γιο μ μεσα.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    86
    το αν σε εμποδίζουν θα σου το πει ο γιατρος.
    Βρες γιατρο και δες μηπως κανενα ηρεμιστικό σε βοηθησει να το εχεις για πιο δυσκολες μερες και εποχες ή μεχρι να σε πασουν τα seroxat....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Γιατι τα σεροξατ τι ειναι?ηρεμηστικα ιπια νομιζω ειναι.καλα αν με ξαναπιασει πανικος ουτε βαλιουμ δεν εμ κανει καλα αχαχαχ

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •