Συνάντηση στην Αθήνα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176

    Συνάντηση στην Αθήνα!

    Παιδιά, την Κυριακή αυτή, 29/11, προτείνω να βρεθούμε για καφεδάκι μιας και θα κάνει επέμβαση σε μία εβδομάδα ο νέος μας φίλος, voasusm1982 .Χειρουργημένοι και μη, χίλιοι καλοί χωράνε!

    Από τότε που έκανα την επέμβαση θέλω να βλέπω παλιούς και νέους.Νιώθω ότι ξαναζώ τις μέρες εκείνες και χαίρομαι πάλι απ την αρχή που ξύπνησα έχοντας κάνει αυτό που τόσο ήθελα εδώ και 3 χρόνια!

    Οποιος, όποια θέλει να έρθει και μπορεί φυσικά, να μου στείλει μηνυμα να ανταλλάξουμε κινητά!

    Αθήνα θα γίνει η συνάντηση σε κεντρικό σημείο ώστε να εξυπηρετεί τα περισσότερα μέσα συγκοινωνίας, για να μην χαθούμε κιόλας!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Εγώ πολύ θα το ήθελα αν μπορούσε να γίνει απόγευμα και σε ένα μέρος που θα μπορούσα να έχω και τα παιδιά μου μαζί (έστω κι αν χρειαστεί να καθήσω για λίγο μαζί σας!!)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Δεν έχουμε κανονίσει τίποτα ακόμα!

    Προτείνετε μέρος και ώρες και αποφασίζουμε.

    Πιστεύω μετά το μεσημεριανό μας να είναι καλά. Δηλ 16.00 πχ το απογευματάκι ειναι καλά; Και πιο μετά, ό,τι θέλετε.Απλά δούμε και λίγο φως λεω. Ψυχοπλακώνομαι να βγαινω για καφέ κατευθείαν βράδυ!

    Ο,τι θέλετε ομως, δεν χαλώ κανένα χατίρι!

    Δεν ξέρω μέρος στο κέντρο που να μπορούν να παιξουν και παιδια΄.Εάν ξέρεις, πρότεινε!

    Κοντά σε μετρό καλύτερα λέω και προς το κέντρο που μπορούμε να πάρουμε και λεωφορεία ή τρόλει. Το τρένο το αποφεύγω γιατί όλο εργασίες κάνουν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    44
    Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω. Το πρόβλημα μου είναι ότι την Κυριακή στις 12 βαπτίζει ο αδερφός μου και μετά θα έχει τραπέζι κλπ κλπ οπότε θα μπορώ μετά τις 6-7 το απόγευμα.
    Αν ωστόσο κανονίσετε κάτι προς κέντρο μεριά και μιας κ το μετρό είναι πολύ κοντά μου θα μπορέσω να σας επισκεφτώ έστω και για μισή ωρίτσα.
    Sweet σου στέλνω με u2u το κινητό μου και αν θες μου αφήνεις κ το δικό σου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Να πούμε 17.30-18.00 ;

    Από μετρό, προτείνω Μοναστηράκι που έχει πολλές καφετέριες, ή Αμπελόκηποι (έχει Fridays, Flocafe, Starbucks). Δίπλα στο Μέγαρο Μουσικής, έχει καφετέρια στην ανηφόρα, δίπλα απ το λόφο (ανάμεσα από λόφο και νοσοκομείο ΝΙΜΙΤΣ). Δεν έχω πάει, πέρασα απέξω και μου άρεσε.Λενε οτι είναι και μέσα πολύ όμορφα.

    Μπορούμε και μετρό Ακρόπολη.Στον πεζόδρομο Μακρυγιάννη έχει αρκετές καφετέριες και είναι δίπλα και η Πλάκα.

    Τι λέτε;

    Θέλω προτάσεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    44
    Μοναστηράκι ψηφίζω χιχι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    44
    Ναυάγησε η ιδέα βλέπω

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    αθήνα
    Posts
    176
    Δεν πτοούμαι! Εγώ θέλω να βρεθούμε.Μέχρι τελευταία στιγμή θα περιμένω να με ενημερώσετε και αυριο ή αποψε το βραδυ θα γράψω και το μέρος της συνάντησης.

    Αν τωρα, δεν μπορεί κανένας, ε, δεν θα πάω και μόνη μου!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •