2009-2010 - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 80

Thread: 2009-2010

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Σιγά - σιγά και με το μαλακό πάρε τον. Δείξτου πόσο τον συμπαθείς, επιδίωκε να βρίσκεστε, άγγιζέ τον, η γλώσσα του σώματος λέει πολλά. Αλλά ... κράτα και μια πισινή. Τα ίδια έκανα κι εγώ με κάποιον που είχα βάλει στο μάτι, μέχρι που μου είπε ότι είναι πολύ ερωτευμένος, ότι αρραβωνιάζεται και ότι είμαι τόσο υπέροχη και τόσο φίλη του που ... θα με ήθελε για κουμπάρα. Δεν έγινα βέβαια.
    Δεν στα λέω αυτά κουκλίτσα μου για να σε αποθαρρύνω, ίσα ίσα, απλά θέλω να έχεις τις επιφυλάξεις σου μια και υπάρχει και η κοπελιά - φάντασμα και να μην πάθεις ότι κι εγώ (1/2 μπουκάλι ουίσκυ και πολύ κλάμμα η κυρία). Γιατί με φλέρταρε και δεν ήταν καθόλου ιδέα μου. Κράτα το απλώς στο πίσω μέρος του μυαλού σου, ναι?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    ʼθενς??? Γιού χου...

  3. #18
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Γιου-Χουουουουου!!
    Έφαγες, ʼβα;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Οχι, σε λίγο, γιατί έχω ραντεβού το απογευματάκι για περιποίηση προσώπου. Πάλι κορόιδο με πιάσανε!

  5. #20
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Αυτά είναι.. Περιποίηση προσώπου η ʼβα μας κορίτσια, ακούτε;;;;;;;;;;
    Έτσι μπράβο! Όχι μόνο το σώμα μας.
    Ο αδερφός μου (που σημειωτέον έχει αδυναμία στα αδύνατα αγοροκόριτσα) λέει πως όπως και να είναι το σώμα, το πρόσωπο είναι το Α και το Ω!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    και εγω πρεπει να κανω ενα καθαρισμο καποια στιγμη.... και κανα νυχακι μιας και πλησιαζουν γιορτουλες...

    κραταω πισινη αβα μου και ασε που τον εχω μια στο κρυο μια στη ζεστη... :P μην πας περασει και για ευκολες....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αμάν τι ωραία λόγια! Κι εμένα για να με κάνουν πελάτισσα μου είπαν ότι το πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου χαρτί, τι να πουν άλλωστε? Σήμερα πάω για μασκούλες ενυδατικές, αντιοξειδωτικές και κυρίως για βγάλσιμο φρυδιών. Δεν ξέρω αν βλέπατε τη σειρά "η αγάπη άργησε μια μέρα". Παλιό σήριαλ. Εκεί είχαν ένα μονόφρυδο τέρας, που το είχαν στο υπόγειο. Ε, κάπως έτσι μοιάζω τώρα...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Νυχάκι? Ποιο νυχάκι? Το έφαγα κι αυτό!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    θελω κι γω να πιαστω κοροιδο!!!

    κοριτσια πραγματικα κ στα δικα σας τοτε, αθενς καλη επανασυγκροτηση! Ζωητσα μια χαρα τα μαντζουνια της Αβας...

    Αχ βρε παιδια ωρες ωρες αυτο σκεφτομαι...οταν εχεις τον αλλο διπλα σου κ σε γεμιζει κ σε εκφραζει κ σε στηριζειι κ σαγαπα...τι ναα τα κανεις ολα ταλλα...τελικα πολλες φορες τον θεωρεις δεδομενο κ δεν τον απολαμβανεις οσο θαπρεπε...

    Ελπιζω του χρονου να κολλαω λιγοτερο σε πραγματα κ καταστασεις...να σκεφτομαιι τον αντρα μου περισσοτερο κ να τους γραψω ολους...κ ολα. Αρκετα εχει τραβηξει κ αυτος με τα κιλα μου. Με γνωρισε 83 που δε μαρεσα, με ειδε και 103 που με μισησα.

    Ουτε διαιτες, ουτε δε βγαινω να μη φαω, ουτε δε βγαινω δεν μαρεσω οπως παχυνα ουτε αλλα δεν. Θελω ναρθει η εποχη του ναι. Να λεω ναι σε ολα κ να ζησω πιο ολοκληρωτικα. Εεμεις βαζουμε ορια στους εαυτους μας κ αυτοτιμωρουμαστε, καιρος να νιωσουμε ελευθερες...κ ωραιες ομως!

  10. #25
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Λοιπόν μόνοφρυδη ʼβα, σταμάτα να τρως τα νυχάκια σου και πάρε να μασάς κανένα ξυλάκι κανέλλας!!
    Σου δίνει και ωραία αναπνοή!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Bad girl τον άντρα σου και τα μάτια σου! Όταν είσαι εσύ καλά, είστε μαζί καλά και όταν είναι το σύνολο καλά, το εκπέμπετε! Τα ματζούνια θα τα κάνεις, θέλοντας και μη, εν όψει του γάμου. ʼλλωστε οι νύφες το δικαιούνται! Και όχι μιζέριες, ναι σε όλα, θετική αντιμετώπιση, θα βγαίνεις και θα είσαι τόσο γεμάτη που θα τρως λιγότερο. Όλα θα πάνε καλά!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Μονόφρυδη προς το παρόν, βεβαίως, βεβαίως, που έλεγε κι ο Τσαγανέας. Το ξυλάκι το μασούσα όταν προσπαθούσα να κόψω το κάπνισμα και έχω συνδέσει τη γεύση του με στέρηση! Μα όλα τα κομπλεξικά εγώ θα τα κάνω? Μόνο ναρκωτικά δεν έχω πάρει.. Έλεος!

  13. #28
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    ʼβα κι εγώ καπνίστρια είμαι. Και το 'χω κόψει και τρεις φορές αλλά από το να τρώω το ξανάρχισα.
    Bad girl, καλά σου λέει η ʼβα. Τον άντρα σου και τα μάτια σου. Για bad girl δεν ξέρω αλλά σίγουρα είσαι πολύ lucky! Πολύ χαίρομαι να ακούω για ευτυχισμένα ζευγάρια!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Εγώ δεν έτρωγα παραπάνω, απλώς είχα αυπνία από τη στέρηση. Το τι τράβηξα... Παράλληλα τότε έκανα και δίαιτα και αθλητισμό, όλα αυτά μαζί και τα νεύρα μου γίνανε κουρέλια!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Κουκλίτσες μου ήρθε η ώρα να φύγω. Πριν φύγω όμως πείτε μου πώς να τις αντιμετωπίσω εκεί στο ινστιτούτο, για να μη με πιάσουν κορόιδο και για περιποίηση σώματος. ʼρχισαν ήδη να με πιλατεύουν για μηχανήματα και δεν ενδιαφέρομαι καθόλου, τους το είπα, αλλά εκεί αυτές, το βιολί τους. Τι να πω για να γλιτώσω? Είναι επαγγελματίες στη δικαιολογία, έχουν έτοιμη πάντα μια απάντηση για όποια δικαιολογία και αν προβάλεις. Έχω άλλες 7 επισκέψεις και βαρέθηκα να με πρήζουν για τα μηχανήματα. Πώς να τις ξεφορτωθώ?

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •