2009-2010 - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 80

Thread: 2009-2010

  1. #31
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Πες ότι πας αλλού!

  2. #32
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Το είχε κάνει μία φίλη μου (που είχε όντως πάει αλλού στο παρελθόν και ήξερε από μηχανήματα και γι' αυτό έγινε και πιστευτή. Μάλιστα τους την είπε κιόλας λέγοντάς τους πως οι άλλοι της είχαν κάνει καλύτερη προσφορά!!!!!) :-D

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Χαχαχαχαχα!! Αλλού? Μα εμείς είμαστε οι καλύτεροι, έχουμε τα πιο σύγχρονα μηχανήματα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα.... Θα πω ότι προς το παρόν δεν με ενδιαφέρει, όχι, δεν με ενδιαφέρουν ούτε οι χριστουγεννιάτικες προσφορές τους, όταν αποφασίσω να το κάνω -που δεν πρόκειται- τότε θα τους το πω. Τις ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν θα πάρω!
    Φιλάκια σας πολλά και καλό σας απόγευμα!!

  4. #34
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    bye-bye

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Για μένα ήταν ίσως η χειρότερη χρονιά της ζωής μου.
    Βέβαια ήταν οι συνέπειες του 2008 (λέτε να φταίει που ήταν δίσεκτο και παντρεύτηκα κιόλας? ? χιχι)
    Όπως και να έχει θέλω να φύγει να φύγει και να έρθει το 2010.
    Έχω βάλει τελείως νέες υποδομές και θέλω να πατήσω πάνω σε αυτές χωρίς να με κυνηγά τίποτα από την περυσινή χρονιά!
    Σήμερα είμαι μια χαρά!
    Θέλω να συνεχίσω έτσι και ακόμα καλύτερα!
    Αυτό που θέλω ακόμα είναι ένα παιδάκι!
    Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει ? οπωσδήποτε!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by irenevaladia
    Για μένα ήταν ίσως η χειρότερη χρονιά της ζωής μου.
    Βέβαια ήταν οι συνέπειες του 2008 (λέτε να φταίει που ήταν δίσεκτο και παντρεύτηκα κιόλας? ? χιχι)
    Όπως και να έχει θέλω να φύγει να φύγει και να έρθει το 2010.
    Έχω βάλει τελείως νέες υποδομές και θέλω να πατήσω πάνω σε αυτές χωρίς να με κυνηγά τίποτα από την περυσινή χρονιά!
    Σήμερα είμαι μια χαρά!
    Θέλω να συνεχίσω έτσι και ακόμα καλύτερα!
    Αυτό που θέλω ακόμα είναι ένα παιδάκι!
    Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει ? οπωσδήποτε!!!
    Μακάρι να σου το φέρει ο ʼγιος Βασίλης Irene και σε όλες ότι επιθυμεί η καθεμιά να το αποκτήσει

    Κι αν το 2009 δεν ήταν για όλους τόσο καλό, απλά ας το αφήσουμε πίσω μας, όπως και να έχει μας έκανε σοφότερους
    και πιό έμπειρους....

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    2009 Μμμμμ τι να πω γι αυτην τη χρονια δεν ξερω....μπηκε πολυ καλα...με μια καλη δουλεια κ μη καλη σχεση...καπου στις αρχες μαρτιου ηρθε ενας χωρισμος....Αρχες μαιου γνωρισα μια καινουργια σχεση κ τα πραγματα κυλουσαν πολυ ομορφα μεχρι το Σεπτεμβριο που εφυγε για δουλεια εκτος κ θα καθισει τουλαχιστον 4 χρονια οποτε αποφασισαμε να διακοψουμε...Μεσα σε ολα αυτα εχασα κ γω τη δουλεια μου...ΠΕρασα τρεις καταθλιπτικους μηνες..κ ναμαι τωρα εδω σε μια νεα προσπαθεια για νεα αρχη σε ολα...ΠΕΡΙΜΕΝΩ απο το 2010 τα καλυτερα κ θα τα εχω....καλως να μας μπει κοριτσια κ αγορια.....τα καλυτερα ερχονται....

    Κοριτσαρες νυχια , μακιγιαζ κ αποτριχωσεις αναλαμβανω εγω....την ειχα παρατησει αυτη τη δουλεια....γιατι εχω μεγαλη αγαπη στα τουριστικα επαγγελματα...αλλα τελευταια απο φιλη σε γνωστη κ απο γνωστη σε αλλη τσουκου τσουκου αρχισα να δουλευω στο σπιτι..εκετσα κ το σκεφτηκα κ ειπα..απ το να ειμαι στο καθε αφεντικο που θα μου σπαει τα νευρα ας μεινω προς το παρων σπιτι κ να δουλευω σ αυτον τον τομεα ετσι..κ δεν το κρυβω 4 πελατισσες χθες, 5 σημερα , μεσα στην αλλη βδομαδα εχω ηδη καποια κλεισμενα ραντεβου, οχι πολλα αλλα εχω ....κατι γινετε

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by alexandra79
    2009 Μμμμμ τι να πω γι αυτην τη χρονια δεν ξερω....μπηκε πολυ καλα...με μια καλη δουλεια κ μη καλη σχεση...καπου στις αρχες μαρτιου ηρθε ενας χωρισμος....Αρχες μαιου γνωρισα μια καινουργια σχεση κ τα πραγματα κυλουσαν πολυ ομορφα μεχρι το Σεπτεμβριο που εφυγε για δουλεια εκτος κ θα καθισει τουλαχιστον 4 χρονια οποτε αποφασισαμε να διακοψουμε...Μεσα σε ολα αυτα εχασα κ γω τη δουλεια μου...ΠΕρασα τρεις καταθλιπτικους μηνες..κ ναμαι τωρα εδω σε μια νεα προσπαθεια για νεα αρχη σε ολα...ΠΕΡΙΜΕΝΩ απο το 2010 τα καλυτερα κ θα τα εχω....καλως να μας μπει κοριτσια κ αγορια.....τα καλυτερα ερχονται....

    Κοριτσαρες νυχια , μακιγιαζ κ αποτριχωσεις αναλαμβανω εγω....την ειχα παρατησει αυτη τη δουλεια....γιατι εχω μεγαλη αγαπη στα τουριστικα επαγγελματα...αλλα τελευταια απο φιλη σε γνωστη κ απο γνωστη σε αλλη τσουκου τσουκου αρχισα να δουλευω στο σπιτι..εκετσα κ το σκεφτηκα κ ειπα..απ το να ειμαι στο καθε αφεντικο που θα μου σπαει τα νευρα ας μεινω προς το παρων σπιτι κ να δουλευω σ αυτον τον τομεα ετσι..κ δεν το κρυβω 4 πελατισσες χθες, 5 σημερα , μεσα στην αλλη βδομαδα εχω ηδη καποια κλεισμενα ραντεβου, οχι πολλα αλλα εχω ....κατι γινετε
    Μπράβο Αλεξάνδρα μου, έτσι αισιόδοξη να είσαι πάντα, και θα δείς οτι η αισιοδοξία μόνο καλό μπορεί να σου φέρει στη ζωή σου!
    Μη το βάζεις κάτω, γιατί τα καλύτερα έρχονται. φρόντισε να σε βρούν έτοιμη και χαμογελαστή!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    Λες να αποτριχωθω???? :P

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Εννοείται, τι στο καλό .. ο κόναν δε τραβάει τα καλά πνεύματα χαχαχαα!
    :P

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    532
    Originally posted by Lily
    Originally posted by irenevaladia
    Για μένα ήταν ίσως η χειρότερη χρονιά της ζωής μου.
    Βέβαια ήταν οι συνέπειες του 2008 (λέτε να φταίει που ήταν δίσεκτο και παντρεύτηκα κιόλας? ? χιχι)
    Όπως και να έχει θέλω να φύγει να φύγει και να έρθει το 2010.
    Έχω βάλει τελείως νέες υποδομές και θέλω να πατήσω πάνω σε αυτές χωρίς να με κυνηγά τίποτα από την περυσινή χρονιά!
    Σήμερα είμαι μια χαρά!
    Θέλω να συνεχίσω έτσι και ακόμα καλύτερα!
    Αυτό που θέλω ακόμα είναι ένα παιδάκι!
    Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει ? οπωσδήποτε!!!
    Μακάρι να σου το φέρει ο ʼγιος Βασίλης Irene και σε όλες ότι επιθυμεί η καθεμιά να το αποκτήσει

    Κι αν το 2009 δεν ήταν για όλους τόσο καλό, απλά ας το αφήσουμε πίσω μας, όπως και να έχει μας έκανε σοφότερους
    και πιό έμπειρους....
    Να σαι καλά!
    Μακάρι σε όλους να φέρει αυτό που επιθυμούμε.
    Εξάλλου αν δεν πιάσουμε πάτο ? δε μπορούμε να εκτιναχτούμε!!!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Ava
    Κουκλίτσες μου ήρθε η ώρα να φύγω. Πριν φύγω όμως πείτε μου πώς να τις αντιμετωπίσω εκεί στο ινστιτούτο, για να μη με πιάσουν κορόιδο και για περιποίηση σώματος. ʼρχισαν ήδη να με πιλατεύουν για μηχανήματα και δεν ενδιαφέρομαι καθόλου, τους το είπα, αλλά εκεί αυτές, το βιολί τους. Τι να πω για να γλιτώσω? Είναι επαγγελματίες στη δικαιολογία, έχουν έτοιμη πάντα μια απάντηση για όποια δικαιολογία και αν προβάλεις. Έχω άλλες 7 επισκέψεις και βαρέθηκα να με πρήζουν για τα μηχανήματα. Πώς να τις ξεφορτωθώ?
    πες οτι εισαι γεματη σπυρακια στο σωμα που αν σπασουν ειναι μεταδοτικα κ φερνουν φαγουρα κ ελαφρυ πυρετο

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by irenevaladia
    Για μένα ήταν ίσως η χειρότερη χρονιά της ζωής μου.
    Βέβαια ήταν οι συνέπειες του 2008 (λέτε να φταίει που ήταν δίσεκτο και παντρεύτηκα κιόλας? ? χιχι)
    Όπως και να έχει θέλω να φύγει να φύγει και να έρθει το 2010.
    Έχω βάλει τελείως νέες υποδομές και θέλω να πατήσω πάνω σε αυτές χωρίς να με κυνηγά τίποτα από την περυσινή χρονιά!
    Σήμερα είμαι μια χαρά!
    Θέλω να συνεχίσω έτσι και ακόμα καλύτερα!
    Αυτό που θέλω ακόμα είναι ένα παιδάκι!
    Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει ? οπωσδήποτε!!!
    οταν θελεις πολυ κατι ολο το συμπαν συνομωτει να το αποκτησεις! οριστε μαυτα που λες θα ερθει πιο γρηγορα το 2010 κ δε θα προλαβω να χασω τα κιλα σου ευχομαι ο,τι καλυτερο...απο καρδιας

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by irenevaladia
    Originally posted by Lily
    Originally posted by irenevaladia
    Για μένα ήταν ίσως η χειρότερη χρονιά της ζωής μου.
    Βέβαια ήταν οι συνέπειες του 2008 (λέτε να φταίει που ήταν δίσεκτο και παντρεύτηκα κιόλας? ? χιχι)
    Όπως και να έχει θέλω να φύγει να φύγει και να έρθει το 2010.
    Έχω βάλει τελείως νέες υποδομές και θέλω να πατήσω πάνω σε αυτές χωρίς να με κυνηγά τίποτα από την περυσινή χρονιά!
    Σήμερα είμαι μια χαρά!
    Θέλω να συνεχίσω έτσι και ακόμα καλύτερα!
    Αυτό που θέλω ακόμα είναι ένα παιδάκι!
    Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έρθει ? οπωσδήποτε!!!
    Μακάρι να σου το φέρει ο ʼγιος Βασίλης Irene και σε όλες ότι επιθυμεί η καθεμιά να το αποκτήσει

    Κι αν το 2009 δεν ήταν για όλους τόσο καλό, απλά ας το αφήσουμε πίσω μας, όπως και να έχει μας έκανε σοφότερους
    και πιό έμπειρους....
    Να σαι καλά!
    Μακάρι σε όλους να φέρει αυτό που επιθυμούμε.
    Εξάλλου αν δεν πιάσουμε πάτο ? δε μπορούμε να εκτιναχτούμε!!!
    irene καλα εχουμε κai το ιδιο μοτο? " για να ανεβει ψηλα το μπαλακι πρεπει πρωτα να πιασει πατο..." ειναι το δικο μου χαχαχα παλι συμπτωση,,, μηπως εισαι ο πιο αδυνατος εαυτος μου?

    Λιλυ δε μας ειπες τις δικες σου προσδοκιες για σενα!

    Alexandra μια χαρα! φασουλι το φασουλι,,,

    αντε να φευγεις 2009. αρκετα μας τσακισες! τωρα ηρθε η δικη σου ωρα!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    Αβα πολυ απλα πεστους οτι εχεις δοκιμασει τα ιδια μηχανηματα κ δεν ειχες αποτελεσμα...η πεσ τους οτι εχεις αλεργια στον ηλεκτρισμο..εκει που σου βαζανε τα πατς εκανες εκζεματα....Ηπολυ απλα πες τους μεσα στο χαμογελο οτι δεν σε ενδιαφερει κ δενν εχεις λεφτα να τους πληρωσεις

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •