2009-2010 - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 80

Thread: 2009-2010

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by badgirl
    .
    Λιλυ δε μας ειπες τις δικες σου προσδοκιες για σενα!

    αντε να φευγεις 2009. αρκετα μας τσακισες! τωρα ηρθε η δικη σου ωρα!
    Σωστά, παρασύρθηκα βλέπεις από το να διαβάζω τα δικά σας, και πόσο μα πόσο πολύ έχουμε όλες κοινά σημεία κορίτσια.!!

    Και για μένα λοιπόν, το 2009 δεν ήταν μια καλή χρονιά , ήταν η συνέχεια μιας πάρα πολύ κακής χρονιας του 2008 όπου έχασα δύο πολύ αγαπητά μου πρόσωπα, πράγμα που με πόνεσε απίστευτα, μου άλλαξε τη ζωή, την κοσμοθεωρία και τη στάση μου απένταντι σε ηθικά και υλικά ζητήματα.....

    Μπαίνοντας το 2009, με βρήκε 85 κιλά, καπνίστρια 2 πακέτων την ημέρα και σε καθόλου καλή ψυχολογία.
    Όπως λέει και η Ειρήνη, ήταν η εποχή που είδα τον πυθμένα του βαρελιού, τι τον είδα μόνο τον είδα? τον αγκάλιασα.....
    και όπως συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις ή ανεβαίνεις στον αφρό η χάνεσαι οριστικά....

    Σηκώθηκα, παραπάτησα ,έπεσα, σκόνταψα, έκλαψα όσο δεν άντεχα άλλο...
    Ήταν η στιγμή των αποφάσεων, έπρεπε να κάνω κάτι για μένα,
    να ξεκινήσω καινούργια πράγματα,
    έτσι μια ωραία ημέρα του Φλεβάρη, αποφασίζω να κόψω το κάπνισμα και να πετάξω τα παραπάνω κιλά μου.
    Το πρώτο το πέτυχα, αλλά φορτώθηκα 6 κιλάκια, .....

    Παράλληλα άρχισα, γυμναστική, γιόγκα, ξένη γλώσσα, πήρα δίπλωμα οδήγησης και οτιδήποτε θα μπορούσε να με κρατάει μακρυά από το να σκέπτομαι ...

    Αυτό εν συντομία ήταν το 2009 για εμένα. Θετικό ως προς τα αποτελέσματα σε δύο βασικά θέματα, το τσιγάρο και τα κιλά που τα έχω μειώσει αρκετά, όμως είναι στιγμές που αντιλαμβάνομαι οτι έχω αποκλείσει το μυαλό μου από σκέψεις του παρελθόντος, δεν έχω αφεθεί, δεν έχω ξεσπάσει και αυτό είναι που τρέμω , τη στιγμή που θα συμβεί αυτό.
    Ωστόσο καλά κάνει και φεύγει, ένας πάρα πολύ δύσκολος χρόνος, πολύ φορτωμένος, με κάποιες επιτυχίες αλλά μεγάλη ταλαιπωρία ρε γμτ!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    καλημέρα κοριτσάκια μου...
    λοιπόν το 2009 για εμένα ήταν μια ήρεμη χρονιά άσχετα με τα κιλά
    που πάχυνα...από το 2007 που έχασα τον πατέρα μου (η χειρότερη χρονιά μου θα έλεγα)
    οι επόμενες χρονιές ήταν καλύτερες...γιατί άλλαξα κοσμοθεωρία και συνειδητοποίησα ότι
    δεν θα στεναχωριέμαι για βλακείες...και ότι το σημαντικότερο είναι η υγεία μας...από εκεί
    και μέρα το 2009 έκανα πιο δυνατή την σχέση μου με τον φίλο μου που γνώρισα το τέλος του
    2008,άλλαξα θέση στην Εταιρία μου σε καλύτερο πόστο..και όλα βαίνουν καλώς...
    το 2010 ελπίζω να φέρει υγεία ψυχολογική και σωματική στους ανθρώπους που αγαπάω...
    και πολύ σημαντικό για εμένα ισορροπία συναισθηματική..
    ελπίζω ειλικρινά να είμαστε όλοι καλά και το 2010 να μας φέρει τα πράγματα όχι όπως τα θέλουμε ή όπως τα έχουμε στο μυαλό μας,αλλά όπως είναι καλύτερα για μας..έστω και εάν τη δεδομένη στιγμή δεν το αντιλαμβανόμαστε...
    φιλάκια πολλά σε όλες και όλους..

  3. #48
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Ζωίτσα, έκανες αλλαγές το 2009 και το 2010 θα γευτείς τους καρπούς τους!
    Κρατάμε γερά και το έχω ξαναγράψει: μακάρι το 2010 να είναι το 10 το καλό για όλες μας!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    athens by night σε ευχαριστώ..ελπίζω το 2010 να είναι το 10 το καλό για όλους!!

  5. #50
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    πω-πω είχα χρόνια να ακούσω αυτό το athens by night!! Είναι πολύ ωραίο πράγμα να έχεις πράγματα να θυμάσαι και με γύρισες σε ωραίες εποχές!!
    Ζωίτσα, γράψε μου πώς θα φτιάξω τικεράκι please! ή πες μου πού θα βρω οδηγίες..

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    α ΄καλά δεν θυμάμαι και για αυτό δεν το αλλάζω καθότι δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα....

  7. #52
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Μου έστειλε το παλιοκόριτσο ένα αλλά δεν ανοίγει το site εδώ στη δουλειά. Θα δοκιμάσω σπίτι.
    Ευχαριστώ όπως και να 'χει.
    Ελπίζω η πραγματικότητα να είναι καλύτερη, ε;;;;; Πόσα έχεις ακόμη για το στόχο σου;

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    καλύτερη χαχαχα...κάπου 14-15

  9. #54
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Και πώς πάει; Ψυχολογία εντάξει; Το παλεύουμε;

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    ναι ρε μια χαρά...έχω παψει πλέον να στεναχωριέμαι για πράγματα που αλλάζουν..
    άλλωστε κιλά ειναι...θα φύγουνννν πουυυ θα πάει..

  11. #56
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Αυτό είναι!!
    Τα κιλά είναι το πιο εύκολο πράγμα αν το σκεφτείς. Σκέψου να είχες στραβή μύτη!!!!! Πόσο εύκολα θα μπορούσες να την αλλάξεις;
    :-)

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329
    έλα ρε by night έχω στραβή μύτη μην μου δημιουργείς κόμπλεξ τώρα....
    χαχαχα πλάκα κάνω...δεν έχω αλλά ήθελα να δω τη φάτσούλα σου...
    φιλάκια

  13. #58
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Athens
    Posts
    66
    Καλά, έπρεπε όντως να δεις τη φάτσα μου!! Δαγκώθηκα! Ευτυχώς που μου έκανες πλάκα.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    329

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχ κοριτσια φουστανος ολα λυνονται τη σημερων ημερα

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •