σεξ - ερωτας κ κλαμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565

    σεξ - ερωτας κ κλαμα

    βασικα ντρέπομουν να βγάλω αυτό το θέμα, αλλά διάβασα ένα τοπικ το σεξ ως αντίδοτο.
    δεν μπορώ να πώ, ο έρωτας είναι κάτι που ξελαμπικάρει το μυαλό, αισθάνεσαι μια ικανοποίηση που σε γεμίζει, έχει μοναδική αξία, αλλά δεν μπορώ να πώ ότι πάντα νιώθω έτσι για εμένα τουλάχιστον.
    δεν γνωρίζω αν φταίει μια άσχημη εμπειρία, δεν ξέρω τι μου φταίει, αλλά υπάρχουν φορές που θέλω να βάλω τα κλάμματα στην πράξη, άλλες που δεν αισθάνομαι τίποτα, δεν είναι ότι δεν θέλω αλλά δεν μπορώ, δεν μου βγαίνει. εντάξει υπάρχουν κ στιγμές μου με κάνει κ αισθάνομαι πολύ καλά, αλλά μετά με πιάνει ένα παράπονο, μου βγαίνει μια κούραση κ αισθάνομαι πολύ άσχημα με εμενα. μιλάω για τον ίδιο ανθρωπο έτσι, δεν συνηθίζω να κανω με ότι κάτσει. αλλα ίσα ίσα που ο συγκεκριμένος με αισθάνεται απολυτα κ καταλαβαίνει, αλλά εγω μεσα μου αισθανομαι ότι του την σπάω που δεν είμαι καλά κ αυτο φαίνεται κ δεν ειμαι καλά κ ισως πρεπει να το σταματησω κ αυτο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    μηπως το κλαμα το παραπονο και το οτι του τη σπας να εχουν να κανουν με το οτι σου συμβαινει κατι καλο και δε μπορεις να ..απορροφησεις? να το δεχτεις? σα να μην αξιζεις? νομιζω το κλαμα ερχεται οταν ο εσωτερικος σου κοσμος να προσπαθει να σου πει κατι :p οποτε παντα κατι σημαινει το κλαμα , ειτε κατι ασημαντο ειτε κατι σημαντικο, συνηθως το 2ο.. Νομιζω αμα θες να κλαψεις κατα την πραξη σταματηστε και καντο.. εκεινη τη στιγμη που το αισθανεσαι μπορεις να το επεξεργαστεις και να το καταλαβεις τι ειναι καλυτερα απο μετα, εξαλλου παντα υπαρχει χρονος για \"Πραξη\" :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    συνήθως δεν κλαίω, τι συνήθως δηλαδη, απλά δεν κλαίω..
    μόνο εσωτερικά με πιάνει ένας λυγμός στο λαιμό, πρήζονται τα μάτια μου κανονικά, όλα τα υπόλοιπα συμπτώματα, εκτός απο δάκρυα.
    λες να είναι το ότι δεν δέχομαι κάτι καλό; δεν νομίζω, δεν ξέρω κιολας
    το έχω συζητήσει μαζί του, δεν είναι ότι δεν έχω επιθυμία
    (π@@@@@ το μυαλό μου-ετσι λεει εκεινος),
    είναι σαν κάτι να με μπλοκάρει να ζήσω την στιγμή

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •