ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2

    ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΕΣ

    Αναρρωτιόμουν για καιρό γιατί δεν κολλούσα σ αυτη την παρέα, γιατί ήμουν πιο εξώ, γιατί ότι και αν έκανα ποτε δεν κολλούσα... Και ανακάλυψα, οτι κατα πάσα πι8ανοτητα είναι λεσβιες και γουσταρονται. Μια παρθενα 24, μια που τους παρατάει όλους και μια που τριβόταν σ αυτη που τους παρατάει όλους κ εκείνη σ αυτη κ καλά φιλικά, μετά τα σπάσανε... Η παρθένα ζήλευε... ενιωθε δευτερη... Θεωρώ πως κάτι παράξενο γίνεται σ αυτη την παρέα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    και τι ακριβώς θες να σου πούμε εμείς αγαπητή?

    Αν σε βοηθάει οι φίλες σου μάλλον είναι λεσβίες, από την άλλη μπορεί να τα έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.

    Σε βοήθησα? μάλλον όχι

  3. #3
    Η κοπέλα είναι μάλλον ξαδέλφη του πίκερ..................μη σου πω ότι είναι το άλλο του μισό.......................................... ....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    ποιος είναι ο πικερ??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Originally posted by Θεοφανία
    Η κοπέλα είναι μάλλον ξαδέλφη του πίκερ..................μη σου πω ότι είναι το άλλο του μισό.......................................... ....

    Ξαδέλφη του picker και αδελφή του umkalzum..................

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    και εγω λεω οτι μερικοι πρεπει να κοψουν τα \"χαλάσμενα\" ....

    ε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Το πρόβλημα δεν είναι ότι είναι οι φίλες σου λεσβίες, αγαπητή κουκλάρα, αλλά ότι εσύ δεν κολλάς σ αυτή την παρέα. Εφόσον νοιώθεις \"απέξω\" και \"ό,τι και αν έκανες ποτέ δεν κολλούσες μαζί τους\" προφανώς δεν ταιριάζετε, οπότε δραστηριοποιήσου και κάνε νέα ανοίγματα φιλίας σε άλλους ανθρώπους. Το αν είναι λεσβίες ή όχι λίγη σημασία έχει.. (εκτός αν σε κάνει να νοιώθεις καλύτερα)

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    76
    εγω λεω να οργανοσουμε μια συναντιση 3-4 ατομα απο δω μεσα και να μας τις φερεις να τις γνωρισουμε τι λες?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Athens
    Posts
    168
    Nα έχεις και αρκετά hipnostedon μαζί σου γιατί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by giorgos7
    εγω λεω να οργανοσουμε μια συναντιση 3-4 ατομα απο δω μεσα και να μας τις φερεις να τις γνωρισουμε τι λες?

    σε εχει φαει η παραμυθα του σινεμα ε???
    :P

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    462
    τι ακριβώς σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο, δεν το είχες προσέξει πριν γίνεται φίλες; Αν ναι τότε σε ενόχλούσε; Αν παλιά δεν σε ενοχλούσε γιατί σε ενοχλεί τώρα;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    462
    κ οταν λες οι φίλες σου τι έννοεις; ειστε πραγματικες φίλες ή απλά γνωστές γιατί εγώ αλλα διακρίνω...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2
    Originally posted by donald_girl
    τι ακριβώς σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο, δεν το είχες προσέξει πριν γίνεται φίλες; Αν ναι τότε σε ενόχλούσε; Αν παλιά δεν σε ενοχλούσε γιατί σε ενοχλεί τώρα;
    Όχι στην αρχη δεν είχα καταλάβει τίποτα. Το πρόσεξα όταν παρατήρησα πως οι δύο από τις τρείς είχαν κατα κάποιο τρόπο υπερβολικά εξαρτηθεί από την τρίτη κ κοντράρονταν μάλιστα μεταξύ τους, προσπαθούσαν να την πάρει κάθε μια με το μέρος της... Εννοείται πως τις δύο που είχαν κόντρα δεν τις έλεγες φίλες και ας προσποιόντουσαν πως είναι.
    Προς Θεού δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλούς, δεν έιναι εκεί το θέμα, ίσως λάθος το διατύπωσα... Το θέμα είναι πως πρόσεξα πως ούτε μεταξύ τους ζητάνε φιλία , αν και υποτίθεται είναι φίλες... Λογικό εγώ σαν φίλη και ως στρειτ να είμαι ανεπαρκής , να μην είμαι αυτό που θέλουν, γιατί ξεκινάνε μια φιλία που στόχο έχουν μάλλον να έχει κ στοιχεια ερωτισμού. ... Θεωρώ πως είναι ερωτευμένες μεταξύ τους , δεν ξέρω αν είναι πλατωνικά ή όχι, πάντως ...
    Δεν ξέρω... Μπερδεύτηκα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •