ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 410
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    My own mind
    Posts
    9
    Θέλω όλοι εμείς να σταματήσουμε να είμαστε αυτοκαταστροφικοί. Και να φερθούμε στον εαυτό μας όπως του αξίζει,τρυφερά και γενναιόδωρα..

  2. #17
    tweetaki15
    Guest
    θελω να ναιιιιιιιιιιιιιι καλα η οικογενεια μου .θελω να πετυχω στη ζωη μου...........θελω να με φροντιζουν κ να με προσεχουν σα να μαι μικρο μωρακι,,,,,,,,,,θελω να με αγαπαει το αγορι μου .........θελω να σταματησουν να υπαρχουν στο δρομο αστεγοι ανθρωποι κ αδεσποτα σκυλακια.........θελω να μαι ο εαυτος μου ,,,,,,,θελω να με αγαπουν γιαυτο που ειμαι .......μα ακομα θελω να πιστεψω στον εαυτο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Θέλω να μη ξεχάσω...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΘΕΛΩ τώρα που πάω για ύπνο να δω έστω σε όνειρο
    εκείνον που θα'θελα να κοιμάται στο πλάι μου...Καληνύχτα!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    400
    εχω πολλα θελω και γι αυτο μου αρεσε πολυ το ποστ της γλυκουλας!
    Αρχιζω...
    Θελω υγεια στην οικογενεια μου.Στον καλο μου και στα παιδακια μου και σε μενα.
    Θελω να συνεχισουμε να ειμαστε αγαπημενοι με τον καλο μου και καθε μερα να συνεχιζει να μεγαλωνει η αγαπη μας και να απολαμβανουμε ο ενας τον αλλον μεχρι τα βαθια μας γεραματα.
    Θελω υγεια στους γονεις, αδερφια, συγγενεις.
    Θελω να εχουμε ειρηνη και ελευθερια.
    Θελω να ζουμε ανετα και με αξιοπρεπεια.
    Θελω να αδυνατησω και να διατηρηθω αδυνατη.
    Θελω να συνεχισω να χαιρομαι την ζωη, να ειμαι χαρουμενη και να εχω πολλες αφορμες για χαμογελο.
    Θελω να περναω καλα στην καινουρια μου δουλεια και να μου αρεσει.
    Θελω να βγουν οι γονεις μου γρηγορα στην συνταξη και να ξεκουραστουν επιτελους.
    Θελω η αδερφη μου και οι δυο φιλες μου να μεινουν εγγυες.
    Θελω να μαθω να λεω οχι εκει που πρεπει και να μην ζοριζω τον εαυτο μου.
    Θελω να συνεχισω να απολαμβανω τα παιδια μου και τον αντρα μου.
    Θελω να συνεχισω να βλεπω, ακουω, ανασαινω, μυριζω, περπαταω, τρωω, πινω, χαιρομαι, κινουμαι, καταλαβαινω, αντιλαμβανομαι.
    Θελω να μην ποναω (ημικρανιες, αυχαινικο, μεση)
    Θελω να συνεχισω να εχω τους καλους φιλους μου κοντα μου.
    Θελω να στρωσουν τα ορμονικα μου.
    Θελω να γυρισει πισω η .....και να καταλαβει τι της συμβαινει.
    Θελω να βγει ενα πλυντηριο που να βγαζει τα ρουχα σιδερωμενα και διπλωμενα.
    Θελω να συνεχισω να παιρνω δυναμη απο εδω μεσα και απο ολους εσας υπεροχοι ανθρωποι.
    Θελω να γνωρισω απο κοντα το Λιλακι μου!
    Θελω να μπορουσα να ειχα γειτονισσα την Ναταλια για να μου εφτιαχνε τη μερα η ομορφια της. (εσωτερικη- εξωτερικη)
    Θελω να συνεχισω να θελω!

    Θέλω και άλλα ....αλλά θα σταματησω εδω για να μην με πειτε και πλεονεκτρια!! χαχαχα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Σιγά μη σε πούμε και πλεονέκτρια,νεκταρίνι μου!
    Τάχα τι ζητήσατε κι εσύ και η Γλυκούλα;Ψιλοπράγματα!
    ʼμα το ανοίξω εγώ το δικό μου το ρημάδι,δε θα τελειώσουμε ούτε στην άλλη ζωή!
    Απλά η ιδέα ήταν να επιλέγω το πιο δυνατό "θέλω" την εκάστοτε στιγμή και να ρίχνω
    ένα ένα στο Σύμπαν,μη μου μπλοκαριστεί ή το πρήξω και με προσπεράσει άκλαφτη πάλι!
    Πάντως αυτό με το σούπερ ντούπερ πλυντήριο που βγάζει τα ρούχα έτοιμα για φόρεμα,
    μου θύμισε δύο δικές μου παρεμφερείς επιθυμίες συσκευών.Η μία ανάγεται στα νιάτα μου
    και είναι μια συσκευή όπου μπαίνεις αφού έχεις αλείψει ειδική αλοιφή σε όποια σημεία
    του σώματος σου επιθυμείς να έχεις τρίχες(προσωπικά θα άφηνα μαλλιά,βλέφαρα και
    καλοσχηματισμένα φρύδια)και βγαίνοντας αφήνεις πίσω σου για πάντα έναν λόφο τρίχες!
    Η άλλη προέκυψε όσο μεγάλωνα κι είχα σπίτι να φροντίζω κι είναι μια συσκευή που ρουφά
    τη σκόνη από όλο το δωμάτιο και τ'αφήνει όλα λαμπίκο!Και μια που το θυμήθηκα,
    να παραθέσω και την αγαπημένη ατάκα της γιαγιάκας μου κάθε που μαγείρευε:
    "Ο άνθρωπος στο φεγγάρι έφτασε κι αθόρυβο απορροφητήρα δεν μπόρεσε να κάνει!"
    ΘΕΛΩ να είναι καλά η γιαγιάκα μου εκεί που είναι και όσοι αγαπημένοι μας έφυγαν!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    400
    Απο δω και περα λοιπον ακολουθω το παραδειγμα σου, ενα ενα τα θελω!
    Γελασα τοσο πολυ με την συσκευη με τις τριχες!!! χαχαχαχα καλα θα ηταν να ξεμπερδευαμε ετσι απλα! Ουτε κερι ουτε λειζερ ουτε βελονες και το αμορε τρισευτυχισμενο!
    Βεβαια και αυτη με την σκονη, καλη μου ακουγετε......... θα μας περισευει χρονος για να τσαταρουμε περισσοτερο! :P
    Αλλα και η ατακα της γιαγιας σου απιστευτη!!!! παρομοιο λεει και η μαμα μου για τον απορροφητηρα! Εχουν δικιο βεβαια, ειναι εκνευριστικος!!!

    ΘΕΛΩ κλεισω τα ματια μου, να τα ξανανοιξω και ολη αυτη η λεκανη μετα ασιδερωτα να σιδερωθουν και να μπουν και στις θεσεις τους (το παρατραβαω μηπως?)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by Nekky

    ΘΕΛΩ κλεισω τα ματια μου, να τα ξανανοιξω και ολη αυτη η λεκανη μετα ασιδερωτα να σιδερωθουν και να μπουν και στις θεσεις τους (το παρατραβαω μηπως?)
    "Πες το κι έγινε" με τη Τζοβάνα Φραγκούλη! Τα τα !!!!!!!!!!!!!!! Επόμενηηηηηηηηη

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Θελω να ειμαι σαυτο το κρεβατι με τον αντρα μου κ ας εχει 100 ασιδερωτα ρουχα τριγυρω...αντε επιτελους...24 Απριλη θα πραγματοποιηθει η ευχη μου...κ δε μπορω να περιμενω αλλο...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Στις 24 Απριλίου δηλαδή γίνεται γάμος σε ωραίο περιβόλι
    και μάλιστα θα είναι τόσο τίμιος και πατροπαράδοτος,
    που πρώτη φορά θα συγκατοικήσετε την πρώτη του νύχτα;
    Φαντάζομαι τη λαχτάρα σου!Η ώρα η καλή!Όλα ρόδινα!

    --->24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    νασαι καλα Ναντιν! κ στα δικα σας κοριτσια! Ο,τι ποθειτε! Η μαιρη λου παντρευεται? Μαιρη ποτε?
    21 απριλη επεσε η χουντα και πΑΝΤΡευτηκε η πεθερα μου και 26 απριλη παντρευτηκαν οι γονεις μου!
    και τον απριλη εχει γενεθλια ο πατερας μου...ΧΑΜΟΣ!!!

  12. #27
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    40
    Να ζήσετε badgirl και να σας πηγαίνουν όλα όπως επιθυμείτε 25 Απρίλη παντρεύεται και η αδερφή μου.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Ειρηνη δεν εισαι η δικια μου αδελφη κ εκανες λαθος την ημερομηνια...ετσι? να ζησουν ειρηνη!!! κ στα δικα σου να πω?

  14. #29
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    40
    Όχι όχι ακόμα δε ξέρω αν θα το κάνω αυτό το βήμα.Παντρευτείτε εσείς που το αποφασίσατε

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    οταν θα ερθει η σωστη ωρα κ ο σωστος ανθρωπος να εισαι σιγουρη οτι θα το γνωριζεις!
    περιμενω εντυπωσεις απο το γαμο σας ετσι? να της κανεις καζουρα ε?

Page 2 of 28 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •