ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 28 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 410
  1. #31
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    40
    Ναι ναι θα σας τα πω όλα αλλά θα μας πείς και εσύ τα δικά σου!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    1) Θέλω να φύγω από το απαίσιο μέρος που ζω, να μετακομίσω στη λατρεμένη Θεσσαλονίκη,
    2) Θέλω να βρω έναν σύντοφο που θα με συμπληρώσει, θα με γεμίζει και που θα αξίζει να του δώσω όσα έχω φυλαγμένα και να μην πάνε χαμένα για μία ακόμη φορά,
    3) Θέλω ένα μωρό.
    Αν πρέπει να διαλέξω μόνον ένα, την πιο δυνατή μου επιθυμία, τον διακαή πόθο της καρδιάς μου, διαλέγω το μωράκι, το θέλω απελπισμένα από τότε που θυμάμαι τον ενήλικο εαυτό μου. Στενεύουν τα ηλικιακά περιθώρια, αλλά ελπίζω στο σύμπαν και στον καλό Θεούλη!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    ΠΑΤΡΑ
    Posts
    448
    Θέλω να ζώ.. και όχι απλά να επιβιώνω..

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Athina
    Posts
    10
    Θέλω να πάρω το πτυχίο μου

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Θελω να δω τα μουτρα της πωλητριας σε ενα καταστημα που πηγαινω συχνα αλλα ποτε δεν ειχε νουμερο για μενα στα ρουχχα που μαρεσαν!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Θελω............η κιτρινομαυρη θεα να παρει το πρωταθλημα συντομα γιατι μας εσκασε!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    ΘΕΛΩ να είναι καλά τα παιδιά μου. Να έχουν υγεία, να είναι ευτυχισμένα.
    ΘΕΛΩ να είμαι δυνατή για να τα μεγαλώνω όμορφα, με ηρεμία, γλυκά....
    ΘΕΛΩ να αδυνατίσω αυτή τη χρονιά για να σταματήσω να αναμασάω τα ίδια και τα ίδια (με βαρέθηκα τα τελευταία 3 χρόνια)
    ΘΕΛΩ να ξαναφτιάξει η σχέση με τον άντρα μου που οι ρωγμές ξεκινάνε λίγο και από την δική μου άρνηση και παραίτηση.
    Μάλλον ζητάω πολλά.
    Αν είναι το Σύμπαν να ακούσει όμως ένα μόνο ΘΕΛΩ μου τότε ΘΕΛΩ αυτό να είναι το πρώτο, αυτό που αφορά τα παιδάκια μου.......

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΘΕΛΩ κάτι ευχάριστο να ταράξει τα λιμνάζοντα νερά μου!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    badgirl δινει μια σπρωξια στην NADINE να πεσει μες την καταγαλανη θαλασσα που αλλαζει διαρκως κ δε θα τη βαρεθει ποτε!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Originally posted by badgirl
    badgirl δινει μια σπρωξια στην NADINE να πεσει μες την καταγαλανη θαλασσα που αλλαζει διαρκως κ δε θα τη βαρεθει ποτε!
    Μην την ρίχνεις ακόμα καλέ! Κάνει κρύο! Κάτσε να μπει ο Μάης να ζεστάνουν λίγο τα νερά!

  11. #41
    Θελω να γαληνεψω

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    ΘΕΛΩ να ξανα ανεβει η ψυχολογικα μου... αν και -25 κιλα και η απωλεια να συνεχιζεται.. νοιωθω πως ειμαι πολυ χοντρη.. ποτε ξανα δεν εχω κανει αυτη τη σκεψη. ουτε καν το καλοκαιρι που ημουν στα 119.. και ομως τωρα νοιωθω απαισια με εμενα. τπτ δεν μου αρεσει, χθες για να βγω ανακατεψα ολα τα ρουχα μου, και τελικα φορεσα την πιο φαρδια και μακρια ζακετα που ειχα
    γιατι μου συμβαινει αυτο? αφου ολα πανε καλα.. εχω χασει τοσα κιλα και συνεχιζω να χανω χωρις να πιεζομαι να κανω διαιτα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Έχω παρατηρήσει ότι όσο αδυνατίζουμε, τόσο πιο χοντροί αισθανόμαστε. Μάλλον γιατί στο αποκορύφωμα των κιλών μας δεν συνειδητοποιούμε την έκταση του προβλήματός μας και τη βλέπουμε σιγά σιγά. Όταν ήμουν στα 74 κιλά ένιωθα τέρας, στα 99 γιατί δεν ένιωθα? Έλεγα οκ είμαι παχουλή, ε και τι έγινε? Μην ανησυχείς Ζωίτσα μου, θέλει χρόνο να αποδεχθούμε τα νέα δεδομένα, τον καινούριο μας εαυτό και θα έρθει σιγά σιγά και η κοκεταρία και θα έρθουν και όλα τα καλά παρελκόμενα... Keep up the good work!!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Θέλω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να αδυνατίσω πραγματικά, όχι μόνο λίγα κιλά, θέλω να γίνω 60 κιλά!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΤΟ 2009 ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΟ 2010!!!!!!!
    ΖΩΙΤΣΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΑΓΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΒΑΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ,ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΧΡΟΝΩΝ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΥΝΔΥΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΙΛΩΝ.ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΧΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ.ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΧΙ.ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟΠΕΠΟΘΗΣΗ Ή ΟΧΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ.
    ΔΩΣΕ ΔΥΜΑΝΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!
    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Page 3 of 28 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •