ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 28 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 410
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    400
    Θελω να ξαναστρωθω στην διατροφη μου και να την κανω σωστα γιατι ...χαλαρωσα λιγακι....

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Εξακολουθώ να θέλω ταξιδάκι μακρυνό, σε τόπο που δεν έχω ξαναπάει ποτέ...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by Nekky
    Λιλικακι οταν ειναι να ερθεις να μας ειδοποιησεις εγκαιρα, ενταξει?
    Θα ειναι υπεροχο να καταφερουμε να συναντηθουμε ολες μαζι!!!!
    εννοείται! αφού για εσάς θα έρθω Νέκκυ μου!
    Θα κάψουμε τα κάρβουνα ένα πράγμα έτσι?

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by zwhtsa
    ΘΕΛΩ να ξανα ανεβει η ψυχολογικα μου... αν και -25 κιλα και η απωλεια να συνεχιζεται.. νοιωθω πως ειμαι πολυ χοντρη.. ποτε ξανα δεν εχω κανει αυτη τη σκεψη. ουτε καν το καλοκαιρι που ημουν στα 119.. και ομως τωρα νοιωθω απαισια με εμενα. τπτ δεν μου αρεσει, χθες για να βγω ανακατεψα ολα τα ρουχα μου, και τελικα φορεσα την πιο φαρδια και μακρια ζακετα που ειχα
    γιατι μου συμβαινει αυτο? αφου ολα πανε καλα.. εχω χασει τοσα κιλα και συνεχιζω να χανω χωρις να πιεζομαι να κανω διαιτα
    περναει φασεις κανεις στην προσπαθεια του ζωη, μην ανησυχεις ολα θα επανελθουν οπως πριν κ καλυτερα!

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Ava
    Έχω παρατηρήσει ότι όσο αδυνατίζουμε, τόσο πιο χοντροί αισθανόμαστε. Μάλλον γιατί στο αποκορύφωμα των κιλών μας δεν συνειδητοποιούμε την έκταση του προβλήματός μας και τη βλέπουμε σιγά σιγά. Όταν ήμουν στα 74 κιλά ένιωθα τέρας, στα 99 γιατί δεν ένιωθα? Έλεγα οκ είμαι παχουλή, ε και τι έγινε? Μην ανησυχείς Ζωίτσα μου, θέλει χρόνο να αποδεχθούμε τα νέα δεδομένα, τον καινούριο μας εαυτό και θα έρθει σιγά σιγά και η κοκεταρία και θα έρθουν και όλα τα καλά παρελκόμενα... Keep up the good work!!
    συμφωνω απολυτα! ετσι ακριβως ενιωθα στα 103... στα 80 ειχα παει διαιτολογο ναδυνατισω κ στα 103 ελεγα ελα μωρε καλα ειμαι !!!!!!!!!!!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Θελω να γινω ξανα 75 κιλα. Να εφαρμοζω οσα εμαθα κ να τρωω ο,τι θελω χωρις να παχαινω...να μην ειμαι σε διαιτα πια!
    Θελω κι ενα τσιγαρο αλλα επειδη λενε προσεξε τι ευχεσαι να σημειωσω οτι δε το θελω πραγματικα...το φαντασμα του καλα κρατει ακομη!

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    51
    μακρυα απο τσιγαρα!! εγω δεν εχω δοκιμασει καν και δεν μου ελειψε τιποτα..ειναι ατιμο και αχρηστο πραγμα!!

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    δε λες τιποτα...αλλα να τωρα διαβαζω κ...κακες συνηθειες στη μνημη επανερχονται! τι τασακια αδειαζα καθε μια ωρα...οσο το σκεφτομαι λεω εγω ημουν???

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΘΕΛΩ να γίνει με το καλό η επέμβαση μου,να πάει καλά,να ξεπαγώσουν και πάλι τα σχέδια για το μέλλον μου!

  10. #70
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    13
    εύχομαι όλα τα θέλω σας να γίνουν πραγματικότητα.

    Το πιο δυνατό μου θέλω είναι ένα ισχυρό ρήμα: Μ Π Ο Ρ Ω
    κάθε μέρα ώρα και στιγμή είμαι αυτό που θέλω και μπορώ να καταφέρω τα πάντα.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    θελω να σταματησω να σαμποταρω βλακωδως τον εαυτο μου και να κανω βλακειες. αραγε γιατι συμβαινει αυτο ? δεν αντεχω το να φτανω τον στοχο μου.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    ΘΕΛΩ να σταματήσω να βλέπω τα πράγματα τη μία μισογεμάτα και την άλλη μισοάδεια... αυτό με πάει πίσω σε όλα... θέλω να είμαι σαν τη γιαγιά της Λίντα που τα έβλεπε όλα αισιόδοξα ότι κι αν γινόταν... θα τα καταφέρω? νομίζω ότι γεννιέσαι με αυτό το χάρισμα...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    alalumaki μου μάλλον γεννιέσαι γι' αυτό το χάρισμα. Εγώ παρόλο που σχεδόν με μεγάλωσε η γιαγιά μου δεν το πήρα από αυτήν......Όλα τα παίρνω πολύ σοβαρά και αυτό είναι τεράστιο λάθος...

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Κι' εγώ και όποτε έχω καταφέρει με προσπάθεια όμως να τα βλέπω τα πράγματα μόνο αισιόδοξα και με χαμόγελο, όλα πηγαίναν καλύτερα....

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι εκτός από την αισιοδοξία χρειάζεται και λίγη αναισθησία. Δυστυχώς. Όσο πιο ευαίσθητος είσαι τόσο πιο εύκολα την πατάς και πληγώνεσαι.
    Το πρόβλημα είναι ότι ο χαρακτήρας μας δεν αλλάζει!

Page 5 of 28 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •