ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 28 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 226 to 240 of 410
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    194
    Θέλω να μπορέσω επιτέλους να μείνω με τον καλό μου και να κάνουμε οικογένεια! Θέλω ένα μωράκι που θα μου δώσει και πάλι ενέργεια, κίνητρο, δύναμη, χαρά, γαλήνη (ψυχική...)

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    Originally posted by loustam
    Θέλω να μπορέσω επιτέλους να μείνω με τον καλό μου και να κάνουμε οικογένεια! Θέλω ένα μωράκι που θα μου δώσει και πάλι ενέργεια, κίνητρο, δύναμη, χαρά, γαλήνη (ψυχική...)
    μπράβο σου που ελπίζεις οτι όλα αυτα θα τα κατακτήσεις με την απόκτηση του μωρού....
    απο την εμπειρία μου, αυτα πρεπει να προϋπάρχουν. Για να μεγαλώσεις ένα παιδί χρειάζεσαι ενέργεια, δύναμη, ψυχική γαλήνη, κίνητρο και φυσικά πολύ δύναμη και αγάπη. Μη περιμένεις να τα αποκτήσεις εκ των υστέρων... είναι σχεδόν αδυνατον!!!

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    194
    Όχι Ρία, δεν θέλω να κάνω ένα παιδί με την ελπίδα ότι θα τα αποκτήσω αυτά. Απλά αυτή την στιγμή πολλά ξεσπάσματά μου και ψυχολογικές μου μεταπτώσεις έχω συνειδητοποιήσει ότι οφείλονται στο ότι αυτή την στιγμή η ζωή μου δεν είναι διαμορφωμένη έτσι όπως θα την ήθελα και ότι υπάρχουν συνεχή εμπόδια στο να αποκτήσω το αυτονόητο: οικογένεια. Μου λείπει η σταθερότητα και η οικογενειακή ζεστασιά. Αν αξιωθώ και αποκτήσω ένα παιδάκι με τον άνθρωπό μου, είμαι σίγουρη ότι θα έχω όλη την ενέργεια που χρειάζεται για να το μεγαλώσω.

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    Originally posted by loustam
    Όχι Ρία, δεν θέλω να κάνω ένα παιδί με την ελπίδα ότι θα τα αποκτήσω αυτά. Απλά αυτή την στιγμή πολλά ξεσπάσματά μου και ψυχολογικές μου μεταπτώσεις έχω συνειδητοποιήσει ότι οφείλονται στο ότι αυτή την στιγμή η ζωή μου δεν είναι διαμορφωμένη έτσι όπως θα την ήθελα και ότι υπάρχουν συνεχή εμπόδια στο να αποκτήσω το αυτονόητο: οικογένεια. Μου λείπει η σταθερότητα και η οικογενειακή ζεστασιά. Αν αξιωθώ και αποκτήσω ένα παιδάκι με τον άνθρωπό μου, είμαι σίγουρη ότι θα έχω όλη την ενέργεια που χρειάζεται για να το μεγαλώσω.
    :thumbup:

    μακάρι να τα καταφέρεις λοιπόν!

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ΘΕΛΩ να βρω και πάλι την πίστη και τη θετική μου σκέψη για όσα μέλλονται!

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    θελω να ζησω.

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    (δεν επικειται θανατος , μη σας τρομαξει η δηλωση μου ε?)

    βασικα θελω τα προβληματα (τα δικα μου η των δικων μου, δεν εχει σημασια, για μενα ειναι το ιδο) να μην ειναι πρωτο τραπεζι πιστα....
    κουραστηκα....
    θελω να μπορω να απολαυσω οσα μπορει να μου προσφερει η ζωη μου ανα πασα στιγμη χωρις να νιωθω οτι πρεπει να λυσω τα προβληματα της υφηλιου (λεμε τωρα!!)

  8. #233
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    α κ θελω κ να ερωτευτω... καποιον που να με ερωτευτει επισης κατα προτιμηση...
    αλλιως δε θελω

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    θελω να ΘΕΛΩ!!!

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    769
    Originally posted by smart
    α κ θελω κ να ερωτευτω... καποιον που να με ερωτευτει επισης κατα προτιμηση...
    αλλιως δε θελω
    ααα κι εγώ το θέλω αυτό!!!!!!!!!!

  11. #236
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    550
    θέλω να ξαναγίνω όπως παλιά.σε σκέψη, εμφάνιση, ψυχολογια.
    θέλω να ξεχάσω.
    θέλω να προχωρήσω.
    θέλω να βρω την όρεξη να ζήσω.
    να ερωτευτώ ξανά, όπως τότε..

  12. #237
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    Originally posted by POZ
    θέλω να ξαναγίνω όπως παλιά.σε σκέψη, εμφάνιση, ψυχολογια.
    θέλω να ξεχάσω.
    θέλω να προχωρήσω.
    θέλω να βρω την όρεξη να ζήσω.
    να ερωτευτώ ξανά, όπως τότε..
    God ακόμα 1 το ίδιο παρακαλώ!!

  13. #238
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    να ειναι ολοι οι δικοι μας κ ολος ο κοσμος υγιης...

  14. #239
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    ...

  15. #240
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Θελω να παψω να βλεπω ντοκυμανταιρ με ανθρωπους που βασανιζουν ανθρωπους στο Γκουανταναμο και ''ανθρωπους''που σκοτωνουν με ξυλα κοπαδια απο αθωες φωκιες με τα μωρα τους για να πουλησουν το δερμα τους στην Ευρωπη και το πεος τους στην Κινα.Και να παψω να τα βλεπω επειδη ΔΕΝ ΘΑ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ

Page 16 of 28 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •