Ποιοι δεν έκαναν επεισόδια τις τελευταίες μέρες??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 245
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    My own mind
    Posts
    9

    Ποιοι δεν έκαναν επεισόδια τις τελευταίες μέρες??

    Ας δηλώσουμε εμείς που τα πηγαίνουμε καλά τον τελευταίο καιρό,για πόσες μέρες είμαστε "καθαροί"! :p
    Εγώ έχω να κάνω βουλιμικό επεισόδιο μία εβδομάδα και συνεχίζω πολύ καλά. Είμαι αποφασισμένη και ήρεμη.. Είμαι πολύ περήφανη που τα καταφέρνω. Όπως και θα τα καταφέρουμε όλοι μας, το ότι μπήκαμε στο φόρουμ σημαίνει ότι θέλουμε να βοηθηθούμε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    poly ωραιο θεμα, γουσταρω! παω νΑ δω απο ποτε εχω κ επιστρεφω να γραψω!

    Απτις 22/12 εχω να κανω! κ τοτε δεν ηταν ακριβως βουλιμικο, ελεγχομενο θα ελεγα αφου καταφερα κ ειπα ΣΤΟΠ κ δεν εφαγα ολο το ψυγειο...τελευταια ακομα κ τα βουλιμικα μου ειναι πιο μαζεμενα, φταιει η αυτογνωσια ή η απελπισια? δεν ξερω :D

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Χε χε, έχω να κάνω βουλιμικό πολύ καιρό πράγματι, μάλλον κοντεύω 20ήμερο.
    Πολύ καλά, και αισιόδοξα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    καλα κρατω! εχω αλλαξη σταση απεναντι στο ψυγειο...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    13
    12 ώρες!
    χαχαχ
    έχω κρατήσει όμως και ένα μήνα τον τελευταίο καιρό και είμαι αισιόδοξη

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    104
    Περίπου 10 μήνες χωρίς εμμετούς...Αλλα τη περασμένη Κυριακή έφαγα παρα πολύ.Το άνχος των παραπανίσιων κιλών πραμένει.Εχω να χάσω 10 κιλά για να φτάσω στα κανονικά μου.Όσο η ζυγαρια δε κατεβαίνει τοσο ανχώνομαι.Αμαν αυτο το βάσανο των κιλών...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Λενάκι μου,δέκα ολόκληροι μήνες χωρίς εμετό!Για να σταθούμε λιγάκι εδώ και να χειροκροτήσουμε!
    Και μη μου πεις πως δεν είναι δικό σου επίτευγμα,αλλά του μωρού,γιατί εσύ το προσπάθησες,εσύ το κατάφερες
    και δεν ήταν και καθόλου εύκολο ούτε δεδομένο!Φαντάζομαι είμαστε σε διαδικασία θηλασμού τώρα κι αυτό
    έχει προτεραιότητα!Μόλις με το καλό περάσει κι αυτό το στάδιο,μπει κι η άνοιξη και θ'αρχίσουν οι βολτούλες
    με το καρότσι,να δεις τι καλά που θα φύγουν σιγά σιγά κι αυτά!Ξέρω,δεν έχεις συνηθίσει έτσι το σώμα σου
    και σε δυσκολεύει αρκετά και στην ψυχολογία σου αλλά και στην καθημερινή σου πρακτική...Είναι όμως ζήτημα
    χρόνου να βρεις τη φόρμα σου και πάλι!Το κατάφερες και θα το ξανακαταφέρεις!Μη χάνεις όσα υπέροχα οι μέρες
    αυτές σου προσφέρουν!Ούτε μια σκιά αρνητικής σκέψης να συννεφιάσει τη χαρά σου!Όλα είναι διαφορετικά πλέον!
    Ξέρεις καλά τι πρέπει να κάνεις και σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη πως θα τα καταφέρεις!Χωρίς άγχος και πίεση χρόνου!
    Ένα κιλό για κάθε μήνα θριάμβου+ένα αγγελούδι!Χαλάλι!Πάμε αντίστροφα τώρα!Μήνας και ενός κιλού απώλεια,ει δυνατόν!

    Συγχαρητήρια σε όλα τα κοριτσάκια για τις μέρες θριάμβου τους,μακριά από βουλιμικά επεισόδια!Συνεχίστε δυνατά,καμάρια μας!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    104
    Όλοι ετσι μου λένε οταν παραπονιέμαι για τα κιλά,αλλα εγω νιωθω σα τοφαλος!Ασε που δε μου έρχονται και τα ρουχα μου.Υπομονή...Τωρα ουτοσιάλλως λόγω θηλασμού δε μπορώ να κάνω διαιτα,απλά στεναχωριάμαι καμμια φορά οταν κοιτάζομαι στο καθρέφτη...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Λένα,άσε καλέ τις απογοητεύσεις,εσύ να κοιτάς να είσαι καλά,τα μωρά σου επίσης και τα κιλά θα χαθούν.Ε κι εγώ τώρα 20 παραπάνω έχω πάλι(και δίχως να ήμουν έγκυος,χαχα).Πρώτα η ηρεμία μας,η καλή μας η ζωή και μετά τ'άλλα τα βρίσκουμε,σιγά μην και δεν φτιάξουμε ό,τι θέμε.:))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    179
    Εχω και γω εναν χρονο και κατι να κανω εμετο...μπορει αυτο να μη σημαινει οτι ειμαι και χαρουμενη αφου τα κιλα μου ειναι παρα πολλα αλλα τουλαχιστον αισθανομαι ποιο υγειης

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    104
    Gilie τι κάνεις;Αν και δε μπαίνω πολύ συχνά λόγω χρόνου πρώτη φορά σε ξανασυναντώ!Γέννησες;Αν δε κάνω λάθος είμασταν μαζί έγκυες.Αχ αυτά τα κιλά πότε θα μας αφήσουν σε ησυχία;;;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    104
    Μετά διάβασα οτι είχες γράψει στο post μου.Εγώ γεννησα 7/12!Να χαίρεσαι και εσύ το γιο σου και να τον δεις οπως επιθυμείς!Γιατι είχες χαθεί τόσο καιρό;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Κοριτσια νιωθω πολυ καλυτερα φετος, νομιζω τρωω πιο συνειδητα, νιωθω πιο ηρεμη, ακομα κ οταν πλακωνομαι μετα δε δινω σημασια, καποιες φορες, κ δε το συνεχιζω,...
    Τελικα δυο μηνες ναι μεν δεν κανω διαιτα αλλα εχασα κ κιλα! αν με ειχα τιμωρησει ακομα 90 θαμουν...

  14. #14
    1 βδομαδα ακριβως =)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    Λοιπον ολο το 2010 νομιζω εχω πεσει μονο 3 φορες. Ακομα και οταν τρωω πολυ κρατιεμαι και λεω οκ ξεχναω αυτη την ημερα και αυριο παλι απο την αρχη.
    Συγχαρητιρια σε ολους. Ακομα και 1 μερα ειναι μια αρχη...

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •