ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324

    ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ....

    Κοριτσαρες οτι φαγαμε φαγαμε οτι ηπιαμε ηπιαμε..και του χρονου...εγω ειχα κοψει το καπνισμα 5 μερες ανεπιτυχως ...και ημουν δυστυχισμενη ...λιγο και οι γιορτες εφαγα τα ΠΑΝΤΑ

    ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ ....ΑΤΕΕΕ ΔΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Καλή χρονιά να έχεις πεταλουδίτσα!

    Του χρόνου που θα ξαναφάμε πάλι, θα είμαστε κορμάρες και δε θα μας πειράζουν λίγες ατασθαλίες! :P

    Ξεκινάμε δυναμικά όλες μαζί, γιατί κάπως έτσι είμαστε όλες, κάναμε τα παραστρατήματα μας,

    Σύντομα θα φορέσουμε μικρότερα νούμερα κούκλα μου!!!

  3. #3
    Μπραβο κοριτσια!
    Ετσι σας θελω! Αισιοδοξια γιατι αλλιως...
    Εμενα με πηρε η κατω βολτα κανα 2 μερες μετα τις γιορτες γιατι εκανα το λαθος και ζυγιστηκα. Και ενω ξερω οτι με υγιεινη διιατροφη σε 1-2 εβδομαδες ο οργανισμος επιστρεφει εγω ανεβηκα στην ζυγαρια.
    Πως ειναι δυνατον ενας αριθμος να σου αλλαζειετσι την ψυχολογια?
    το tickeraki μου δεν το αλλαζω παντως ...
    Αυτο που με νευριαζει ειναι οτι φετος εφαγα και ηπια σωστοτερα απο ποτε και κανονικα θα επρεπε να εχω μεινει στα ιδια πανω κατω.
    Δεν καταλαβαινω αλλα ξερω οτι Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΖΥΓΑΡΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!
    Στοχος μου για φετος ειναι να μαθω να τρωω σωστα και να χασω μεχρι το τελος Ιουνιου (6 μηνες) 12 κιλα και κυριως να μην τα ξαναπαρω! Πως σας φαινεται? Νομιζω οτι ειναι εφικτο και δεν θα αποσυντονισει και τον μεταβολισμο
    Τα κεφαλια μεσα λοιπον....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Και γω κοριτσάκια μια από τα ίδια. Δύο κιλάκια τα πήρα μέσα στο νερό, το τικεράκι δεν το αλλάζω για να μην μου χαλάσει η ψυχολογία μου...
    Λέω να ξεκινήσω σε λίγες μέρες και γω και να βάλω μέσα το κεφάλι μου (προς το παρόν το έχω ακόμα έξω, όχι πολύ, αλλά δεν το λες και μέσα.....).

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    athens
    Posts
    61
    καλη χρονια σε ολους.
    δεν σκεφτομαστε πια τι φαγαμε αλλα πως θα τρωμε απο εδω και περα.ελπιζω ολοι να περασατε ωραια και να διασκεδασατε.
    Ευτιχισμενο και αδυνατισμενο 2010

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6
    Originally posted by funny.smile
    Ευτιχισμενο και αδυνατισμενο 2010
    Αυτο και αν ειναι στοχος για τη νεα χρονια...Μην απογοητευεστε με τα κιλα των διακοπων,,ειναι απολυτως φυσιολογικο τα κιλακια να ανεβουν κατα τη διαρκεια των χριστουγεννων..Ολοι το ριχνουμε στο φαι κ στο σορολοπ.
    Το θεμα ειναι οτι απο δω και περα θα στρωθουμε στη δουλεια και ο δεικτης θα παρει καθαρα καθοδικη πορια..!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    ποια κεφαλια μεσα ακομα εχουμε Γιαννηδες χαχαχαχαχα ειμαι πολυ φχαριστημενη απτις γιορτες τα ετσουξα αλλα εχασα βαρος. τωρα ομως πρεπει πιο γρηγορα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •