ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΙ?:(
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    RETHYMNO
    Posts
    129

    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΙ?:(

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ¨)
    ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ...ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ...
    ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ !!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!
    ΑΛΛΑ....
    ΔΕΝ ΞΕΡς ΤΙ ΕΧς ΠΑΘΕΙ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΔΝ ΒΡΙΣΚς ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ Μ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΟΦΑΛΟ..
    ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΙΜΟΥΝ 68 ΚΙΛΑ...ΤςΡΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΙΜΑΙ 78....ΤΡΩΩ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΛΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΜΟΥ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΦΑΓΗΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΙΟΤΕ ΣΤΙΝ ΛΕΚΑΝΗ...
    ΔΝ ΜΠΟΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ...ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
    ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ Π ΠΗΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΜΑΙ?
    ΑΠΟ ΤΙ ?ΕΣΚΑΣΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠςΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ?ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ςΡΕΣ ςΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΕΚΕΙ...
    help...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    καλημερα κατερινα μου
    μηπως εγινε κατι που επηρεασε την ψυχολογια σου?
    μην το βαζεις κατω, σκεψου τι προσπαθεια εκανες για να χασεις τα κιλα σου, παλεψε το. δεν χρειαζεται να κανεις στερητικη διαιτα ...
    καλο θα ηταν να πας σε ενα διαιτολογiο να του ζητησεις ενα διαιτολογο αρχικα για να σταθεροποιηθεις στα 78 που εισαι τωρα... να παρεις τα πανω σου ψυχολογικα και σιγα σιγα να σου ελλατωνει τη ποσοτητα φαγητου ωστε για να αρχισεις να χανεις παλι!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    συμφωνω με τη ζωητσα αλλα θα προσθετα να επισκεφτεις κ ενα ψυχολογο...εσυ ξερεις τι αναγκες εχεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    RETHYMNO
    Posts
    129
    πηγα σε ψυχιατρο και μ εδωσε κατι χαπια για τη βουλιμια τα οποια επαιρνα και πιο παλια αλλα θα πρεει να περιμενω λιγο καιρο...αλλα δεν μπορω να καταλαβω και δεν μπορω να το χωνεψω πως κυλησα παλι ετσι ...παλι στα χαπια παλι στην προσπαθεια...
    σασ ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Κατερίνα μου καλή, μερικές φορές αν όχι τις περισσότερες, ο μεγαλύτερος σαμποτέρ μας
    είμαστε εμείς οι ίδιοι. Εμείς με τις πράξεις μας, κάνουμε το μεγαλύτερο κακό στον εαυτό μας.
    Αυτό συμβαίνει και τώρα σε σένα.
    Δε σημαίνει όμως οτι θα το αφήσουμε αυτό να μας κατατρέχει τωρα που έχουμε κάνει όλες τις προσπάθειες
    και έχουμε δεί χειροπιαστά αποτελέσματα.
    Προσπάθησε να χαλαρώσεις, να ημεμήσεις, και να φροντίσεις το σώμα σου και την ψυχή σου και σκέψου,
    ψάξε μέσα σου, τι είναι αυτό που θέλεις να αποφύγεις τι είναι αυτό που σε τάραξε και αναποδογυρίστηκαν
    όλα?
    Δες κάποιον ειδικό, ίσως κάποιο καινούργιο άτομο που θα σου προσφέρει ουσιαστική βοήθεια, όχι μόνο
    "κάποια χάπια" , έτσι απρόσωπα και ουδέτερα.
    Είμαι σίγουρη οτι μπορείς να τα καταφέρεις, να αγαπήσεις τον καινούργιο σου εαυτό.
    πολλά φιλιά

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Κατερινα μου καλως ηρθες και παλι!!!Καλη χρονια!!!
    Χαθηκαμε ,και η αληθεις ειναι οτι καποιες φορες επιχειρησα να σε βρω στο τηλεφωνο αλλα δεν τα καταφερα.
    Χαιρομαι για την πλαστικη που εκανες !!!Που θα παει θα την κανω και εγω καποια στιγμη,πρωτα ο θεος καλα να ειμαστε!!
    Κατερινα μου για να κυλησεις παλι μετα απο τετοιο αγωνα ,μηπως εγινε κατι στο σπιτι η στην δουλεια,και σε επειρεασε αρνητικα ,και ξεσπας ετσι?
    Σκεψου το λιγο βρε φιλη μου και μην τα παρατας!!!
    Εισαι δυνατη!!!Και το ξερεις!!!
    Παρε μια βαθια ανασα και ξεκινα ξανα,σκεπτομενη θετικα !!!
    Να το λες καθε μερα στον ευατο .ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!
    Ειχα μεινει στον γαμο.Παιδακι αποκτησαμε?

    Ολα καλα ειναι!!!Εδω ειμαστε ολοι για οτι χρειαστεις!!!

    ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ!!!ΘΥΜΑΣΑΙ??

    ΦΙΛΙΑ!!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    11
    Κατερινάκι, πώς είσαι?

    Είμαι ένα βήμα πριν την κοιλιοπλαστική, θα μπορούσες να με βοηθήσεις σε κάποιες απορίες μου?

    Σου έχω στείλει και u2u...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    214
    Κατερινάκι έχεις κάνει τόση προσπάθεια, μην εγκαταλείπεις. θα συμφωνήσω με τις συμβουλές που σου δώσανε τα κορίτσια που σε ξέρουν και καλύτερα. Πρέπει να βρεις τι είναι αυτό που σε ρίχνει και να το παλέψεις.
    Μην επιτρέπεις τίποτα και σε κανέναν να σε ρίχνει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    454
    Mήπως είχες κάποιες προσδοκίες μέσα στο μυαλό σου δεμένες με αυτή σου την πλαστική,που σε πίεζαν και σε φόρτιζαν και ως εκτόνωση χρησιμοποίησες τη γνωστή σου μέθοδο;
    Προσπάθησε να μην πρεσσάρεσαι,να είσαι χαλαρή,γιατί ίσως κάποιες σκέψεις σε οδηγούν σε άγχος.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •