Γυμναστική για κάψιμο λίπους - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 235
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Χαχαχαχα, Ava με έκανες και γέλασα.

    Ο φίλος σου είναι πολύ καλός άνθρωπος, σπανίως οι αθλητικοί τύποι ανέχονται κάτι λιγότερο από την Κατερίνα Θάνου. Στο λέω εγώ που έχω ακούσει πολύ βρiσίδι από άντρες συναδέλφους

    Ναι και sex and the city,lost!!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Μόλις μίλησα στο τηλέφωνο με τον φίλο που ανέφερα παραπάνω. Έχει χρησιμοποιήσει το μηχάνημα με τη ζώνη μόνο για να χαλαρώσει τους μύες του μετά από έντονη προπόνηση. Γέλασε και μου είπε πως μερικά γυμναστήρια όντως το έχουν, αλλά είναι μεγάλη βλακεία.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αν σου πω πως πριν από δύο χρόνια είμαστε ζευγάρι? Χωρίσαμε βέβαια, αλλά παρέμεινε ο γλύκας φίλος μου. Φαντάσου το κόμπλεξ μου πριν, να έχω τον αθλητή κι εγώ να είμαι έτσι. Πολύ θράσος είχα, ε? χαχαχαχα!!!
    Υ.Γ. Δεν είναι ο πρώτος αθλητής που έκανα σχέση!! Μάλλον για να μην κολλάνε στην εμφάνιση, έχω άλλα προσόντα! χαχαχαχαχα!!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Danai20Γενικά να ξέρεις, το σώμα σου είναι ο καλύτερος σύμβουλος. Αυτό που λες πως απέδωσε γιατί το έκανες πρώτη φορά ισχύει και αφού το κατάλαβες, πάει να πει ότι ξέρεις να ακούς το σώμα σου.
    συμφωνω απολυτα, μονο που δεν εχω μαθει να το ακουω ακομα, απλα φωναζει τοσο δυνατα που...θελοντας κ μη το ακουω χαχαχαχα που θα παει θα μαθω κ να το ακουω εγκαιρως

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Ava
    Ναι κάτι κατάλαβα αλλά είμαι λεπτός τύπος (εσωτερικά) και δεν το ανέφερα

    Βασικά είμαι σίγουρη ότι είσαι ωραίος άνθρωπος και αυτό φαίνεται από το χιούμορ και την καλοσύνη. Επίσης κάτι μου λέει ότι είστε και ωραία κυρία μου και μπορείτε να ρίξετε άνετα αθλητές και ότι θέλεις!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Badgirl

    χαχαχα και με σένα ξεκαρδίζομαι. Βρε κορίτσια γενικά από τότε που έχω έρθει στο φόρουμ περνάω πολύ ωραία
    Έχετε οι περισσότερες χιούμορ και με βοηθήσατε να δω το όλο θέμα πιο ελαφρά άρα και αποτελεσματικά.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Αβα παντα με γυμνασμενους τα ειχα κ πολυ φιτ τυπους κ εγω ημουν σαν λουκουμακι χαχαχαχαχ τι να πεις τελικα οι ομορφες καλλιγραμμες διμετρες ισως ειναι οντως δυστηχισμενες δυστηχως ο αντρας μου αν κ πρωην αθλητης πλεον τρωει μονο βλακειες παροτι εξακολουθει να ειναι ρεγγα (κ τον μισω χαχαχαχ)

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    παιδια η φτωχεια θελει καλοπεραση κ τα κιλα γελιο, ωρα για φρουτακια με τα ανηψακια. Εεκει να δειτε γελιο! βλεπουν το ακτινιδιο κ δεν το αγγιζουν γιατι ειναι πρασινο!!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    297
    για οσες συνεχιζουν να θεωρουν οτι εγω ειμαι λαθος και οχι αυτες που εχουν ενα ωραιο ζεστο περιββαλον εργασιας με ενα στανταρ μισθο και συνεχιζουν να κλαιγονται να σας ενημερωσω οτι εχω φαει κι εγω τα ωραια μου χρονακια στα θρανια ουσα καθηγητρια γερμανικων τωρα αλλα εχοντας περασει και απο αλλες επιπονες δουλειες δεν καθομαι να κλαιγομαι οτι κουραζομαι να καθομαι την στιγμη που αλλοι φτυνουν πραγματικα αιμα για να εχουνε τα παιδακια τους να φανε. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ανοιξτε τα ματακια σας και σεβαστειτε αυτο που εχετε και μην ειστε αχαριστες γιατι ολα μια ροδα ειναι και γυριζουν... δεν μιλησα σε κανεναν ασχημα ουτε ειπα καμια κακια απλα ειστε προκατειλημμενες και το βλεπετε ως επιθεση και κακια... και δεν παριστανω εγω το μαγκακι εδω μεσα ουτε την εξυπνη...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Να σαι καλά βρε Δανάη μου που με ανεβάζεις! Για μένα στα εβδομήντα σου κιλά είσαι κορμί! Θα γίνω κι εγώ, το υπόσχομαι! Όταν τα πρωτοφτιάξαμε, υπήρξαν καλοθελητές που του έλεγαν τι τη θέλει τη χοντρή, όμως δεν μάσησε, ούτε κι εγώ στην τελική, άσχετα αν πληγωνόμουν.
    Τώρα ευχήσου μου να ρίξω έναν άντρα της προκοπής, μπας και με ανεβάσει κι αυτός με την παρουσία του στη ζωή μου.
    Υ. Γ. Έχω την υποψία ότι η καλύτερη αερόβια άσκηση είναι το σεξ, γιατί δεν αναφέρει καμιά σας τίποτε κυρίες μου?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Παιδιά μια φίλη καλλονή που είχα. Τεννίστρια, 55 κιλά, σαρκώδη χείλη κλπ ήταν απίστευτα δυστυχισμένη με τους άντρες. ʼσε που για κάποιο λόγο όλοι λέγανε ότι είναι ωραία και κανένας δεν τα έφτιαχνε μαζί της. 'Αβυσσος η ψυχή των αντρών....

    Μα καλά πως μετατρέψαμε ένα σοβαρό τόπικ για την άσκηση, σε κους κους με γκομενάκους; χαχχαχαχα

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Ava

    Υ. Γ. Έχω την υποψία ότι η καλύτερη αερόβια άσκηση είναι το σεξ, γιατί δεν αναφέρει καμιά σας τίποτε κυρίες μου?
    που ειναι το εικονιδιο που σφυριζει? χαχαχαχχα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by Danai20
    Παιδιά μια φίλη καλλονή που είχα. Τεννίστρια, 55 κιλά, σαρκώδη χείλη κλπ ήταν απίστευτα δυστυχισμένη με τους άντρες. ʼσε που για κάποιο λόγο όλοι λέγανε ότι είναι ωραία και κανένας δεν τα έφτιαχνε μαζί της. 'Αβυσσος η ψυχή των αντρών....

    Μα καλά πως μετατρέψαμε ένα σοβαρό τόπικ για την άσκηση, σε κους κους με γκομενάκους; χαχχαχαχα
    τα γυμναστηρια ειναι τιγκα απο...γκομενακους οποτε κολλαει χαχαχαχ για να ξερουν τι να περιμενουν οσες κανουν εγγραφη!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Badgirl μου, μην τον μισείς τον άνθρωπο, σύντομα βλέπω πως θα γίνεις η αθερίνα των ονείρων του! Θα κάνετε ένα ψαροζευγάρι!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    297
    αποχωρω απο το τοπικ δεδομενου οτι ειναι για αλλο θεμα και οσο και να πιστευετε οτι ειμαι γαιδουρι επειδη σας την ειπα σεβομαι οτι εδω μιλατε για κατι πολυ σημαντικο. οσον αφορα εμενα και αυτα που ειπα αυριο μεθαυριο που θα παρακαλατε τα παιδια σας να μπουνε στο δημοσιο για να περνανε καλα θα με θυμηθειτε και ελπιζω εστω απο μεσα σας να καταλαβετε πως εχω δικιο. για το μονο που θα πω συγνωμη ειναι ο τροπος μου για τπτ αλλο. Καλα να περνατε κοριτσια!

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •