Γυμναστική για κάψιμο λίπους - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 235 of 235
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Λέω να πας. Ειναι πολύ καλο για τη μεση, τον κορμο και τη σταση του σώματος. Δημιουργει ευλυγισια και βελτιωνει γενικα την εικονα μας. Εννοειται ότι δεν θα σταματησεις οτι εκανες μεχρι τωρα. Γιατι το πιλατες δεν ειναι ουτε αεροβικη ουτε αντικαθιστα τα βαρη.
    Μπραβο που το εχεις παρει ετσι ζεστα

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    ενταξει σιγα το ζεστα...τωρα δεν προλαβαινω καν ρε γαμωτο...κ σημερα που προλαβαινα δεν ειχα διαθεση...
    γενικα ειναι η πιο περιεργη φαση της ζωης μου! τη μια ειμαι τοσο ερωτευμενη κ την αλλη με τοσες δυσκολιες κ αλλαγες ειμαι μες την μαυρη μαυριλα...
    Και στα δικα σου κ ευχομαι και οχι συντομα! εχεις καιρο!

    Λεω αφου εγκρινεις κ συ να παω 1-2 φορες να δω τι παιζει, κ τον Οκτωρβη αρχιζω! (το καλοκαιρι δεν εχω χρονο ουτε να φτυσω)
    Για 20' δονηση, 2 φορες την εβδομαδα το καλοκαιρι τι λες για συντηρηση? και αυτες αν προλαβω...
    Και αλλη μια ερωτηση μια που σε βρηκα, το να κανω λιγα λεπτα ελλειπτικο κανει τιποτε ή πρεπει πανω απο 20'? μου πηρρε ο καλος μου κ θαχω στο νεο σπιτι...
    Βαρη κ αεροβικη καλο Σεπτεμβρη θα πεσω σε μελαγχολια ρε γαμωτο χωρις γυμναστηριο

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Μην εισαι στη μαυριλα. Δες τα ολα θετικα.Αλλοι θα εδιναν τα παντα για ενα μεγαλο ερωτα με καλο τελος <3

    Να πας πιλάτες, θα σου αρέσει.
    Αχ για τη δόνηση δεν θα σου πω μάτια μου. Εννοώ ότι αν ο γυμναστής σου λεει οτι ειναι οκ καντο. Προσωπικά είμαι εναντίον, για πολλούς και διάφορους λόγους. Όμως αν βλέπεις αποτέλεσμα και σου αρέσει, συνεννοήσου με τον γυμναστη και συνέχισε.

    Όσο ελλειπτικο και να κάνεις ειναι καλύτερο απο το τίποτα. Γιατι να μην κανεις περισσότερο ομως αφού το εχεις στο σπίτι;
    Μπάνια μπορεις να κανεις;

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    "Αλλοι θα εδιναν τα παντα για ενα μεγαλο ερωτα με καλο τελος ",αυτο που ειπες ειναι τελειο και ειναι περα για περα αληθινο!!!πολυ τυχερος οποιος εχει βρει τον ερωτα της ζωης του!!!αν εχεις βρει τον ανθρωπο της ζωης σου απο κει και περα νομιζω ολα τα αλλα μπορεις να τα "φτιαξεις"!

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    121
    kαλησπερα κοριτσια????πως παει???εγω προς το παρον καλα...ξεκινησα γυμναστικη μονη στο σπιτι κ συχνα μικρα γευματα

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Ava έτσι είναι έχεις δίκιο. Εξάλλου μόνο αυτό εχει σημασία.

    sokolatitsa
    μπράβο. Εύχομαι καλά αποτελέσματα!

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    121
    μακαρι μακαρι μην βαρεθω παλι κ τα σταματησω

  8. #233
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Αυτό είναι στο χέρι σου. Κανείς άλλος δεν μπορεί να δημιουργήσει τη δύναμη μας

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Originally posted by Danai20
    Μην εισαι στη μαυριλα. Δες τα ολα θετικα.Αλλοι θα εδιναν τα παντα για ενα μεγαλο ερωτα με καλο τελος <3

    Να πας πιλάτες, θα σου αρέσει.
    Αχ για τη δόνηση δεν θα σου πω μάτια μου. Εννοώ ότι αν ο γυμναστής σου λεει οτι ειναι οκ καντο. Προσωπικά είμαι εναντίον, για πολλούς και διάφορους λόγους. Όμως αν βλέπεις αποτέλεσμα και σου αρέσει, συνεννοήσου με τον γυμναστη και συνέχισε.

    Όσο ελλειπτικο και να κάνεις ειναι καλύτερο απο το τίποτα. Γιατι να μην κανεις περισσότερο ομως αφού το εχεις στο σπίτι;
    Μπάνια μπορεις να κανεις;
    οι μεγαλοι ερωτες δεν κρατανε ουτε εχουν καλο τελος αστειευομαι, οχι οτι δεν το πιστευω ομως γενικα...
    Πιλατες αποφασισα να παω μες τη βδομαδα ετσι για να δω τι παιζει, εντατικα τον Οκτωβρη!
    Δονηση εκανα πολυ σπαστα μεχρι τωρα, 1-2 φορες το μηνα. Και αυτο λογω αμελειας. Σκεφτομαι να κανω 2 φορες την εβδομαδα το καλοκαιρι. Γιατι δεν την εγκρινεις? εχει νομιζω νατιστοιχο θεμα, αν θες πες μου εκει ή εδω...μενδιαφερει η αποψη σου! ειμαι σε διλημμα αν αξιζει ή οχι απο μονη της.
    Μπανια κανω συνηθως πριν το καλοκαιρι (παει και αυτο λογω γαμου). Παλιι οκτωβρη θα κανω Θεου θελοντος.
    Ελλειπτικο δε νομιζω να με σηκωνουν τα ποδια μου να κανω παραπανω με τοση κουραση...

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Δαναη, να σε ρωτησω. Ποια ειναι η διαφορα αν κανουμε ασκησεις ΣΑ ΝΑ κραταμε βαρακια, απο οτι οταν οντως τα κραταμε?

    Θελω να πω οι μυες γυμναζονται εξισου?

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •