Κατοικίδια ! Ποιό είναι το δικό σας? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 121
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Α ρε 'σκαθαρι' lily

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    ʼλλη αγαπούλα αυτή, ο dj μου, τον φιλοξενεί η γιαγιά μου τώρα που λείπω.....

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    25
    Lily, μας δουλεύεις? Είναι πλάκα όλο αυτό?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Δε σε καταλαβαίνω ασπιρίνη...ποιό είναι πλάκα?

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    25
    Μάλλον μας δουλεύεις... Πρώτον όλες οι φωτογραφίες είναι είτε επαγγελματικές, είτε κλεμμένες! Είναι απίστευτα προσβλητικό να υποτιμάς τόσο τη νοημοσύνη μας! Ειδικά ο... Ralf σου, είναι -όλως τυχαίως- μια πολύ γνωστή φωτογραφία που κυκλοφορεί εδώ και χρόνια στο διαδίκτυο, παγκοσμίως! Την είχα στο κινητό μου όταν πήγαινα γυμνάσιο!
    Επιπλέον.... μη μου πεις πως το τεστ γραμμένο στα γαλλικά, στο οποίο στρογγυλοκάθεται ο..Imagine σου, είναι δικό σου?? Μη γελοιοποιείσαι.. Ανάθεμα κι αν έχεις ιδέα τι ράτσες είναι τα σκυλάκια!!! Έλεος.. Φιλικό σχόλιο.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Μπα έτσι λές? και τι ξέρεις εσύ για μένα? για πρόσεχε πως μιλάς και σε ποιόν απευθύνεσαι
    γιατί το κόμπλεξ σου έχει χτυπήσει ταβάνι,
    και άσε τα φιλικά ηλίθια σχόλια σου και ασχολείσου με αυτά που σε αφορούν.

    Οι φίλοι μου και αυτοί που με ενδιαφέρουν γνωρίζουν, όσο για σένα απαξιώ

  7. #22
    Πως ανεβαζω φωτογραφια θελω να σας συστησω την Φοιβη!

  8. #23
    Το βρηκα!?
    Λοιπον αυτη ειναι η Φοιβη (το επισημο ονομα της) ή αλλιως BARBIE ή ΒΑΤΜΑΝ.
    Στην φωτογραφια ειναι πιο μικρουλα. Τη βρηκα κατω απο ενα αυτοκινητο (ηταν 2 μερες εκει και εκλαιγε)πριν 5 χρονια και τοτε νομιζα οτι βρηκα ενα μαυρο γατακι(τοσο βρωμικη ηταν). Την επομενη μερα καταλαβαμε οτι ειναι χιονενια.
    [img]file:///C:/Users/Toshiba/Desktop/%CE%A6%CE%BF%CE%AF%CE%B2%CE%B72%20.jpg[/img]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Angelica, κάνοντας post reply από κάτω σου λέει κάπου συνημμένο αρχείο, κάνεις αναζήτηση
    στο pc σου , το βρίσκεις, ανεβαίνει και αυτό ήταν, !

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    τώρα Angelica κανεις edit, γιατί δε φαίνεται τίποτα! χαχαχα

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    25
    "Μπα έτσι λές? και τι ξέρεις εσύ για μένα? για πρόσεχε πως μιλάς και σε ποιόν απευθύνεσαι
    γιατί το κόμπλεξ σου έχει χτυπήσει ταβάνι,
    και άσε τα φιλικά ηλίθια σχόλια σου και ασχολείσου με αυτά που σε αφορούν.

    Οι φίλοι μου και αυτοί που με ενδιαφέρουν γνωρίζουν, όσο για σένα απαξιώ"

    Που πήγαν οι καλοί σου τρόποι? Εγώ σου μίλησα τόσο ευγενικά.. Γιατί δε δέχεσαι την αλήθεια?
    Αν προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου πως τα κακόμοιρα αυτά ζωάκια είναι δικά σου.. μάλλον το κατάφερες. Εμάς, πάλι, δεν κατάφερες να μας πείσεις! Γιατί θυμώνεις τώρα, λοιπόν?
    Όσο για τα κόμπλεξ.. τι κόμπλεξ μπορεί να έχω ώστε να φτάνω στο σημείο να σε ξεμπροστιάζω, αγαπητή μου? Δεν έχω πρόβλημα με τους φιλόζωους..έχω με τους ψεύτες!
    Κάτι τελευταίο, για να μην ξανακάνεις το ίδιο λαθάκι: αυτή η αγάπη που υποτίθεται πως τρέφεις για τα ζωάκια, ονομάζεται φιλοζωία. Ζωοφιλία, που έγραψες παραπάνω, είναι η αρρώστια που έχουν κάποιοι να ελκύονται σεξουαλικά από ζώα. Ευχαριστώ για την κατανόηση. Φιλικά.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    25
    "το θεωρώ εντελώς περιττό να προβάλλεται η αγάπη προς τα ζώα σαν lifestyle"
    Λιλάκι μου.. μάλλον όσα λιγότερα λες, τόσο λιγότερο εκτείθεσαι.
    Ανεβάζεις φωτογραφίες που δε σου ανήκουν, ενώ παράλληλα κατακρίνεις τα άτομα που προωθούν τον εαυτό τους ως φιλόζωοι, μόνο και μόνο για τα μάτια του κόσμου, και του λεγομένου, όπως είπες, "lifestyle". Πολύ κακοστημένο. Αν ήθελες να μας δουλέψεις, τουλάχιστον ας το έκανες έξυπνα. Αυτόυ του είδους η αυτοπροβολή είναι φθηνή και συνάμα προσβλητική απέναντι μας.. Και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί θυμώνεις.
    "Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται". Σοφή λαϊκή ρίση!!!!
    Φιλικό σχόλιο.

  13. #28
    Δεν θελει...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by aspirini
    "Μπα έτσι λές? και τι ξέρεις εσύ για μένα? για πρόσεχε πως μιλάς και σε ποιόν απευθύνεσαι
    γιατί το κόμπλεξ σου έχει χτυπήσει ταβάνι,
    και άσε τα φιλικά ηλίθια σχόλια σου και ασχολείσου με αυτά που σε αφορούν.

    Οι φίλοι μου και αυτοί που με ενδιαφέρουν γνωρίζουν, όσο για σένα απαξιώ"

    Που πήγαν οι καλοί σου τρόποι? Εγώ σου μίλησα τόσο ευγενικά.. Γιατί δε δέχεσαι την αλήθεια?
    Αν προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου πως τα κακόμοιρα αυτά ζωάκια είναι δικά σου.. μάλλον το κατάφερες. Εμάς, πάλι, δεν κατάφερες να μας πείσεις! Γιατί θυμώνεις τώρα, λοιπόν?
    Όσο για τα κόμπλεξ.. τι κόμπλεξ μπορεί να έχω ώστε να φτάνω στο σημείο να σε ξεμπροστιάζω, αγαπητή μου? Δεν έχω πρόβλημα με τους φιλόζωους..έχω με τους ψεύτες!
    Κάτι τελευταίο, για να μην ξανακάνεις το ίδιο λαθάκι: αυτή η αγάπη που υποτίθεται πως τρέφεις για τα ζωάκια, ονομάζεται φιλοζωία. Ζωοφιλία, που έγραψες παραπάνω, είναι η αρρώστια που έχουν κάποιοι να ελκύονται σεξουαλικά από ζώα. Ευχαριστώ για την κατανόηση. Φιλικά.
    τι κάθεσαι λοιπόν?
    ξεκίνα κι έλα να πειστείς κι εσυ κι όποιος άλλος θέλει.
    Κερνάμε και καφεδάκι, α και που είσαι ξερόλα...

    το κατά κόρον δε γράφεται " κατά κόρων" και η ρήση δε γράφεται "ρίση"
    τσ τσ τσ δίνεις και πανελλήνιες!!!
    α και όσο για τη ζωοφιλία δες λίγο εδώ

    http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B6...BB%CE%AF%CE%B1

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Originally posted by aspirini
    "το θεωρώ εντελώς περιττό να προβάλλεται η αγάπη προς τα ζώα σαν lifestyle"
    Λιλάκι μου.. μάλλον όσα λιγότερα λες, τόσο λιγότερο εκτείθεσαι.
    Ανεβάζεις φωτογραφίες που δε σου ανήκουν, ενώ παράλληλα κατακρίνεις τα άτομα που προωθούν τον εαυτό τους ως φιλόζωοι, μόνο και μόνο για τα μάτια του κόσμου, και του λεγομένου, όπως είπες, "lifestyle". Πολύ κακοστημένο. Αν ήθελες να μας δουλέψεις, τουλάχιστον ας το έκανες έξυπνα. Αυτόυ του είδους η αυτοπροβολή είναι φθηνή και συνάμα προσβλητική απέναντι μας.. Και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί θυμώνεις.
    "Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται". Σοφή λαϊκή ρίση!!!!
    Φιλικό σχόλιο.
    στο είπα και πρίν δε γράφετα ρίση!!!
    ήμαρτον ! "ρήση" χρυσή μου

    και τώρα σε παρακαλώ μπορείς να μη με ενοχλείς?

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •