ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ....??? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 106
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Φίλε Κώστα, μήπως έχει απογοητευτεί τόσο πολύ ο κόσμος, που θεωρεί δεδομένη την ασχήμια του χαρακτήρα, ώστε λέει τουλάχιστον ας απολαύσουμε την κορμάρα? Καθόλου συμφέρον αυτό για τους μη έχοντες κορμάρα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Εγω θα σου πω το αλλο. Μηπως δεν τον βολευει τον κοσμο που θεωρει δεδομενη την ασχημια του χαρακτηρα, να κυνηγησει κατι περισσοτερο απο ενα κορμι? Εχει να δωσει αυτος ο κοσμος κατι περισσοτερο?




    Ο ανθρωπος, σπουδαια μηχανη μιμησης... Οτι του βαλουν στο πιατο, το "τρωει", χωρις πολλες ερωτησεις.... Οπου πιατο, βαλε την τηλεοραση, τα περιοδικα, τα προτυπα κλπ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αααα, μεγάλη κουβέντα είπες τώρα!
    Οι περισσότεροι δε νομίζω πως έχουν κάτι για να συντηρηθούν οι ίδιοι, πόσο μάλλον πλεόνασμα για να δώσουν και στους άλλους. Αν κρίνω και από την ποιότητα της τηλεόρασης, γρήγορα, μην καθυστερείς λεπτό, τρέξε να γίνεις Αλέξανδρος Πετρίδης κι εγώ τρέχω να γίνω Σάσα Μπάστα! Ακόμη εδώ είσαι? Γρήγορα για λεύκανση!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Τι βαζει στα δοντια του αυτος ο ανθρωπος?!?!?! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Η περίφημη οδοντόκρεμα που χρησιμοποιεί, σύμφωνα με τη διαφήμιση, περιέχει: Ασβέστη, χλωρίνη, κεζάπι, άσπρη πέτρα ξέξασπρη, έχει δε τις εξής ιδιότητες: Λευκαίνει κουρτίνες, ασπρίζει τοίχους, σκοτώνει κατσαρίδες και πολλά, πολλά άλλα!
    Υ.Γ. Αν δεν έχεις την πέτρα, μπορώ να σου την προμηθεύσω εγώ. Χαχαχαχαχα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Το κεζαπι τι στο καλο ειναι?
    Οσο για την πετρα, δεν εχω. Ποσο την χρεωνεις? Αντικαταβολη μπορουμε ή μονο κουριερ?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Το κεζάπι είναι οξύ που ρίχνουμε στις τουαλέτες, δεν είμαι σίγουρη, αλλά νομίζω πως είναι το υδροχλωρικό οξύ. ʼκρως τοξικό και διαβρωτικό. Στο σούπερ μάρκετ μας το βάζουν σε ξεχωριστή σακούλα, μπας και χυθεί καμιά σταγόνα και γίνει χαμός. Έτσι το λένε στο βορά.
    Όσο για τη χρέωση, ε, επειδή γελάμε εδώ, λέω να μη στο χρεώσω. Και ο κούριερ δικός μου.
    Αλήθεια τώρα, αυτός ο άνθρωπος νομίζει πως είναι ωραίος? Είναι δηλαδή στα αλήθεια πρότυπο? Γιατί εμένα αναγούλα μου φέρνει, κάτι σαν να ήπια μόλις κεζάπι.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ντέστινυ, γρήγορα κι εσύ να γίνεις Τζούλυ Αλεξανδράτου! Έχετε τα ίδια μάτια.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Destinity22
    ειμαι ενας ανθρωπος που τα βλεπει ολα ασπρα κ μαυρα
    Ροζ δεν ειπαμε πριν?



    Aβα το παληκαρι δηλωνει πως κανει σεξ με τις κουρτινες ανοιχτες για να απολαμβανουν οι γειτονες το θεαμα. Μαλλον ομως πρεπει να χαμογελαει και να τους τυφλωνει και να μην βλεπουν τιποτα.
    Κατι μαθαμε και σημερα. Αχρειαστο να ειναι το κεζαπι.


    υγ. Ειναι Τζουλια και οχι Τζουλυ. Απλα το λεω, μην παει και γινει καμια αλλη ρε παιδι μου

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Επίσης δηλώνει πως είναι ο Αλέξης για όλες τις ορέξεις, τον ποθούν δηλαδή ανεξαιρέτως άνδρες και γυναίκες. Μήπως να ρίξω αυτόν στην τουαλέτα να μη με αηδιάζει άλλο? Καλά, αυτό με τις κουρτίνες δεν το ήξερα, με έστειλες τώρα...
    Α, ναι συγνώμη, Τζούλια, μη γίνουμε πολλές τέτοιες, έλεος, τι μας φταίει το καημένο το φόρουμ?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Ava
    Επίσης δηλώνει πως είναι ο Αλέξης για όλες τις ορέξεις, τον ποθούν δηλαδή ανεξαιρέτως άνδρες και γυναίκες. Μήπως να ρίξω αυτόν στην τουαλέτα να μη με αηδιάζει άλλο?

    Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ� �χαχαχαχαχαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχα
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχα

    Τι να σημαινει αραγε "για ολες τι ορεξεις"?!?!?!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Και θα τραβήξω και το καζανάκι καλά καλά, μπας και αναδυθεί από πουθενά. χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
    Οι φελλοί και κάτι άλλο, ως γνωστόν επιπλέουν, μην την πατήσουμε κιόλας!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Για όλες τις ορέξεις, χμ, χμ, μάλλον σημαίνει πως μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις μαζί του. ʼρα οι δικές μου ορέξεις καλύπτονται σίγουρα!!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Ava
    Και θα τραβήξω και το καζανάκι καλά καλά, μπας και αναδυθεί από πουθενά. χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
    Οι φελλοί και κάτι άλλο, ως γνωστόν επιπλέουν, μην την πατήσουμε κιόλας!

    E ναι μην εχετε καμια εππικη συναντηση οπως αυτη στο βιντεο.

    http://www.youtube.com/watch?v=uZQ_j...eature=related


    Originally posted by Ava
    Για όλες τις ορέξεις, χμ, χμ, μάλλον σημαίνει πως μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις μαζί του. ʼρα οι δικές μου ορέξεις καλύπτονται σίγουρα!!

    Εμενα παλι το μυαλο μου παει και λιγο παραπερα.... Λιιιιιιιιιιιιιγο!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Μακάρι να μπορούσε να μεταφερθεί το γέλιο επαρκώς και εγγράφως! Πέθανα στο γέλιο! Φαντάζεσαι μία τέτοια συνάντηση? Μάλλον όμως θα τυφλωνόμουν από το χαμόγελο και δεν θα είχα περιθώρια για πολλές πολλές αντιδράσεις... Εκτός αν το ήξερε ο πονηρούλης και αποφάσιζε να μην χαμογελάσει τη δεδομένη στιγμή, ώστε να μου τη φέρει για τα καλά!
    Καλά, κάθε φορά που θα τον βλέπω θα σκέφτομαι αυτή τη συζήτηση και θα γελάω!
    Τώρα πρέπει να φύγω, όμως, μην τυχόν και τον ξαναδείξουν στην τηλεόραση και τον χάσω. Δεν θα το αντέξω αυτό!
    Φιλιά πολλά και στο επανιδείν! Με τέτοια αλησμόνητα βίντεο! Ως τότε ... είμαι η Ανα καιιιιιιι μόλις τελείωσα...

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •