ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ....??? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 106
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Χαχαχαχα, μπορει ομως να χαμογελουσε για να σε τυφλωνε και να σου ξεφευγε. Δεν θα χρειαζοταν καν να αναψει φως στα σκοταδια.
    Tωρα απομενει να βρουμε και την Αφρουλα για να την κοτσαρουμε διπλα σου να τελειωνετε παρεα.
    Καλο μεσημερι, θα τα ξαναπουμε

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Eππππππππππ!

    Nαι το εσωσες, ανετα :P

    Για την Τζουλια να πω, οτι μια ειναι η ατακα που σπαει κοκκαλα! Στοχος ειναι τα λεφτα, ετσι της ειπε η μαμα, ετσι της ειπε και ο μπαμπας. Ακολουθει και το hit της δεκαετιας σε ενα σεμνο βιντεοκλιπ.

    http://www.youtube.com/watch?v=kuSLc...eature=related


    Ποιοι οδοντιατροι? Εδω θα το φτιαξουμε εμεις. Μολις ερθει και η ασπρη πετρα ξεξασπρη που παρειγγηλα απο την Αva, παμε για μεγαλα πραγματα!

    Υγ. O Aλεξης, για ολες τις ορεξεις... Αποκωδικοποιησε το και θα βρεις την απαντηση.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Ω ναι, υπαρχουν και πολλες μαλιστα.
    Θελουν την φιγουρα τους τα κοριτσακια, να τις κατηγορησουμε γι'αυτο? :P

    Κοιτα Destinity, all and all. Nα μην ειμαστε αχαριστοι για το θειο δωρο που μας δινετε. Αλλα σε καμια περιπτωση, ποτε και κανεις, δεν θα ξεπερασει τον αρχηγο της λευκανσης, τον πρωτοπορο του ειδους.

    υγ. Και σου ελεγα να παρεις τετραπυρηνο επεξεργαστη, δεν με ακουγες. Ακομα στο περιμενε μας εχεις.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Στο 1:25 το λευκο που στραβωνει.... Γιατι, ετσι! Χαχαχαχα.
    http://www.youtube.com/watch?v=hMdKv...eature=related


    All and all (0:35)--> http://www.youtube.com/watch?v=biHrLfqucik

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Χαχαχαχα, ειδικα εκεινη η χρηση για το καλοκαιρι που τραβαει τα εντομα, ειναι πολυ χρησιμη.

    Και εγω εβλεπα 50 50, κριμα που τελειωσε. Κλαψ!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Να ρωτήσω τώρα κάτι άλλο:
    Τι γίνεται όταν δεν αντέχεις άλλο ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ??
    Μα καλά, αυτό ιδίως με τη λεύκανση του ποινικού μητρώου, τι να πω βρε παιδιά... Μπράβο σε όποιον το σκέφτηκε! Και μπράβο και σε μας που το θυμηθήκαμε!

  7. #37
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    είμαι Η journey και όχι Ο journey :p
    Posts
    33
    kwsta είμαι Η journey αλλά μάλλον αυτό που με κάνει να φαίνομαι "Ο" είναι ο τρόπος μου και όχι το ψευδώνυμό μου

    destiny κλπ αντιλαμβάνομαι την ανάγκη σου αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή.
    εγώ θα ήθελα να σταθείς στα πόδια σου - με όλα σου τα κιλά [ πολλά, λίγα λιγότερα δεν έχει σημασία] και μετά θα δεις..
    it will raining men ..
    και ναι, αν είσαι τυχερή και ναι, αν υπάρχει κάποιος που να είναι τυχερός κάτι θα γίνει..
    εγγυημένο



    Εγω θα σου πω το αλλο. Μηπως δεν τον βολευει τον κοσμο που θεωρει δεδομενη την ασχημια του χαρακτηρα, να κυνηγησει κατι περισσοτερο απο ενα κορμι? Εχει να δωσει αυτος ο κοσμος κατι περισσοτερο?
    Τώρα εσύ νομίζεις ότι κάποια ψυχή έχει εκτιμήσει το χαρακτήρα μου? ΜΗΜΕΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ.. σας φαίνομαι για χαρακτήρας μπουμπούκι? όχι, ούτε η ομορφιά μου τον τράβηξε : p
    άβυσσος η καρδιά του ανθρώπου.
    δεν είχε να κάνει με τα κιλά μου και το κορμί μου αλλά δεν είχε να κάνει και με το πόοοοοοοοσο καλό παιδί είμαι γιατί δεν είμαι, μια στρίγγλω είμαι, εντάξει?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Τελευταίως,βρίσκομαι σε ανάλογη κατάσταση.Αδιαθεσίας,κενότ ητας.

    Η λύση δεν είναι ούτε η εμφάνιση,ούτε το βάρος.Η λύση είναι κάπου μέσα σου.Κανείς δεν πρόκειται να σου δείξει που είναι ( γιατί πίστεψε με,δε μπορούν να βρεθούν στη θέση σου ).Ο άλλος είναι η αφορμή για την επίλυση των καταστάσεων ( ή ακόμα και για το μπλέξιμο τους ), η αιτία είσαι ΕΣΥ.

    Αν η αιτία μέσα σου,δεν είναι τόσο ισχυρή για ν αλλάξεις κάτι που πραγματικά θες, τότε απλά και μόνο θα υπάρχεις,χωρίς να ζεις.Μην αλλάξεις τίποτα για κανέναν,γιατί πολύ απλά ΔΕ Θ'ΑΛΛΑΞΕΙΣ.Θα καταπιεστείς,θα «εκφυλιστείς» πρόσκαιρα,αλλά κάποια στιγμή όλη αυτή η συσσωρευμένη δράση μέσα σου θα κάνει ΜΠΑΜ!Θα σκάσει και βγει έξω σα χείμαρρος ο αληθινός,καταπιεσμένος εαυτός σου.Το αίσθημα της αυτοσυντήρησης είναι ισχυρό στον άνθρωπο.

    Δε θέλω ν'ακούγομαι διδακτικός γιατί δεν είμαι και σε θέση να δίνω συμβουλές.Μου αρέσει να τα γράφω για να τα μαθαίνω κι εγώ.Πέστε το μορφή αποφόρτισης και αυτό.

    Εύχομαι καλή δύναμη σε όλους μας.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Ava
    Να ρωτήσω τώρα κάτι άλλο:
    Τι γίνεται όταν δεν αντέχεις άλλο ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ??
    Μα καλά, αυτό ιδίως με τη λεύκανση του ποινικού μητρώου, τι να πω βρε παιδιά... Μπράβο σε όποιον το σκέφτηκε! Και μπράβο και σε μας που το θυμηθήκαμε!

    Kατσε σε λιγο θα πιασουμε κανενα αλλο θεμα να γελασουμε :P Xρειαζομαστε λιγο χιουμορ παντα.
    Βy the way κυρια μου, εχεις u2u.


    Originally posted by Journey
    kwsta είμαι Η journey αλλά μάλλον αυτό που με κάνει να φαίνομαι "Ο" είναι ο τρόπος μου και όχι το ψευδώνυμό μου
    A, δεν ξερω τιποτα. Εσυ δηλωνεις περιοχη "είμαι Η journey και όχι Ο journey ". Που ειναι αυτο το μερος οεο?


    Originally posted by Journey
    Τώρα εσύ νομίζεις ότι κάποια ψυχή έχει εκτιμήσει το χαρακτήρα μου? ΜΗΜΕΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ.. σας φαίνομαι για χαρακτήρας μπουμπούκι? όχι, ούτε η ομορφιά μου τον τράβηξε : p
    άβυσσος η καρδιά του ανθρώπου.
    δεν είχε να κάνει με τα κιλά μου και το κορμί μου αλλά δεν είχε να κάνει και με το πόοοοοοοοσο καλό παιδί είμαι γιατί δεν είμαι, μια στρίγγλω είμαι, εντάξει?
    Πινοκιο, μεγαλωσε η μυτη σου


    υγ. Συμφωνω με τον Κλεανθη. +1 λοιπον


    υγ2. Λεφτα τα αισθηματα την σημερον ημερα! Για δειτε το παρακατω!



    Αυτoς ο τυπος κερδισε $181 εκατομμυρια στο λοττο μιας πολιτειας στις ΗΠΑ πριν απο 1 μηνα, και μετα συναντα τον ερωτα της ζωης του........μολις 4 ημερες αργοτερα.....
    (πηγη τρωκτικο)

  10. #40
    Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    είμαι Η journey και όχι Ο journey :p
    Posts
    33
    ό,τι νάναι

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Originally posted by Journey
    ό,τι νάναι
    συμφωνω

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    530
    Σόρρυ αλλά ο "έρωτας της ζωής του" είναι προφανές ότι τον αγαπάει για τον πλούσιο ψυχικό του κόσμο και όχι βέβαια για τον πλούσιο χρηματικό του κόσμο.ʼντε γιατί άκουσα κάποιον να λέει το ανάποδο!!!!Ντροπή...!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Την βλεπω να τον παντρευεται λειαν συντομως.... Ειναι αυτο που λεμε...ο χρονος ειναι χρημα!!! χαχαχαχαχα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    530
    Αυτό ακριβώς!!!!
    Κώστα πολύ αληθινό το "Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς!"...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    380
    Τωρα και σε μπλουζακι!!!!! Kαι μενα μου αρεσει πολυ αυτη η προταση. Με γεμιζει δυναμη!


Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •