ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3

    ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ?

    ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ... ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑ, Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ, ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ, ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΑ ΕΓΩ, ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΒΑΘΙΑ, ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ... ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΤΟΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ, ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥΣΕ, ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ, ΔΕΜ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΟ, ΑΥΤΟΣ ΗΣΥΧΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ Μ.... ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.... ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ....ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by ΣΟΦΙΑ_23
    ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ... ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑ, Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ, ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ, ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΑ ΕΓΩ, ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΒΑΘΙΑ, ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ... ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΤΟΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ, ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥΣΕ, ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ, ΔΕΜ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΟ, ΑΥΤΟΣ ΗΣΥΧΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ Μ.... ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.... ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ....ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
    Σοφια,υπομονη...
    δεν μας ειπες την ηλικια σου....
    εχεις πολυ δικιο για το θεμα των ψεματων.δεν αξιζει σε καμια ουσιαστικη σχεση μια τετοια συμπεριφορα...
    απο την αλλη ομως, εκτος απο το ψεμα, συχνα, ποναει πολυ και η αληθεια...ισως και πιο πολυ...
    δειχνεις ομως να ξεπερνας πολυ ευκολα το γεγονος οτι δεν υπηρχε αγαπη και ερωτας μεταξυ σας!
    μα τι ειδους συνεχεια επιθυμουσες σε μια σχεση χωρις ερωτα?ομηρια για να αποφυγεις την μοναξια???
    αυτο ειναι η σχεση του ζευγαριου για σενα?
    αυτο ειναι ειλικρινεια για σενα?να μενεις με καποιον χωρις ερωτα , απο φοβο?και μαλιστα πιστος?ευνουχισμενος δηλαδη?και επειτα, ποια καρδια σου του εδωσες?αφου μας λες οτι δεν τον αγαπουσες πια....την μοναξια σου και τους φοβους σου του εδωσες,οχι την καρδια σου καλο μου...
    δεν μπορω να συμπλευσω με αυτην την λογικη...καταλαβαινω την αναγκη για ειλικρινεια,αλλα αν σου το ελεγε απ την πρωτη στιγμη οτι εγινε κατι με αλλη γυναικα, τι θα εκανες?
    ο φιλος σου εκανε κατι υγειες κατα τη γνωμη μου,καθως θεωρω αρρωστια και τελμα απιστευτο να μενουμε δεσμιοι σε σχεσεις χωρις ερωτα, απο φοβο...το εχω κανει κι εγω και ξερω οτι ειναι λαθος...

    οσο για το πως ξεχναει κανεις, και πως
    περναει αυτο , περναει με τον χρονο και με αρκετο πονο....

  3. #3
    Σοφία.....η remedy....έχει απόλυτα δίκιο....

    Σε λίγο καιρο που θα βρεις κάποιον άλλο και θα κάνεις μια υγιή σχέση θα νιώσεις υποχρεωμένη απέναντι στον πρώην φίλο σου που πήρε την απόφαση να αποδεσμεύσει και τους δυο σας από μια τελειωμένη κατάσταση.

    Μην αφήνεις τον εγωισμό σου να σε τυφλώνει....δες ότι αυτό ήταν το καλύτερο.

    Καλώς ήρθες....

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3
    δεν ειπα οτι δεν εκανε καλα που χωρισαμε, τον εχω ευχαριστησει 100 φορες γιαυτο, δεν με νοιαξε η αλλη γυναικα, δεν με νοιαξε που χωρισαμε, με σκοτωσε ο τροπος, με σκοτωσαν τα χιλιαδες ψεματα, απλως θελω να βρω τροπο για να μου φυγει το ηλιθιο γιατι και οι χιλιαδες αναλυσεις στο μυαλο μου, ο πονος για την κοροιδια του, να μου πει καποιος γιατι εγω δεν μπορω, να μου πει γιατι τα αξιζα ολα αυτα... ναι και εγω ελεγα ψεματα στον εαυτο μου οτι ισως και ναι τον αγαπαω... του δωσα την καρδια μου παλια και την πηρα κομματιασμενη πριν ενα χρονο, ανασανα, ζουσα, χαμογελουσα αλλα πλεον χαμογελαω για να δειξω οτι χαμογελαω για να πω κοιταξτε με ειμαι καλα αλλα ειναι ψεματα γιατι δεν νιωθω καλα που δεν φευγει αυτο το γιατι, γιατι, γιατι.... στην ουσια δεν με απατησε, φιλησε αλλη, ενοιωσε τυψεις, με χωρισε σε 2βδομαδες και τα εφτιαξε μαζι της στην πρωτη βδομαδα του χωρισμου και καλα εκανε, γιατι να μεινει μονος, επειδη ημουν εγω στην μεση? με πειραξαν τα ψεματα, χιλιαδες ψεματα για 5χρονια σχεσεις και ειναι πολλα για να τα αντεξω μονη μου ολα..... ημουν χαζη και ημουν μικρη που εμεινα τοσα πολλα χρονια με καποιον (τα 2 τελευταια χρονια καταλαβα οτι δεν τον αγαπαω, μεχρι τοτε του ειχα δωσει την καρδια μου που μαλλον δεν αξιζει και πολλα).... ειμαι 20κατι και ειμαι ενα χρονο μονη μου μετα τον χωρισμο, το πραγματικο μου ονομα δεν ειναι σοφια αλλα θα ηθελα να ειχα λιγο σοφια μεσα μουγια να χωρισω οταν επαψα να αγαπαω αλλα δεν το εκανα και τα πραγματα τωρα ειναι λιγο χαλια.... δεν φευγει απ το μυαλο αυτο το γιατι.... σας ευχαριστω που απαντησατε και διαβασατε, σε καποιον που δε με ξερει μπορω ποιο ευκολα να μιλησω γιατι το παιζω δυνατη σε αλλους και ειναι χαλια....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑ, Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?
    Είναι φυσιολογικό καλή μου να θες απαντήσεις. Αλίμονο εάν συνέβαινε το αντίθετο. Αλλά καθώς δεν βρίσκεις τις απαντήσεις που θα σου δώσουν την ψυχική και διανοητική ικανοποίηση για να κλείσεις αυτό το κύκλο κρατάς ανοιχτούς λογαριασμούς και διαιωνίζεις μια κατάσταση. Η μπορεί να έχεις τις απαντήσεις αλλά να μην θες να της αποδεχτείς. Και εδώ θα με ρωτήσεις το γιατί … ίσως ο εγωισμός …ίσως δεν θέλουμε να αποδεχτούμε ότι είμαστε αρκετά καλοί ώστε να ξεκινήσουμε μια προσπάθεια αυτοβελτίωσεης …ίσως θεωρούμε ότι για όλα μας φταίνε οι άλλοι και απλά εμείς είμαστε τα θύματα .Ίσως … πολλά αλλά τις πραγματικές αιτίες μόνο εσύ τις κρατάς (βρες τα )

    ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ, ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ, ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΑ ΕΓΩ, ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ
    Εάν είναι έτσι όπως μας τα λες τότε Σοφάκι και εσύ έλεγες ψέματα στον φίλο σου . Οι ερωτικές σχέσεις προϋποθέτουν ερώτα και αγάπη (είμαι μαζί σου επειδή σ’αγαπω … και μετά όλα τα υπόλοιπα ) . Από τη στιγμή που έπαψες να τον αγαπάς, αλλά εξακολουθούσες να παραμένεις σε μια σχέση για να καλύψεις πλέων άλλες ανάγκες σου, πρώτον είχες κάνει είδη την επιλογή σου και δεύτερον αθέτησες την \'\'διαπροσωπική συμφωνία\'\'. Οπότε αντί να επικεντρώνεσαι στα ψέματα που σου έλεγε ο φίλο σου, επικεντρώσου στα ψέματα που λες εσύ στον εαυτό σου.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3
    εχεις δικαιο Thessalo, ελεγα ψεματα σε μενα και σε εκεινον, ημουν ηλιθια που πιστευα οτι δεν θα μπορουσα να ζησω χωρις εκεινων η μαλλον να μεινω μονη μου καποιο καιρο... απο φοβο και απο εγωισμο συνεχιζα κατι που δεν ειχε μελλον και κανενα σκοπο... καποιος επρεπε να μου μιλησει ετσι για να το παρω αποφαση και να αφησω στην ακρη τα ψεματα του για να φυγει αυτο το γιατι απ΄το μυαλο και σε ευχαριστω για αυτο... ειμαι λιγο χαμενη αυτο το καιρο και αναλυω συνεχεια ανουσια πραγματα ενω το μονο που χρειαζομαι ειναι ηρεμια γιατι το γιατι αυτο το εχω μεσα μου αλλα δεν μπορω να το πιστεψω..... ναι, μαλλον η μαναξια ειναι αυτο που με ενοχλει περισσοτερο, το οτι δεν ξερω αν θα βρω καποιον ανθρωπο να μάγαπαει πραγματικα και αν και εγω θα τον αγαπησω... μου ειναι δυσκολο να νιωθω και να ειμαι μονη, μιας και κρυβομαι απο τους φιλους μου.... χαζη και ηλιθια γιατι φοβαμαι οτι μια ζωη θα χω λαθος ανθρωπους η μαλλον δεν θα εχω κανεναν... πειτε με οπως θελετε αλλα δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις καποιον να την μοιραζομαι, χρειαζομαι αγαπη να δινω και να μου δινουν... χαμενη υποθεση...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Μικρούλα χαλάρωσε. Ξέρεις πόσα αγοράκι θα θελαν να σε έχουν στο πλάι τους να σε αγαπήσουν και να τους αγαπήσεις ; Χιλιάδες σε διαβεβαιώνω .Ηρέμησε , πίστεψε στον εαυτό σου, ξαναγάπησε το ( και σταμάτα να τον προσβάλεις και να τον πονάς ) επικεντρώσου στα όμορφα πράγματα που έχει η ψυχούλα σου, και όταν βρεις τη δύναμη ασχολήσου και με αυτά που εμποδίζουν την ολοκλήρωση και την ευτυχία σου. Έζησες μια σχέση έκλεισε ο κύκλος, έμαθες καλύτερα τον εαυτό σου τον ερώτα τις ανθρώπινες σχέσεις , κάνε τον απολογισμό σου κάνε σκαλοπάτι τα λάθη σου και ανέβα ένα σκαλοπάτι παραπάνω, πρόσεχε να μην τα επαναλάβεις όλα τα προηγούμενα σου λάθη και συμφιλιώσου με την ιδέα ότι θα κάνεις καινούρια. Ναι είσαι ευγνώμων για ότι όμορφο έζησες, και μην ξεχνάς ότι η μοναξιά είναι το μεγάλο εργαστήρι των δημιουργών .Όλοι αργά η γρήγορα περνάμε από εκεί, απλά φρόντισε όταν βγεις από κει , αν είσαι πιο συνειδητοποιημένη και ποιο ώριμη. Εύχομαι να ζήσεις μία τρελή αγάπη ( με τα όλα της )

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by ΣΟΦΙΑ_23
    ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ... ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑ, Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΩ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ, ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ, ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΑ ΕΓΩ, ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ? ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΒΑΘΙΑ, ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ... ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΤΟΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ, ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥΣΕ, ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ, ΔΕΜ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΟ, ΑΥΤΟΣ ΗΣΥΧΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ Μ.... ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.... ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ....ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...




    Εγώ θα σου έλεγα ότι τα λόγια δεν βοήθησαν κανένα και ποτέ. Φίλους δεν έχεις ? Συγγενείς να σε στηρίξουν ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by ΣΟΦΙΑ_23

    ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

    Ξέρεις με την ευκαιρία να σου πω, υπήρχε εδώ παλιά , ένας τύπος ο Λεό, που επί δεκασέλιδα, περιέγραφε τον καημό του, στο διαδικτυακό κοινό, δηλαδή στον αέρα, γράφοντας και γράφοντας, κι ό,τι κι αν του έλεγαν οι άλλοι, αυτός εκεί επέμενε κι επέμενε. Εμείς γράφαμε τα δικά μας, αυτός εκεί τα δικά του, διάλογος δεν υπήρχε, μόνο σκόρπιες ξερολίστικες κουβέντες συν οι δικές μου, που καθόλου δεν τον βοηθούσαν.
    Το πρόβλημα απλώς, απαλύνεται αλλά τη δουλειά θα την κάνεις κορίτσι μου ΕΣΥ.

    φιλάκια σου

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    δεν φευγει ποτε.........
    εσυ φευγεις.

    ;)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110

    Το πιο απλό και το πιο σωστό :)

    Originally posted by krino
    δεν φευγει ποτε.........
    εσυ φευγεις.

    ;)

  12. #12
    Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    60
    Originally posted by krino
    δεν φευγει ποτε.........
    εσυ φευγεις.

    ;)
    Πώς φεύγεις όμως; ΟΕΟ;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Αναρωτιέσαι γιατι τοσα ψέματα. Δεν τα αξιζες! λες... Ενω εσυ, ησουν ειλικρινης....
    Ποναει, αλλα έτσι είναι.
    Ο άλλος μπορεί να είναι απίστευτα ψεύτης ακόμα και αν του δώσουμε όλη την ειλικρίνεια μας!
    Δεν φταις εσυ για τα δικά του ψέμματα, αποδέξου οτι έγιναν έτσι τα πράγματα. Οτι ναι, σ αυτη τη ρημάδα τη ζωή, μπορεί να συμβεί και αυτό που σου συνέβη. Και πονάει.
    Δες το, αποδέξου οτι συνέβη, αναγνωρισε μεχρι που ευθυνεσαι εσυ, μεχρι που εκεινος,παρε οτι ειναι να παρεις απο αυτην την σχεση, συγχώρεσε την όποια ενοχη σου και προχωρα!!!
    Ειναι ματαιο να κολλας, (αυτο δεν θα παρει ποτε πισω τα ψεματα του)γιατι περι αυτου πρόκειται, δεν τον αγαπούσες λες...
    Αρα, θελει, υπομονη, αποδοχη όλων οσων έγιναν και αισθάνεσαι, λογική επεξεργασία.....
    Και όλα θα περάσουν..
    Θα δεις.
    Θα περασουν.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by moreira
    Originally posted by krino
    δεν φευγει ποτε.........
    εσυ φευγεις.

    ;)
    Πώς φεύγεις όμως; ΟΕΟ;

    κουνωντας μαντηλι....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    :P:P χαχαχαχαχαχ
    Να είχα την μαγκιά σου βρε Κρίνε ...
    Πώς το κάνεις όμως μπορείς να μας πεις ?
    Σου είναι όντως τόσο εύκολο να ξεχάσεις κάποιον που αγαπούσες ???

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •