καινουριος μηνας! καινουρια αρχη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671

    καινουριος μηνας! καινουρια αρχη

    καλημερα!! καλο μηνα να εχουμε ολοι!

    ενας καινουριος μηνας ξεκιναει σημερα.... καινουρια σχεδια καινουριοι στοχοι...καινουριες ελπιδες..
    ας αφησουμε πισω μας το παρελθος και ας κοιταξουμε μπροστα .. δεν εχει σημασια να στεναχωριομαστε με πραγματα που δεν καταφεραμε, για τις παρασπονδιες που καναμε... εγιναν.. δεν διορθωνονται τωρα..
    ας βαλουμε ενα νεο στοχο για τα κιλα που θελουμε να χασουμε.. για τις εργασιες που θελουμε να τελειωσουμε.. για πραγματα που εχουμε αφησει πισω αλλα πρεπει να τα τελειωσουμε καποια στιγμη γιατι μονο πισω μπορουν να μας κρατουν και μας εμποδιζουν για ενα λαμπερο μελλον..

    δεν ξερω τι εγινε αλλα σημερα ξυπνησα με τελειως διαφορετικη αντιμετωπιση της ζωης... χωρις να εχει γινει κατι στη ζωη μου..
    μολις ανοιξα τα ματια μου το δωματιο μου ηταν λουσμενο απο το φως του ηλιου σα να ηταν καλοκαιρακι..!!!
    χαμογελασα και ευχαριστησα το θεο για τη νεα μερα που ξεκιναει ( και ομως ηταν η πρωτη φορα που το κανω στην ζωη μου) και υποσχεθηκα στον εαυτο μου να αρχισω να τον αγαπω, να τον προσεχω (στην αληθεια ομως οχι μονο στα λογια, να τον περιποιουμαι, να ντυνομαι ομορφα, να χαμογελαω γιατι το αξιζει) , να βαλω τα δυνατα μου και να δωσω τελος σε καταστασεις που με εμποδιζουν να κανω βηματα μπροστα..

    το κυριοτερο... παντα να χαμογελαμε να μην μας παιρνει απο κατω οτι και αν συμβαινει...να σφιγγουμε τα δοντια και να λεμε οχι δεν θα με παρει απο κατω θα το ξεπερασω και αυτο και θα συνεχισω μπροστα!!

    δεν χρειαζεται να λεμε θελω να χασω τοσα κιλα....
    εγω το μονο που εβαλα σαν στοχο για το μηνα στο θεμα κιλων ειναι ο επομενος μηνας να με βρει με λιγοτερα.
    δεν εχει σημασια ποσα, αρκει να ειμαι λιγοτερο απο τωρα και το κυριοτερο η απωλεια αυτη να ειναι απο ισορροπημενη διατροφη για να ειναι μονιμη απωλεια και οχι μετα απο απειρες μερες πεινας.....


    δεν ξερω τι με επιασε ισως σε μερικους φανει ανουσιο αυτο το ποστ.. αλλα εγω εχω μια παραξενη διαθεση σημερα και με αναθεωρημενη σκεψη σε πολλα πραγματα ..!!

    την καλημερα μου και καλο μηνα!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    καλη αρχη ζωητσα μου. κανε την υπερβαση σου και ας ελπισουμε ολα να σου πανε καλα.
    κι εγω αυτο το καιρο εχω κατα νου σημαντικες αλλαγες. εχω κανει ηδη μια προσπαθεια και εχασα τα 3 εκ των 5 κιλων που εβαλα στις γιορτες και συνεχιζω. επισης εβαλα και τη κορη μου σε μια σειρα και μου ευχομαι να μπορεσω να συνεχισω να τη στηριζω. αντε καλη μας αρχη και καλη συνεχεια στις προσπαθειες μας.
    κι εγω τον ειδα τον ηλιο και αν και εβρεχε ταυτοχρονα, μου ανοιξε η καρδια....αχ ελλαδα με τον ηλιο σου.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Athens
    Posts
    988
    Μου έφτιαξες το κέφι Ζωήτσα μ' αυτό σου το μήνυμα!
    Καλό μήνα λοιπόν και έτσι να σκεφτόμαστε συνέχεια!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Καλημερα και καλο μηνα σε ολα τα κοριτσια!
    Ζωητσα οφειλω να πω οτι μας εφτιαξες τη μερα σημερα!
    Μπορεις να τα λες αυτα τα ωραια και κατα την διαρκεια του μηνα?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    χαχα ευχομαι να κρατησω τη διαθεση μου αυτη καθ ολη την διαρκεια του μηνα :P θα το παλεψω!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    131
    Καλο μηνα zwhtsa!!!Καλο μηνα να εχουμε παιδια!!
    Ετσι παντα να ειναι ολες σου οι μερες
    zwhtsa!!
    Και κυριως,( οπως εγραψες...) να λες και να λεμε ολοι...
    "οχι δεν θα με παρει απο κατω θα το ξεπερασω και αυτο και θα συνεχισω μπροστα"!!

    Τελικα ειναι ωραια η ζωη....
    Τα φιλια μου σε ολους....να ειστε παντα καλα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    823
    Καλό μήνα και καλή βδομάδα!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    Originally posted by BARB3
    καλη αρχη ζωητσα μου. κανε την υπερβαση σου και ας ελπισουμε ολα να σου πανε καλα.
    κι εγω αυτο το καιρο εχω κατα νου σημαντικες αλλαγες. εχω κανει ηδη μια προσπαθεια και εχασα τα 3 εκ των 5 κιλων που εβαλα στις γιορτες και συνεχιζω. επισης εβαλα και τη κορη μου σε μια σειρα και μου ευχομαι να μπορεσω να συνεχισω να τη στηριζω. αντε καλη μας αρχη και καλη συνεχεια στις προσπαθειες μας.
    κι εγω τον ειδα τον ηλιο και αν και εβρεχε ταυτοχρονα, μου ανοιξε η καρδια....αχ ελλαδα με τον ηλιο σου.....
    μπαρμπ με τι διαιτα εχασες τα 3 κιλα? ψαχνω να δω τι διαιτα θα εφαρμοσω μαζι με τις θερμιδες...

    Καλο μηνα σε ολες/ολους με υγεια πανω απολα...

    Μπραβο ζωητσα που εισαι αισιοδοξη, εχω πεσει το ηθικο μου μαζι με τα οικονομικα μου τελευταια!!!

    Νεος στοχος απωλεια 4 κιλων γιαυτο το μηνα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    Originally posted by badgirl
    Originally posted by BARB3
    καλη αρχη ζωητσα μου. κανε την υπερβαση σου και ας ελπισουμε ολα να σου πανε καλα.
    κι εγω αυτο το καιρο εχω κατα νου σημαντικες αλλαγες. εχω κανει ηδη μια προσπαθεια και εχασα τα 3 εκ των 5 κιλων που εβαλα στις γιορτες και συνεχιζω. επισης εβαλα και τη κορη μου σε μια σειρα και μου ευχομαι να μπορεσω να συνεχισω να τη στηριζω. αντε καλη μας αρχη και καλη συνεχεια στις προσπαθειες μας.
    κι εγω τον ειδα τον ηλιο και αν και εβρεχε ταυτοχρονα, μου ανοιξε η καρδια....αχ ελλαδα με τον ηλιο σου.....
    μπαρμπ με τι διαιτα εχασες τα 3 κιλα? ψαχνω να δω τι διαιτα θα εφαρμοσω μαζι με τις θερμιδες...

    Καλο μηνα σε ολες/ολους με υγεια πανω απολα...

    Μπραβο ζωητσα που εισαι αισιοδοξη, εχω πεσει το ηθικο μου μαζι με τα οικονομικα μου τελευταια!!!

    Νεος στοχος απωλεια 4 κιλων γιαυτο το μηνα!
    γεια σου παλιοκαλοκοριτσο. τη διαιτα της πεταλουδιτσας κανω. η pink butterfly ειχε μπει περσυ την ανοιξη, μας αφησε τη διαιτα της και απο το σεπτεμβρη δεν μπαινει αλλο. ομως η διαιτα της με εχει σωσει. θα μπω να γραψω. ακολουθησε με. στη δευτερη σελιδα ειναι η διαιτα της

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Καλό μήνα και καλό ξεκίνημα Ζωίτσα, ελπίζω να μας θυμήζεις κάθε μήνα πόσο σημαντικό είναι να αγαπάμε τον εαυτό μας....................................

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1,002
    ποια ειναι η δευτερη σελιδα? μηπως λες την διαιτα που της ειπε ο γυμναστης της? σευχαριστω, αν ειναι αυτη την εχω δει...Καλη επιτυχια, πολυ αυστηρη για μενα στη φαση που ειμαι...καλη κατηφορα,, προσεχε το μετα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Μπράβο βρε Ζωίτσα έτσι αισιόδοξα αν μπαίνει ο μήνας μας
    μετά γιατί να μην πάει καλά?
    ΈΤσι μπράβο

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •