Εχει ξεκολλησει η ζυγαρια, εχει κολλησει το μυαλο μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420

    Εχει ξεκολλησει η ζυγαρια, εχει κολλησει το μυαλο μου

    σας εχει συμβει ποτε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    833
    Μονίμως κολλημένο είναι το άτιμο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Υπαρχουν και χειροτερα...εμενα οταν κολλαει η ζυγαρια κολλαει και το μυαλο μου και δεν ξερω τι να κανω!
    Ελπιζω αυτη τη φορα να μην το παθω, θα ειμαι ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    βρε τετη δε παω καλα τελευταια, δεν ξερω, ενω πεφτει η ζυγαρια παροτι πλεον δεν κανω καν διαιτα, εγω εχω φαει κολλημα κ δε νιωθω καλα ουτε εχω ορεξη να κανω ττιποτε...το μονο που σκεφτομαι ειναι πως θα παω γυμναστηριο...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Μην αγχωνεσαι κατ' αρχην για αυτο, γιατι ολοι γνωριζουμε ποση ζημια μας κανει το αγχος.
    Μαλλον ειναι φαση που θα περασει.
    Μην ξεχνας οτι εχεις καταφερει ηδη παρα πολλα και μπραβο σου.
    Αν το γυμναστηριο σε κανει να ξεδινεις και να μην σκεφτεσαι αρνητικα, τοτε αυτο να κανεις.
    Ολα καλα θα σου πανε

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    το γυμναστηριο με κανει να ξεχνιεμαι οντως, αλλα δυστηχως δεν εχω τοσο χρονο πλεον, ηδη πριν ηταν πολυ πιεσμενο το ωραριο μουυ, χειροτερα τωρα...τωρα κανω δουλειες κ το μονο που σκεεφτομαι ειναι παει 2 να παω γυμναστηριο!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Ειπαμε υπαρχουν και χειροτερα...(αληθεια πως ειναι το ονομα σου βρε συ, δεν μου παει να σε λεω συνεχεια BaD, εσυ φαινεσαι καλο κοριτσακι )
    Εγω δεν εχω την πολυτελεια του γυμναστηριου, βεβαια θα μου πεις εχω τα παιδακια οπως λεγαμε και χθες, αλλα οπως και να το κανουμε με το γυμναστηριο εκτος απο το σωμα σου αλλαζει και η ψυχολογια σου.
    Βεβαια η αληθεια ειναι οτι το γυμναστηριο δεν θα ηταν και το καλυτερο μου, θα προτιμουσα να με βαλεις να περπαταω εξω, ακομη και ολη την ημερα δεν θα με χαλουσε!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    etsi νομιζα κ εγω...οτι δε θα μαρεσε...ε ηταν μια να παω...πορωθηκα, δε θελω καν να δω το εξω ξανα, στο γυμναστηριο με 1 ωρα νιωθω λες κ εχω παρει χαια ευτυχιας, εξω 1 ωρα δε μου κανει τιποτε...ασε που δε μαρεσει γιατι σου σπαει τα νευρα το αν θα μπορεσεις ή οχι να βγεις να περπατησεις λογω παλιοκαιρων...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Εδω στην Κρητη που εχει ολο το χρονο πολυ καλο καιρο ειναι χαρα θεου το να βγεις να περπατησεις εξω...εννιοτε να παρεις και τα βουνα αν χρειαστει :P

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    σωστη! μια χαρα!
    λοιπον νιωθω πολυ καλυτερα απο εχθες! ξαφνικα ολα μπηκαν σε προγραμμα (τα του γαμου) κ ηρεμησα καπως...
    Το βασικοτερο ομως ειναιι οτι ξαφνικα ειμαι παλι χαρουμενη...πολυ μαυρη μαυριλα βρε κοριτσια τις προηγουμενες μερες,,,επιτελους φαση ηταν κ περασε, ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ!
    πΑΜΕ γερα δυναμικα διατροφη-διαιτα με τσαμπουκα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Στο ειπα οτι ειναι φαση που θα περασει, μπραβο σου λοιπον που περασε!
    Τωρα κοιταμε μπροστα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •