ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    179

    ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ!!!!!

    Οχι δεν εκανα λαθος...ειμαι στην σωστη ενοτητα...χαχαχα

    Λοιπον.....ειμαι τοσο χαρουμενη και θελω να το ανακοινωσω και ας μη ξερω ακομη λεπτομερειες...ηρθα σε επαφη με Σκρέκα...απο 15 Μαη και μετα μπορω να κανω επεμβαση...εγω εχω στο μυαλο μου sleeve αλλα θα κλεισω και ενα ραντεβου και οτι μου πει ο ντοκ οτι ταιριαζει σε μενα

    Οποτε μεχρι τον Νοεμβρη που βαφτιζω το μωρο μου πιστευω να χω χασει περιπου 30 κιλα και...ε ναι λοιπον ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΟΡΕΜΑ!!!!! χαχαχαχαχα

    ακουω συμβουλες απο μανικομενες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    369
    gilie....να ρωτησω κατι??? γιατι μετα τις 15 μαιου????? εχει τοσο μεγαλη αναμονη????

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    179
    οχι καθολου αναμονη απλα εγω γεννησα στις 15/12 και πρεπει να περιμενω να περασουν 5 μηνες απο τον τοκετο και να κοψω τον θηλασμο φυσικα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    αθηνα
    Posts
    418
    το φορεμα των ονειρων μου...................
    μακρος μεχρι το γονατο
    πλατη ολη εξω μεχρι την μεση ...... με ενα σταυρωτο χ που να ξεκιναει σαν ραντακι απο τους ωμους και να σταυρωνει πισω στο υψος της ωμοπλατης
    μπροστα σαν στραπλες αν εξαιρεσουμε το ραντακι
    χρωμα μπεζ
    υφασμα φορδα μπεζ και απο πανω δαντελα κεντημενη με σβαροφσκι.
    αχ βαχχ ............ ελπιζω καποτε να το φορεσω
    μαλλια μια αυτοκρατορικη σινιον !!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Μιας και μιλαμε για ονειρεμενα φορεματα, οποια κοπελα εχει την δυνατοτητα να ψωνισει απο ιντερνετ ας ριξει μια ματια στο www.perfect-bridesmaid-dresses.com
    Χρειαζεται να παραγγειλεις αρκετες εβδομαδες πριν το φορεμα που θες αλλα ερχεται στα μετρα σου, οι τιμες ειναι το κατι αλλο και η εξυπηρετηση αψογη.
    Εχω ψωνισει απο εκει και γι αυτο σας το προτεινω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    175
    Καλησπερα. Τετη αυτες τις μερες τυχαια μπηκα σε ενα τετοιο site, οχι στο συγκεκριμενο, αλλα καποιο αλλο και εχω ενθουσιαστει με τις τιμες τους. Εχεις ψωνισει ειπες, ειναι οντως καλα, στα μετρα που τους δινεις?
    Θελω να παραγγειλω και εγω, ετσι λεω. Και αφου εσυ εχεις παρει απ αυτο ειναι δοκιμασμενο!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Ειναι παρα πολυ καλα, ναι.
    Το φορεμα που παρειγγειλα τουλαχιστον εγω μου ηρθε και ηταν αψογο.
    Στην αρχη σκεφτομουν οτι "ελα μωρε και επιδιορθωση να θελει θα το παω και στην δικη μου μοδιστρα", αλλα τελικα ουτε αυτο δεν χρειαστηκε.
    Το φορεσα και το καταευχαριστηθηκα.
    Ασε που δεν κυκλοφορουσε και κανενα αλλο παρομοιο!
    Επισης και εχω ψωνισει και απο το www.cbslimited.com, κι εκει εχει τελεια φορεματα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    175
    Αχ σ ευχαριστω πολυ. Αργουνε τοσο πολυ (3 μηνες)?
    εσυ το περιμενες να ρθει κανονικα ή επελεξες να στο στειλουν γρηγορα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Οχι το περιμενα.
    Το χρειαζομουν για εναν πολυ συγγενικο μου γαμο και ειχα φροντισει απο νωρις, γιατι ηξερα οτι αργουν.
    Απο το cbslimited ομως που ειχα ψωνισει προπερσι ηρθε πιο γρηγορα αν θυμαμαι καλα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    175
    ειναι αρκετα πιο ακριβο το cbslimited απ οτι βλεπω.. εχεις ομως τη δυνατοτητα να εχεις ωραιο φορεμα στα μετρα σου!
    εγω περυσι ειχα ραψει ενα... μου κοστισε 250ευρω, ηταν σαν "σακι" πανω μου και.... δεν το βαλα ποτε!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Σε καταλαβαινω.
    Κι εγω ετσι την πατησα στην βαφτιση της κορης μου το καλοκαιρι που αποφασισαμε να την κανουμε ξαφνικα και δεν με επαιρνε ο χρονος για να παραγγειλω...αναγκαστικα και εραψα κι εγω περιπου στα ιδια λεφτα και τελικα δεν μου αρεσε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    179
    www1.yoox.com

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    175
    Καλημερα. Τετη ηθελα να σε ρωτησω για την μοναδα μετρησεις, εσυ μετρηθηκες με μεζουρα και μετα τα μετετρεψες?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    133
    Ακριβως.
    Μετρηθηκα σε cm και μετα τα μετετρεψα σε ιντσες.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •