power plate - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 80 of 80

Thread: power plate

  1. #76
    Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Pireas - Athens
    Posts
    42
    Κοριτσια καλησπέρα... Ειμαι η Δήμητρα 37 χρ., με χειρουργειο για πτυχωση στις 8/4/2010... 105 κιλα 168 υψος... Εχω χαρα που θα το κανω... και διαβαζω με προσοχη ολες σας και ιδιαιτερα την Ζωιτσα που εχει κανει το ιδιο... Βεβαια στην συνάντηση με τον Σκρεκα που θα κανει την επέμβαση ... μου ειπε πως η πτυχωση εχει συνηθως ενα οριο κιλών που χανει κανεις 30-35... αρα θα φτασω αν ολα πανε καλα τα 70-75 και ποτε τα 65 που ημουν μια ζωη.... Ζωη... πως ηταν το χειρουργιο... πονεσες? που το εκανες?

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    Αγόρασα 28 επισκέψεις πάουερ πλέιτ χωρίς να το πολυσκεφτώ. Ξεκινάω την Τετάρτη ή την Πέμπτη και θα κάνω δύο επισκέψεις την εβδομάδα. Δεν είμαι σίγουρη οτι θα πετύχω πολλά πράγματα αλλά έψαχνα έναν τρόπο να μπω σε ένα πρόγραμμα γιατί τρώω υπερβολικές ποσότητες χωρίς να μπορώ να το ελέγξω και έχω σταματήσει τη γυμναστική [εκτός από τη γιόγκα που εξακολουθώ].Νομίζω ότι αν ασχοληθώ συστηματικά με κάτι τέτοιο θα βρω την ώθηση που μου λείπει για να ξαναμπώ σε πρόγραμμα [όχι δίαιτας αλλά απλά λογικής διατροφής]
    ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΟΥΕΡ ΠΛΕΙΤ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ

  3. #78
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    20
    Kalispera!
    Prin ena xrono eixa xekinisei power plate k ekana peripou gia 3 mines! Se emena eixe exairetika apotelesmata!Dynamosa kai esfyxa apo ton proto mina..I koposi meta apo kathe episkepsi itan san na eixa kanei 2 ores aerovia gymnastiki. vevaia olo ayto to diastima me gymnasti pano apo to kefali mou, se kathe episkepsi kai gia olo to 20lepto pou ekana. Mou edeixne analitika tis kiniseis kai tis staseis. Emena koritsia me voithise poly! To mono arnitiko einai to oikonomiko thema (ta 20 lepta gyro sta 20 evrw).Vevaia yparxoun kai paketa episkepsewn pou vgainoun fthinotera alla kai pali an xreiazontai 8 episkepseis tin evdomada einai polla
    ayta apo mena

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    JESSICA, εμένα μου είπαν στο γυμναστήριο μέχρι δύο επισκέψεις την εβδομάδα, 30 λεπτά η κάθε επίσκεψη, με γυμναστή μαζί βέβαια και μετά τριάντα λεπτά περπάτημα σε διάδρομο. Η τιμή είνα 380 ευρώ οι 28 επισκέψεις δηλαδή περίπου 13,5 ευρώ η μία.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ΑΤΤΙΚΗ
    Posts
    150
    Στον άντρα μου πρότειναν να κάνει body tech. 'Εχει λίγο στομαχάκι, κατά τα άλλα είναι αδύνατος. Τα χρήματα βέβαια είναι πολλά: 12 επισκέψεις 420 ευρώ. Θα δοκιμάσει μία επίσκεψη και θα δούμε. Είμαστε πολύ επιφυλακτικοί γιατί είναι κάτι καινούριο και αδοκίμαστο. Κάπου διάβασα ότι δε θεωρείται όργανο γυμναστικής όπως το πάουρε πλέιτ αλλά όργανο αισθητικής

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •