ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 276 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 31 to 45 of 4134
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by tidekpe
    οχι, όχι....όταν τους έλεγα ότι πρέπει να αλλάξω μάθημα ή και να το ακυρώσω ακόμα δε μου είπαν ότι είναι μόνο για το πρώτο μάθημα..δεν ξέρω..μπήκα στο σάιτ τους αλλά δεν αναφέρει πρόγραμμα...μπορεί να σου φαίνεται περίεργη η εμμονη μου αλλά μου φαίνεται υποκριτικό..από τη μια σεβόμαστε τη γυναίκα και το πνιγμένο της πρόγραμμα ΄και από την άλλη δεν είμαστε ανοιχτά Σάββατο. Τι στο καλό, ενόψει κρίσης, πολυτέλειες δημοσίου;; Εγώ, και πολλοί σαν και μενα, κάνουμε μαθήματα και Κυριακή....ωχ, σε ζάλισα, σόρυ! Αν μπορείς, σε παρακαλώ να ρωτήσεις, θα το εκτιμούσα...Σέυχαριστώ
    Δεν ειχε σημερα γραμματεια.... sorry

  2. #32
    Δυστυχώς απο γυμναστική προς το παρόν έχω μόνο χορό 2 φορές τη βδομάδα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μακαρι να γινει κατι με το curves κοριτσια,περιμενω εξελιξεις...

    Εγω χτες τελικα:20' τρεξιμο και 40 λεπτα ασκησεις εδαφους για ολο το σωμα!

    Σημερα λεω:20'τρεξιμο,15' στεπ και 25' μονο ασκησεις ποδια-γλουτους

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,048
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...πήγε καλά καισήμερα, έτσι;; Πιάστηκες καθόλου, πονάς;; τελικά, πότε το μέτρημα; Εχτές, λοιπον, δεν ενημέρωσα..μου βγάλανε 5% παραπάνω λίπος. με μέτρησαν στηθος, κοιλιά, περιφέρεια, πόδι, χέρι...μου έβαλαν στόχο για λιγότερους πόντους. Τη δευτέρα πάω για την πρώτη εκγύμναση...επειδή ήμουν πάντα της γυμναστικής (αν εξαιρέσεις την τελευταία πενταετίΑ) είμαι σίγουρη για τους πόντους...αν το συνεχίσουμε, το αποτέλεσμα σε σύσφιξη θα είναι θεαματικό...ειδικά για σένα που μπορείς να πηγαίνεις συχνά! Αλήθεια, διήρκεσε όντως 30 λεπτά;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by tidekpe
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...πήγε καλά καισήμερα, έτσι;; Πιάστηκες καθόλου, πονάς;; τελικά, πότε το μέτρημα; Εχτές, λοιπον, δεν ενημέρωσα..μου βγάλανε 5% παραπάνω λίπος. με μέτρησαν στηθος, κοιλιά, περιφέρεια, πόδι, χέρι...μου έβαλαν στόχο για λιγότερους πόντους. Τη δευτέρα πάω για την πρώτη εκγύμναση...επειδή ήμουν πάντα της γυμναστικής (αν εξαιρέσεις την τελευταία πενταετίΑ) είμαι σίγουρη για τους πόντους...αν το συνεχίσουμε, το αποτέλεσμα σε σύσφιξη θα είναι θεαματικό...ειδικά για σένα που μπορείς να πηγαίνεις συχνά! Αλήθεια, διήρκεσε όντως 30 λεπτά;

    Ναι. Μπορει με τις διατασεις 35. Θα πω να μου κανουν μετρηση Δευτερα γιατι ημουν αδιαθετη και δεν κανουν μετρηση 2 μερες πριν και 2 μερες μετα και κατα τη διαρκεια εννοειται...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    χθες ηταν καλη μερα για γυμναστικη!!!
    πηγα πρωι πρωι και εκανα οοοοοσο ηθελα, ανετα και ξεκουρστα!

    30' διαδρομο
    20' ποδηλατο
    12' steps
    1 μιση ωρα περιπου οργανα για χερια, ποδια, πλατη, κοιλιακους

    μια χαραααααααααααααααααααααα αααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    χθες τελικα:25 λεπτα τρεξιμο,κοιλιακους και ασκησεις για ποδια(συνολο 45 λεπτα)

    Σημερα δεν ξερω ακομα τι,αλλα 45 λεπτα τουλαχιστον,must!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1,346
    σημερα ειναι κλειστο το gym, οποτε εκανα απλα 30 κοιλιακους σπιτι

    αυριο παλι τα πολλα...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    Την βδομαδα που περασε γυμναζομουν καθε μερα, φουλ προοπονηση, εκτος απο χθες κ προχθες που δεν εκανα πολλους κοιλιακους λογω κοιλοπονου.

    Σημερα δεν γυμναστηκα, παρολαυτα ρυθμισα το νεο μου ελλειπτικοοοοοοοοοοοοοοο που δε θα προλαβω να φχαριστηθω αφου φευγω συντομα ταξιδι...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    αυτο που με απασχολει ειναι ο διαδρομος/ εχω ακουσει πολλα δηλ τοσο πρεπει αν τρεχεις για αν καις τοσο για να σφιξεις κτλ...
    εσεισ τι λετε?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    440
    ειναι παρα πολυ περπλοκο για να υπολογισεις την ταχυτητα για μεγιστη απωλεια λιπους.

    στην πραξη κανε αυτο που νομιζεις στην ταχυτητα που θες και θα δεις αποτελεσματα
    δες κι εδω μηπως βγαλεις καποια ακρη.

    http://www.bodybuilders.gr/bodybuild...id=6&recid=135

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    Originally posted by mcan
    αυτο που με απασχολει ειναι ο διαδρομος/ εχω ακουσει πολλα δηλ τοσο πρεπει αν τρεχεις για αν καις τοσο για να σφιξεις κτλ...
    εσεισ τι λετε?
    οταν οι παλμοι σου ειναι στο 65-75% του μεγιστου τοτε καις λιπος. Το μεγιστο βρισκετε αν κανεις την πραξη 220-ηλικια.

    Ολα αυτα απο βιβλια τα εχω δει κ γωω, ασε να τσεκαρω να σου ω εγγυρα οταν πετχω το βιβλιο προχειρο

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    αυτο που ξερω να σου πω σιγουρα τωρα ειναι οτι εγω σαν ατομο οταν εχω 175 παλμους μεγιστο κ με βαση τα κιλα κ την φυσικη κατασταση που εχω, κ χωρις προβληματα υγειας, τοτε καιω φουλ κ ειναι καλα για τωρα. Αλλα παιζει ρολο ποσο καιρο γυμναζεσαι κ πολλα ακομη...

    Το παραπανω που ειπα σαν κανονας βοηθα σοτ ναμη ξεπερασεις ποτε το μεγιστο καρδιακο παλμο, οποτε τοτε βλαπτει αντι να οφελει η γυμναστικη που κανεις...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    athens
    Posts
    258
    eyxaristv

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Λοιπον μολις γυρισα απο Curves. Εκανα κανονικα το προγραμμα μ. Και ειμαι σουπερ.

Page 3 of 276 FirstFirst 123451353103 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
    By m.monkey in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 28
    Last Post: 20-09-2011, 17:42
  2. Γυμναστικη
    By lenaki__ in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 3
    Last Post: 20-07-2011, 21:16
  3. Χρειάζεται και γυμναστική;
    By lbp_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 424
    Last Post: 26-02-2010, 21:28
  4. αποχή απ'τη γυμναστική?
    By miranta_ed in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 7
    Last Post: 29-01-2010, 01:59
  5. Η γυμναστική βαραίνει;
    By Queen_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 24
    Last Post: 12-04-2008, 21:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •