ποιες διαιτες ειναι......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    121

    ποιες διαιτες ειναι......

    ποιες διαιτες τελικα εχουν αποτελεσμα???
    τα χαπια κ τα ροφηματα τελικα βοηθουν???

  2. #2
    Απο ότι ξέρω τα ροφήματα λειτουργούν ,αν βέβαια παίρνουν τη θέση ενός γεύματος .Για τα χάπια δεν ξέρω!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    420
    καμμια διαιτα δεν εχει αποτελεσμα...σωστη διατροφη θελει σε γενικες γραμμες...αλλιως μετα τα παιρνεις ππισω...οσο για τα χχαπια πιστευω δε λειτουργουν, τουλαχιστο η λεκιθινη κ το cla που εχω δοκιμασει.
    Τα ροφηματα βοηθουν αφου το νερακι κανει καλο σε οποιαδηποτ εμορφη του...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μπα τι ροφηματα και χαπια καλε??ειδικα τα ροφηματα ειναι οτι χειροτερο πιστευω γιατι:1.σιγουρα χανεις ευκολα γιατι ψοφας της πεινας,2.σιγουρα ξαναπαιρνεις βαρος και περισσοτερο μαλιστα λογω γρηγορης απωλειας(αρα οχι λιπος) και "απωθημενων" της κανονικης τροφης που στερεισαι,3.σιγουρα δεν μπορει να ειναι υγειηνα τοσο οσο λενε,4.σιγουρα δεν ειναι μεθοδος αδυνατισματος για πολλα κιλα,6.σιγουρα ειναι ακριβα,5.σιγουρα δεν γινονται θαυματα!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    εκτος εαν δε εννοεις τα διατροφικα ροφηματα(που λειτουργουν ως υποκαταστατο καποιου γευματος)!τα ροφηματα οπως βοτανα,τσαι κλπκλπ κατι πρεπει να κανουν αλλα απο μονα τους δε νομιζω!και φυσικα οχι οταν τους βαζουμε ζαχαρη!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    974
    Originally posted by absolute
    εκτος εαν δε εννοεις τα διατροφικα ροφηματα(που λειτουργουν ως υποκαταστατο καποιου γευματος)!τα ροφηματα οπως βοτανα,τσαι κλπκλπ κατι πρεπει να κανουν αλλα απο μονα τους δε νομιζω!και φυσικα οχι οταν τους βαζουμε ζαχαρη!
    Τα ροφήματα από βότανα κ.λ.π. βοηθούν μια δίαιτα, όχι όμως για να χάσεις βάρος, βοηθούν με άλλους τρόπους στην καλή λειτουργία του οργανισμού μας και για ενυδάτωση.

    Τα υποκατάστατα γευμάτων, είναι παγίδες, όπως το ανέφερες.
    Τα δε χάπια, ας μη το συζητάμε γιατί δεν έχω ακούσει κάτι εντελώς ακίνδυνο και αποτελεσματικό.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    440
    καμια διαιτα δεν εχει αποτελέσματα

    γιατι αν ειχε θα την ακολουθουσαμε ολες και θα ειμασταν ολες μονικες μπελουτσες
    και φυσικα θα εξαφανιζει τον συναγωνισμο...


    αρα: μονο το μετρο υπαρχει.
    τρωω χωρις υπερβολες, αθλουμαι συστηματικα και θα εχω το ιδανικο βαρος.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •