ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΩ 'Η ΤΡΩΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ...ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    Originally posted by click
    ε οχι και δυσμοιροι οι μη καπνιστες σε συγκριση με τους καπνιστες! No way
    και σκεψου οτι με τη διακοπη επανερχεται η γευση και η οσφρηση και ξαφνικα ολα μοιαζουν τοσο πια δελεαστικα και νοστιμα.... αυτο κι αν ευνοει τη βουλιμικη κριση, οταν υπαρχει η προδιαθεση ουτως η αλλως.

    ντομινιιιιιιικ δες φουμπου

    Υ.Γ. αλις, φαντασου σκηνικο. "εχω γενεθλια! ελατε να σας τραπεζωσω, εχω σπεσιαλ κοτοπουλο ψητο με μαρουλι και αγγουρι, πρασινο αλατακι και για επιδορπιο μισο μαφιν με ζαχαρινη" :P σε ενα παραλληλο συμπαν
    ενα θα πω, μονο ενα: ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΥΥΥΥΥΥ....;)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    445
    Originally posted by AliceSante
    Originally posted by click


    δε θα σου πει κανεις "να! σου φερα δωρο ενα πακετο μαρλμπορο" αλλα μπορει να σου φερει δωρο μια παστα. (αν ειναι μια ειναι καλα, αν ειναι κουτι ολοκληρο φασκελοκουκουλωστα :P )
    Ουτε θα σου πει "παμε να γιορτασουμε την προαγωγη σου καπνιζοντας 5 κουτες"

    ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΧ Χ
    χαχαχαχαχαχααχαχαχαχχα είσαι θεά!!!!!!

  3. #18
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    445
    Originally posted by AliceSante
    εβηξε κανεις?
    Μπα, κάτι μου μύρισε μάλλον:spin::spin::spin:

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by LILITH
    χαχαχαχαχαχα αρρωστηηηηηηη !!!!!!!!
    Σε παρακαλώ πολύ πρόσεξε τη συμπεριφορά σου..
    Δεν χρειάζεται να αρχίσει πάλι αυτός ο μαραθώνιος προσβολών..
    Προσωπικά έχω δεχτεί πολλά παράπονα για την συμπεριφορά σου.
    Μην αρχίσω να σου ρίχνω warnings και σε αυτόν τον λογαριασμό.
    Κρίμα είναι να ταλαιπωρήσε και να φτιάχνεις συνέχεια καινούριους λογαριασμούς.
    Καλή συνέχεια.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    εγώ από όσο ξέρω απαγορεύεται να έχουμε διπλούς/τριπλούς λογαριασμούς και επίσης απαγορεύεται να προσβάλουμε άλλους χρήστες!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    725
    συμφωνω για ολα αυτα που ειπατε περι εθισμων, αυτοεικονας, αυτοπειθαρχιας, αγχους, συνηθειων κτλ...

    υπενθυμιζω ομως ότι ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη το σωμα θυμαται, βγαινοντας απο τον κυκεωνα αυτο εχεις αποκτησει νεες εμπειριες κ γνωσεις...στο χερι μας ειναι να τις αξιοποιησουμε...τι εννοω...

    οκ ξερω ότι χανοντας 28 κιλα (μιλω για μενα) ειναι πολυ πιθανο να ξανακυλησω στον "εθισμο" μου κ να ξαναπαρω καποια..εχω ομως ηδη τη γνωση οτι:

    1) πρεπει να τσεκαρω το βαρος μου σε εβδομαδιαια βαση κ μετα τη διαιτα ωστε να προλαβω "το κακο", κ οχι να ξυπνησω μια μερα κ να ειμαι +10
    2) τα 2 κιλα χανονται πολυ πιο ευκολα απο ότι τα 5 (επιτηδες χρησιμοποιω κοντινους κ μικρους αριθμους)
    3) ΜΠΟΡΩ να χασω 28 κιλα, αλλα δεν μου ειναι ευχαριστο να το κανω κ δεν θελω να ξαναμπω σε αυτην την διαδικασια, οποτε ΘΕΛΩ κ ΜΠΟΡΩ να το αποφυγω
    4) ειναι πανευκολο να ξαναπαρω κιλα όπως πανευκολο ειναι κ να τα ξαναχασω
    5) πολυ απλα όταν δεν εισαι σε φαση διαιτας κ ξεκινησεις χανεις τουλαχιστον 2 κιλα την πρωτη βδομαδα... οποτε και να παρω 2 κιλα (όταν το αντιληφθω νωρις) αρκει 1 βδομαδα διατροφικου μαζεματος, για να μου εξασφαλισει την ψυχικη μου ισορροπια σε αυτον τον τομεα....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by LoLi.Pop
    Μην αρχίσω να σου ρίχνω warnings και σε αυτόν τον λογαριασμό.
    Κρίμα είναι να ταλαιπωρήσε και να φτιάχνεις συνέχεια καινούριους λογαριασμούς.
    Καλή συνέχεια.
    ελα τωρα λολιποπ, ο αντμιν αποταν επεστρεψε ξεκαθαρισε οτι δε συμφωνει με αυτο που κανατε με τα εντιτ και τα warnings. μην απειλεις δημοσια για πραγματα που ξερεις οτι δε γινονται ετσι.
    το ξερω οτι η λιλιθ ενοχλει καποια μελη, αλλα και μενα με ενοχλουν αυτες οι απειλες

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    click δεν ενοχλεί απλά κάποια μέλη αλλά προσβάλει!έχει μεγάλη διαφορά.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ενοχλει με τις προσβολες. αυτο εννοουσα. και μπαν να γινει θα ξανακανει λογαριασμο. εδω εκανε 2ο λογαριασμο χωρις καν να εχει φαει μπαν! φαντασου περιπτωσαρα....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by click
    Originally posted by LoLi.Pop
    Μην αρχίσω να σου ρίχνω warnings και σε αυτόν τον λογαριασμό.
    Κρίμα είναι να ταλαιπωρήσε και να φτιάχνεις συνέχεια καινούριους λογαριασμούς.
    Καλή συνέχεια.
    ελα τωρα λολιποπ, ο αντμιν αποταν επεστρεψε ξεκαθαρισε οτι δε συμφωνει με αυτο που κανατε με τα εντιτ και τα warnings. μην απειλεις δημοσια για πραγματα που ξερεις οτι δε γινονται ετσι.
    το ξερω οτι η λιλιθ ενοχλει καποια μελη, αλλα και μενα με ενοχλουν αυτες οι απειλες
    συμφωνω απολυτα κλικ
    το ειπα απο την αρχη οτι ειμαι εναντιον καθε σαματα που αφορα την δραση των εθελοντων- μοντς και εννοειται κατα δημοσιων απειλων- παρατηρησεων κλπ.
    ωστοσο αυτο το ατομο, δεν το λεω μελος γιατι ειναι φανερο οτι μπηκε μονο για φασαρια, πρεπει να φυγει, δεν νομιζεις?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ναι και θα φυγει. παντα ετσι δεν κανουν τετοιου ειδους μελη σε οποιοδηποτε φορουμ? λυσσανε μερικες μερες και μετα γινονται καπνος

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    101
    Αυτά τα άτομα δεν υπάρχουν μόνο εδώ, είναι ολόκληρη φιλοσοφία.....
    http://www.to-adifago-kitos.gr/

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by click
    ναι και θα φυγει. παντα ετσι δεν κανουν τετοιου ειδους μελη σε οποιοδηποτε φορουμ? λυσσανε μερικες μερες και μετα γινονται καπνος
    εννοεις
    οτι περιμενετε να φυγει μονο του?????

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    εγω προσωπικα δεν περιμενω τιποτα. δεν υπαρχει καν μπατον ban σε εμας (τους μοντερεητορς εννοω)
    αλλα και να υπηρχε δε θα το χρησιμοποιουσα χωρις να το εχει αποφασισει ο αντμιν

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •